Antysemityzm

https://marucha.wordpress.com/2015/07/03/antysemityzm-trefnosc-judeochrzescijanstwa/

90 odpowiedzi na „Antysemityzm

 1. JO pisze:

  Zygmunt Jakubowski said

  2015-09-05 (sobota) @ 12:05:39
  artykuł raczej dobry, ale błędem i nieuctwem jest nazywanie żydów Semitami…Polscy żydzi, to tureccy Chazarowie, a tzw. Aszkenazi i Sefaddyjczycy (wyznawcy judaizmu z zachodniej Europy), to potomkowie prozelitów (przechrzty) z Rzymian, czy Kartagińczyków na judaizm. Starożytni Judejczycy (Semici) , to obecni Palestyńczycy….Taką ciekawostką może być i to że żydzi, Aszkenazi, Sefardyjczycy, czy tzw. orientalni „żydzi” (bliskowschodni wyznawcy judaizmu) nigdy nie władali semickim językiem „swoich przodków” (hebrajskim, czy aramejskim…). Tak więc prawdą jest, że pomiędzy starożytnymi Judejczykami (Semitami), a współczesnymi żydami (Chazarami), Aszkenazi, czy Sefardejczykami nie ma żadnego związku, bo każda z tych grup wyznawców judaizmu posługiwała się jakimś innym językiem, ale nie hebrajskim, czy aramejskim…Mamy do czynienia z 3 językami hebrajskimi…1) Starożytny hebrajski, który bezpowrotnie zaginał, zapisany był jedynie współgłoskami…2) nowohebrajski odtworzony przez masoretów, przez dodanie samogłosek, ale na ile zgodnie z prawdą, to sam Pan Bóg raczy wiedzieć i 3) wspłóczesny hebrajski stworzony przez syjonistów pod koniec XIX wieku i siłą narzucony wszystkim wyznawcą różnym odmianom judaizmu…Tak więc współcześni „żydzi” nie są ani etniczna, ani językową, ani kulturową kontynuacją Judejczyków (Semitów)…
  https://marucha.wordpress.com/2015/09/05/100-lat-agresji-zydowskiej-na-polske/#comment-510981

 2. JO pisze:

  https://marucha.wordpress.com/2015/10/08/znana-pisarka-olga-tokarczuk-polacy-to-mordercy-zydow-kolonizatorzy-i-wlasciciele-niewolnikow/#comments

  ENKI said
  2015-10-08 (czwartek) @ 16:58:57

  Czyżby Tokarczuk miała rację, że historię Polski należy napisać na nowo?

  Historia państw europejskich, a szczególnie Polski, Niemiec, Rusi – kijowskiej czy moskiewskiej – będzie niepełna,
  jeśli nie uwzględnimy wpływu Chazarów-Żydów na wszystkie aspekty życia. Fałszowanie historii polega na pomijaniu, przemilczaniu, wybieraniu niektórych informacji, a nie tylko na przeinaczaniu.
  Prof. B.I. Protasow /Poisk Prawdy/:
  „Wielkie imperia starożytności /Egipt, Babilon, Grecja, Rzym/ upadły nie z powodu przegranych bitew ani klęsk żywiołowych, ale przede wszystkim z powodu masowego napływu ludów obcych rasowo i kulturowo. Powstała w ten sposób zmieszana społeczność, to ludzie pozbawieni instynktu państwowości, bez wierności ojczyźnie, nie troszczący się o jej los. Wspólnota narodowa – niosąca świadomość i państwowotwórcza – została rozerwana;
  a jej pryncypia-wartości, tradycje, świadomość państwowa przestały mieć znaczenie dla obcych przybyszów
  i dla tutejszych – wykorzenionych mieszanych. I to był koniec imperium.
  Szczególnie zgubne było roztopienie się elity w morzu obcych; elity – obrończyni najwyższych idei patriotycznych,
  to doprowadziło do unicestwienia Ducha Narodu.
  Z bliższej historii można tu podać przykład Polski. Była ona w XVI – XVII wieku potężnym mocarstwem. Jednak osłabła w rezultacie intensywnego zmieszania Słowian z Żydami, którzy wypełnili Polskę tak bardzo jak żadne inne państwo europejskie. I oto Polska – bez wojen! – w XVIII wieku stała się trzykrotnie ofiarą rozbiorów przez Austrię, Prusy i Rosję.”

