Żydo-masoneria w Gorzowie Wielkopolskim (cz.2) a Kościół, Bractwo Piusa X.

Czy Bractwo Piusa X w Polsce może zachować wiarę należąc do struktur masońskich? – JA

*

**

1. Księże Łukaszu Szydłowski, napisał Ksiądz artykuł w „Zawsze Wierni” o Myszy Indultowej. Jak to się ma do zartudnienia indultowców w szkole Bractwa?

2. Księże Łukaszu Szydłowski, czy przystąpienie do oficjalnych struktur masońskich posoborowego kościoła nie jest czymś, co można porównać do uczestnictwa w indultowej mszy?

– Księże Łukaszu Weber, proszę natychmiast zwolnić indultowych nauczycieli ze szkoły Bractwa, którą my tradycjonaliści budowaliśmy z Księżmi!

Poniżej załączam wypowiedź skrzywdzonego dziecka, które uczestniczy na Nowe Msze Posoborowe. Czy to dziecko wiedząc, że Bractwo Piusa X należy do struktur posoborowego kościoła będzie miało „większą siłę”,  większe możliwości uwolnić się od wpływu posobowowych masońskich księży?

Czy obecność Bractwa Piusa X w strukturach masońskiego posoborowego kościoła nie będzie gorszyło w tym tych maluczkich? Czy sama myśl o przystąpieniu do tych struktur nie jest gorsząca?

Proszę natychmiast zaprzestać dążyć do wstąpienia do struktur posoborowych!

Jan Aleksander

***

Ksiądz animator idący z duchem czasu, oazowiec. Posoborowy, masoński Ambiguous :

W czasie niedzielnej Mszy św.  brałam udział w pantomimie, gdzie bohaterka – kobieta grzeszna – była manipulowana przez szatana  i zachęcana do grzechu. Siedem grzechów  głównych (pycha, gniew, zazdrość, lenistwo,  chciwość, nieczystość, nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu) otoczyło niewiastę. Kobiecie udało się jednak  wyrywać  grzechom oraz  złemu  duchowi, którego grałam ja. Bardzo chciała być z Jezusem.Pragnęła też, żeby wybaczył jej grzechy, a w zamian postanowiła poprawę.

Jezus przyszedł jej z pomocą,  podniósł rękę  i wtem grzechy oraz diabeł przewróciły się. Szatan i tak wstał  ożywiając  grzechy, które znowu zachęcały kobietę do grzeszenia. Niewiasta pragnęła tylko jednego – dotknąć  Jezusa i przeprosić za grzechy. Pantomima zakończyła się zwycięstwem Jezusa nad diabłem, czyli dobra nad złem. Szatan  wraz z grzechami pokłonił się Jezusowi,  a kobieta dziękowała i przepraszała.

Występując w tej roli czułam się wyjątkowo, bo grałam ją pierwszy raz. Pantomima bardzo mi się podobała. Nauczyła mnie, że gdy popełniamy jakiś grzech, to należy powiedzieć  Panu Bogu: „Przepraszam,  Wybacz mi, Kocham Cię”.

Wszyscy aktorzy otrzymali gromkie brawa od publiczności. Ks. Proboszcz Dariusz Ludwikowski   pogratulował nam, a później rozmawiał z dziećmi nawiązując do przesłania pantomimy i treści Ewangelii.

Pola Kosicka – Olkowska  z klasy IV b

Informacje o Polak-Ortodoks

https://gajowka.wordpress.com/
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Żydo-masoneria w Gorzowie Wielkopolskim (cz.2) a Kościół, Bractwo Piusa X.

 1. JO pisze:

  JO said

  2017-05-18 (czwartek) @ 16:41:18
  ad.58. Pomnik Pilsudskiego w Gorzowie Wielkopolskim:

  .http://www.dailymotion.com/video/xbheie_pomnik-pilsudskiego-gorzow-wlkp_lifestyle

  Zapytajmy sie samych siebie co robi pomnik Pilsudskiego w Gorzowie Wielkopolskim????? Przeciez on o te ziemie dla Polski nie walczyl a przeciwnie!

  Jak silna jest masoneria na tych terenach!:

  https://gajowka.wordpress.com/2016/12/07/zydo-masoneria-w-gorzowie-wielkopolskim-cz-2-a-kosciol-bractwo-piusa-x/

  Kazdy z nas powinies sobie zdac sprawe, ze masoneria jest silna w kazdym miejscu Polski, ktora przede wszystkim dziala poprzez Posoborowy KK a nie instytucje rzadowe, ktore przejela, czy pozarzadowe.

  Mamy wroga „niewidzialnego” ktorego poznac mozemy tylko po OWOCACH:

  „Jezeli mowi jak prtestant, chodzi jak protestant, kiwa sie jak protestant to to JEST PROTESTANT” – Biskup R. Williamson

  To zdanie mozemy odniesc do innych nazw naszych wrogow…

  https://marucha.wordpress.com/2017/05/17/ofiary-zamachu-majowego/#comment-675902

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s