JAK ZDOBYĆ SERCE KOBIETY. Odpowiedzialność.

JAK ZDOBYĆ SERCE KOBIETY.

Odpowiedzialność.

*

 ***

Obserwuję kolegów, którzy próbują zdobywać kobiety, ale kompletnie im się to nie udaje. Ich podstawowy błąd polega na tym, że próbują zdobywać kobietę, zamiast zdobywać jej serce. Mówią o sobie zamiast okazać zainteresowanie. Gadają zamiast słuchać. A recepta jest bardzo prosta. Kobieta nie potrafi oprzeć się mężczyźnie, który jest ciekawy, prawdomówny, opiekuńczy, jest dla niej oparciem i jest wierny. Daj kobiecie to, czego od ciebie potrzebuje, a kupisz sobie jej serce na całe życie.

A teraz konkrety.

1. Miej zasady i przestrzegaj ich. Kobieta nie zainteresuje się mężczyzną, który jest zmienny i niestały jak chorągiewka na wietrze. Stałość jest jedną z najważniejszych rzeczy, których kobieta poszukuje u mężczyzny. Oczywiście, mówimy o porządnej kobiecie, bo taką właśnie chcesz znaleźć, prawda? Bądź wierny i uczciwy. Jeśli taki będziesz, będziesz dla kobiety oparciem, a ona tego od ciebie bardzo potrzebuje.

2. Bądź dżentelmenem. Bądź kulturalny, a nawet szarmancki. Jeśli pomagasz, rób to bezinteresownie, a nie w nadziei, że pomoże ci to ją uwieść. Niech ci wystarczy cieszyć się, że twoja rycerskość sprawia jej przyjemność. I nie oczekuj wdzięczności. Dzięki temu unikniesz rozczarowań. Ale pamiętaj, że brak wdzięczności jest też wskazówką – wskazówką na nie.

3. Bądź ciekawym mężczyzną. Miej zainteresowania i rozwijaj je. Dbaj o to, aby było z tobą o czym porozmawiać. Miej swoje pasje i hobby. Czytaj książki, interesuj się tym, co praktyczne i przydatne w codziennym życiu, ale także tym, co niepraktyczne, lecz po prostu piękne i sprawia ci przyjemność.

4. Nie oglądaj się za wszystkimi, nie flirtuj ze wszystkimi, a jeśli już z którąś flirtujesz ( flirt jest grzechem w przypadku nieszczerych zamiarów.. – JA), to nigdy nie rób tego od początku znajomości. Nie zachowuj się jak myśliwy. Miej swoją godność. W pewnym momencie i tak wybierzesz jedną na całe życie, więc po co biegać tu i tam? Jeśli rozmawiasz, rozmawiaj po prostu. Dla ładnej dziewczyny nie jest niczym niecodziennym, że mężczyźni chcą z nią flirtować. Ale taki, który rozmawia z nią po prostu, jest inny i stanowi dla niej zagadkę.

5. Nie pożeraj kobiety wzrokiem. To potrafi każdy przeciętny facet. Ty masz zachowywać się jak mężczyzna. Raczej wodź za nią ciekawym wzrokiem i to też nie non-stop. Patrz jej w oczy z zainteresowaniem i z szacunkiem. Kobieta potrzebuje ze strony mężczyzny uwagi i zainteresowania, a nie gapienia się w jej dekolt.

6. Nie bądź nachalnym desperatem. Nie narzucaj się. Nic za wszelką cenę. Pokaż, że umiesz czuć się dobrze sam ze sobą. Serdeczny dystans jest o wiele bardziej pociągający niż natarczywa bliskość.

7. Bądź wesołym człowiekiem. Nie bądź ponurakiem. Uśmiech i radość kojarzą się z uczciwością i szczerością. Nie znaczy to, że masz się uśmiechać od rana do wieczora. Jest czas radości, czas refleksji i czas smutku. Ale zrób, co możesz, aby mieć pogodne usposobienie do życia.

8. Nie śpiesz się. Nie na darmo mówią, że co nagle, to po diable. Jeśli ma być twoja, wcześniej czy później będzie twoja. Nie śpiesz się do miłości. W małżeństwie o wiele ważniejsza od uczuciowych porywów jest codzienna, wierna przyjaźń. Zacznij od niej. I po prostu bądź.

9. Módl się często o dobrą żonę. Bez Bożej pomocy i łaski nie zajdziesz daleko. Sama natura i ludzkie siły nie wystarczą. Uniesienia emocjonalne przemijają. Człowiek słabnie i błądzi. A łaska uwzniośla naturę. Bóg bardzo chętnie obdarowuje tych, którzy są mu wierni i może dać ci niesłychanie wiele, jeśli tylko będziesz Go ufnie i wytrwale prosił.

10. Rób to wszystko przez całe życie.

Do polskiej dziewczyny

Informacje o Polak-Ortodoks

https://gajowka.wordpress.com/
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s