  O napływie Chazarów do Polski:
  „W XV i XVI w. niemieccy Sefardyjczycy migrowali do zdominowanej przez Chazarów Polski. Częściowo jako rezultat bardziej liberalnych praktyk małżeństw mieszanych dozwolonych przez Majmonidesa, prawdziwe i polskie chazarskie żydostwo znacznie się zintegrowało”.
  Źródło: http://truthtellers.org/alerts/Are-Jews-Really-Khazars.html. Pastor Ted Pike – 28.08.2013, tłum. Ola Gordon.

  Jakub Frank: „Gdyby mi dawano wszystkie kraje, kosztownymi kamieniami napełnione,
  nie wyszedłbym z Polski, bo tu jest sukcesja Boga i sukcesja ojców naszych.”
  Frank dążył do zbudowania państwa żydowskiego na terenie Polski.
  Wraz z Frankiem /w 1759 r./ przeszło na katolicyzm wiele tysięcy Żydów.
  Ojcem chrzestnym Jakuba Franka był król August III SAS./Neon24.pl/ Zenon Chocimski:
  „Polska zdominowana przez Chazarów”?

  Ani słowa o tym w polskiej szkole ani na uniwersytecie. Więc uczono nas fałszywej historii?!

  Żydowski Instytut Historyczny opracował i publikuje /na str. intern./
  „Polski Słownik Judaistyczny”, w którym nie ma hasła: Chazar, Chazaria.

  Szymon Peres: „Polakom nauka historia jest niepotrzebna, wystarczy wiedza o holocauście, z naciskiem na Jedwabne.”
  ——————–

 3. JO pisze:

  https://marucha.wordpress.com/2015/10/07/wolne-tematy-78-2015/#comment-517874

  Siggi said
  2015-10-08 (czwartek) @ 21:15:34
  ~z sieci :
  Kilka powodów dlaczego Syria jest reżimem, reżimowe wojska, reżimowy reżim itd.:

  1. Bank centralny Syrii jest własnością państwa oraz jest przez nie kontrolowany.

  Innymi słowy, Syryjczycy mają swoją walutę, która im służy, a nie pomagierom kontrolowanym przez Rothschilda z Nowego Jorku, Londynu, Tel Avivu i Bazylei. To znaczy, że ilość pieniędzy jest wystawiana w zależności od realnych potrzeb gospodarki, pracy i potrzeb obywateli, a nie w zależności od pasożytniczych, lichwiarskich, spekulacyjnych finansistów zagranicznych. Ci ostatni chcą kontrolować lokalne banki centralne, by sztucznie ograniczyć ilość dostępnych pieniędzy na prawdziwe potrzeby, takie jak drogi, gazownie, elektrownie i inwestycje i inicjatywy obywatelskie. Oczywiście, bardzo dobry powód dla tych banksterów, by zniszczyć Syrię.

  2. Syria nie ma zadłużenia w Międzynarodowym Funduszu Walutowym.

  To znaczy, że dowództwo Syrii rozumie, że IMF jest kontrolowany przez globalnych megabankierów, i działa jako rewident i windykator, gdy jeden ze słabszych krajów członkowskich wpada we własny problem z długiem, co inaczej można powiedzieć, iż taki kraj osiąga punkt, w którym nie ma pieniędzy na potrzeby własnych obywateli i pracę – tzn. oddać w ręce międzynarodowych bankierów.

  Innymi słowy, IMF jest globalnym urzędem podatkowym bankierów. Nie bierze pieniędzy bezpośrednio od obywateli, tylko raczej poprzez rządy. Zaczynamy rozumieć, skąd się biorą „kryzysy zadłużenia” dotykające Grecję, Cypr, Hiszpanię itd.?

  Globalne niewolnictwo nie mogłoby być lepiej przemyślane i przygotowane! To dlatego zginął Kadafi, to dlatego celem jest teraz Iran i Syria! Prawdziwe kraje islamskie odrzucają lichwę, uważają ją za niemoralną.

  3. Syria zakazała uprawy roślin GMO.

  Bashar Assad zakazał GMO, by „chronić ludzkie zdrowie”, wiedząc, że Monsanto kontroluje całą światową produkcję żywności, ponieważ nadchodzący globalny kryzys będzie nie tylko o ropę, ale też ile żywności będą w stanie dostarczyć kraje dla swych obywateli.

  Dlatego po inwazji na Irak, USA rozkazało, że tylko nasiona Monsanto powinny być używane. Dlatego państwa marionetkowe, jak Argentyna, zatruwają swoją ziemię i obywateli poprzez kłanianie się Monsanto.

  Oczywiście, to dobry powód dla Monsanto, by zniszczyć Syrię.

  4. Populacja Syrii jest bardzo dobrze poinformowana o Nowym Porządku Świata (NWO).

  Ich media i uniwersytety otwarcie debatują na temat wpływu globalnych elit na świat. To znaczy, że ludzie wiedzą, że władza na zachodnie kłamie nie w Białym Domu, nie w Kongresie, ale na spotkaniach grupy Bilderberg, komisji trójstronnej itd. Młodzi Syryjczycy mają odwagę mówić o tajnych stowarzyszeniach, jak masoneria, Yale University’s Skull & Bone – do którego należą George W. Bush i John Kerry.

  5. Syria ma ogromne rezerwy ropy naftowej i gazu.

  Cóż za przypadek, zawsze gdy zachód idzie na wojenkę, by chronić „wolności, praw człowieka i demokracji” da się wyczuć zapach ropy! Tak było w przypadku Iraku, Libii, Kuwejtu, Afganistanu i na Falklandach. Syria ma morskie i lądowe zasoby ropy i gazu, współpracuje z Iranem w tworzeniu rurociągu, ale bez kontroli zachodnich gigantów naftowych.

  6. Syria przeciwstawia się syjonizmowi i Izraelowi.

  Izrael walczy przeciwko okupowanej przez niego Palestynie. Dowództwo Syrii ma odwagę powiedzieć, że Izrael jest rasistowskim, imperialistycznym i ludobójczym państwem. Izrael tworzy coś na wzór Auschwitz, tyle że dla Palestyńczyków. Taka geopolityczna jasność umysłu cechowała Kadafiego z Libii, Saddama z Iraku, a dzisiaj także Rosję, Chiny, Iran i Indie.

  7. Syria utrzymuje i chroni jej polityczną i kulturalną tożsamość narodową. zwiń
  Forum tu:……….
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wedlug-usa-niektore-z-wystrzelonych-na-syrie-rosyjskich-rakiet-spadly-w-iranie/t1k0n8

 4. JO pisze:

  https://marucha.wordpress.com/2016/03/13/dlaczego-zachod-nienawidzi-korei-polnocnej/#comment-563450

  Filomena said

  2016-03-15 (wtorek) @ 10:59:10
  Trzeba zrozumiec jeden prosty fakt. Straszenie swiata Polnocna Korea, szyickim Iranem czy Rosja Putina jest jednym ze sposobow odwrocenia naszej uwagi od prawdziwego zloczyncy, ktorym jest syjonizm. Syjonizm jest to najstraszniejsza forma etnicznego czy rasowego szowinizmu. Syjonistom nie wystarczy sam Izrael – oni chca zawladnac calym swiatem.

  Wazne jest wiedziec, ze syjonistami nie sa wylacznie Zydzi. Jest niemalo Zydow, ktorzy syjonizm odrzucaja. Adeptami syjonizmu sa rowniez nie-Zydzi: czlonkowie niektorych protestanckich kosciolow, masoni, czlonkowie takiej grupy jak British Israel czy tez brytyjska rodzina krolewska. Ludzie ci skupili sporo kapitalow w swoich rekach i maja wlasna wizje swiata w ktorej bogate zydowskie klany i inne uprzywilejowane (bardzo bogate) grupy maja byc panami. Tzw. demokracja czy trabienie o prawach czlowieka to tylko sposob na zniewolenie narodow, na narzucenie im nowych norm, na zmanipulowanie ich swiadomosci.

  Media, szczegolnie te na Zachodzie sa w rekach syjonistow i dlatego nie moga byc i nie sa wiarygodne. Ich celem zreszta nie jest wcale przekazanie nam prawdy czy jakichs faktow. Ich celem jest manipulacja ludzmi, znieksztalcanie faktow, propaganda.

  Nie mozna wierzyc mediom, ktore z jednej strony robia szum wokol grupy degeneratow z Charlie Hebdo, zabitych (rzekomo) przez fanatykow islamskich a calkowicie ignoruja spalenie prawoslawnych aktywistow w Odesie czy zabijanie cywilow na Donbasie. I te same media beda nam mowic jak straszny rezim panuje w Korei Polnocnej. Jak mozna im wierzyc? Na jakiej podstawie?

 5. JO pisze:

  Boydar said

  2016-03-16 (środa) @ 18:07:50
  To był kiedyś oksymoron, dzisiaj realną rzeczywistość od wydumanej czy wmówionej odróżnić jest trudno. Ci z kodu naprawdę płaczą i maja po czym; dla nich to rzeczywistość, choć oderwanie ryja od koryta jest poniekąd tylko wirtualne. Jeśli kahał orzekł że policjanci żydowscy w getcie mają obowiązek własną rodzinę zapakować do wora i odstawić gdzie trzeba a oni to ochoczo realizowali, to śmiem twierdzić że mieliśmy do czynienia z wygenerowaniem fałszywego obrazu rzeczywistości uznanego za prawdziwy. Proszę mnie nie podejrzewać, że nie wiem co piszę, na pewno nie dzisiaj. Nasze komentarze w Gajówce nie stanowią podstawy dla haseł w wikipedii.
  https://marucha.wordpress.com/2016/03/16/owoce-zatrutego-drzewa-dramatyczny-wybor-usa-w-obliczu-konajacej-gospodarki/#comment-563872

 6. JO pisze:

  Maćko said

  2016-03-29 (wtorek) @ 13:20:52
  Aleksander Barkaszow w roku 1994, lider partii o nazwie Rosyjska Jedność Narodowa. W wypowiedzi dla „Życia Warszawy” z 4 października 1994 r. stwierdził: „Wiem jaką tragedią jest dla was sprawa katyńska, ale oświadczam: polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność przynależność etniczną enkawudzistów – wykonawców wyroku. Wszyscy byli Żydami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii. Rosjanie są z natury przyjaźnie nastawieni do Polsk

  Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/quasar/izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowali-polakow

  ©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle – blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

  https://marucha.wordpress.com/2016/03/28/wolne-tematy-28-2016/#comment-567204

 7. JO pisze:

  Pierwsi Chrzescijanie Byli Mozeistami a nie zydami. Zydzi to Talmudysci, Kabalisci…

  https://marucha.wordpress.com/2016/03/29/zydokomuna-streczy-sie-z-braterstwem/#comment-567437

 8. JO pisze:

  Watazka said

  2016-04-07 (czwartek) @ 13:23:56
  62
  Filomena
  Wahabici to zadna sekta. To sa zydzi, ktorzy przeszli pozornie na islam, zeby kontrolowac Mekke i pola naftowe. Prosze poczytac historie stworzenia Arabii Saudyjskiej..
  Saudowie tepia islam co najlepiej widac, po tym jak w czasie pielgrzymki do Mekki jakos dziewnie zabijani sa Iranczycy. Te dzwigi ostatnio tez przywalily w to miejsce gdzie sie modla Iranczycy. To nie pierwszy raz.
  Arabia Saudyjska to najwiekszy kumpel Izraela choc oficjalnie sie nie odwiedzaja … zwykli mieszkancy. Bo wierchuszka caly czas jest w zmowie.
  W Turcji to tez w dowodztwie i w administracji rzadza donmeh – zydy, ktorych kiedys wygonili z Hiszpanii a zdazyli porwac troche kasy i zlota i udzielic pozyczki zarowno sultanowi jak i Kazimierzowi Wielkiemu.,Bardzo sie przydali.
  Wahabici bardzo sie przydali i w Czeczni i w Inguszetii i w Kosowie i Bosni.
  Arabia Saudyjska wysyla swoich salafitow, wahabitow i innych przebierancow do robienia zamieszek w Europie i na Kaukazie.

  W Posce wahabici sa bardzo popularni.Dudajew ma nawet wlasna ulice w Warszawie.
  Tylko, ze w Turcji dla niepoznaki nazywaja sie donmeh a w Polsce to nawet nie musza udawac innej sekty. Po prostu bywaja ksiezmi i biskupami a w rzadzie to same Kwasniewskie, Mazowieckie i Walesy.
  Taki swietojebliwy Walesa, ktory w czasach awantury Solidarnosciowej nosil Matke Boska w klapie- nawet sie nie pofatygowal w obronie Krzyza przed Palacem prezydenckim. A wakacje najchetniej spedza u swoich: albo w Arabii Saudyjskiej albo na Florydzie.

  http://newrezume.org/news/2016-02-11-13118
  https://marucha.wordpress.com/2016/04/04/fundacja-estera-uklad-polityczno-handlowy/#comment-569782

 9. JO pisze:

  Niereligijna said

  2016-04-22 (piątek) @ 13:00:31
  a o talmudzie nikt nie chce nauczac?
  prosze posluchac od 8 min tego filmu

  https://marucha.wordpress.com/2016/04/22/islam-pozwala-na-pedofilie-homoseksualizm-zoofilie-kazirodztwo-nekrofilie/#comment-574043

 10. JO pisze:

  MatkaPolka said

  2016-04-28 (czwartek) @ 01:19:27
  Jeszcze o zbrodni katyńskiej i czego nie powiedział PutinKATYŃ

  Putin: “….Czy to nie wystarcza za odpowiedź?”

  Przypomnę Polakom, że we wrześniu 2011 premier Putin, natarczywie wypytywany przez pseudopolską dziennikarkę w Moskwie powiedział:

  „Dlaczego tak pani zmusza mnie do powiedzenia, kto dokonał tej strasznej zbrodni w Katyniu? Przecież Polacy to inteligentny naród i wiedzą, że w tych samych dniach, z tej samej broni, ci sami oprawcy, co zamordowali polskich oficerów, to również zamordowali 46 000 oficerów Armii Czerwonej i leżą oni tu w Katyniu obok Polaków. Czy to nie wystarcza za odpowiedź?”

  Wystarcza. Polacy wiedzą, że NKWD składało się z 84% Żydów i 16 % Rosjan posłusznych ich rozkazom.
  (***)
  KATYŃ – KTO STRZELAŁ? Kto mordował Polaków?

  W lipcu 1971 r. prasa zachodnia szeroko rozpisywała się o wyznaniach polskiego Żyda z Izraela, niejakiego Abrahama Vidro. Abraham Vidro wyznał, że:

  1. Komendantami obozów w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie byli:
  Raichman
  Mierkułow
  Urbanowicz
  2. Kierownikami masowych egzekucji byli członkowie mińskiego komisariatu GPU:
  Lew Rybak
  Chaim Finberg
  Abraham Borisowicz
  3. Zbrodnię wykonali:
  Bogdan Zacharewicz
  Kobulow
  Begman
  Elman
  Estrin
  Abram Borysowicz
  Krongauz
  Lejbkind J.Raichman
  Abakumow
  Milstein (transport)
  Sierow
  Lew Rybak
  Chaim Finberg
  major Joshua Sorokin
  kapitan Aleksander Suslow
  kapitan Samyun Tichonow

  ŻADNA z wyżej wymienionych osób nie była Rosjaninem! Zbrodni dokonało żydowskie NKWD. Wśród strzelających było również3 Żydów polskiego pochodzenia.

  Janusz Rozwada w książce Katyń, Paryż 1960, opisuje, jak udało mu się zbiec. Podaje ze kierownikiem pociągu przewożącego więźniów z Kozielska był Bolesław Bierut, późniejszy prezydent Polski.
  (***)

  https://marucha.wordpress.com/2016/04/27/film-rajd-katynski/#comments

 11. JO pisze:

  Ojojoj said

  2016-05-13 (piątek) @ 02:14:01
  Lista zakonspirowanych Żydów (539/830)
  Prawdziwe nazwiska niżej wymienionych osób zostały ustalone w oparciu o: 1)
  Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW.
  POLITYCY
  1. Leszek Balcerowicz (1947-) – Aaron Buchholtz, prezes NBP
  2. Jan K. Bielecki (1951-) – Izaak Blumenfeld, b. premier.
  3. Bolesław Bierut (1892-1956) – Rotenschwanz, b. prezydent PRL.
  4. Michał Boni (1954-) – Jakub Bauer, działacz Solidarności.
  5. Marek Borowski (1946-) – Berman, bratanek Jakuba Bermana. SDPI, kandydat
  na prezydenta
  6. Jakub Berman (1901-84) – prawnik po UW, KPP, w l. 1948-56 czł. BP PZPR
  odpowiedzialny za MBP osoba nr 2 w PRL. Do 1969 pracował w wyd. „Książka i
  Wiedza”.
  7. Adolf Berman (1906-78) – brat Jakuba, działacz syjonistyczny, dr
  filozofii po UW, przywódca Poalej Syjon-Lewicy. W 1950 wyjechał do Izraela.
  Poseł Knesetu.
  8. Ryszard Bugaj (1944-) – Izaak Blumfeld, KOR, Unia Pracy, obecnie
  publicysta.
  9. Andrzej Celiński (1950-) – Kobla, „S”, UW, SLD, obecnie SDPI, b. min.
  kultury, siostrzeniec masona J.J. Lipskiego.
  10. Wiesław Chrzanowski (1923-) – Szymon Knopfstejn, b. szef ZChN, mason.
  11. Włodzimierz Cimoszewicz (1950-) – Dawid Goldstein, kandydat na
  prezydenta RP syn płk. Informacji Wojskowej Mariana Cimoszewicza.
  12. Józef Cyrankiewicz (1911-89) – Cymerman, kapo w KL Auschwitz, premier
  PRL 1947-52, 1954-70, czł. BP PZPR 1948-71.
  13. Ludwik Dom (1954-) – Kugler-Dornbaum, PC, obecnie lider PiS, syn
  zegarmistrza z Mokotowa.
  14. Feliks Dzierżyński (1877-1926) – Rufin, Selman, szef CZEKA, krewny
  Piłsudskiego; nazwisko Dz. zapożyczone od zesłanych na Sybir właścicieli
  zarekwirowanego majątku.
  15. Władysław Frasyniuk (1954-) – Rotenschwanz, kierowca MZK, szef UW,
  obecnie Partii Demokratycznej-Demokraci.pl żona z domu Kemer.
  16. Bronisław Geremek (1932-) – Berele Lewartow, syn warszawskiego rabina,
  doradca Wałęsy, UW.
  17. Henryk Goryszewski (1941-) – Jakub Glikman, ZChN, b. wicepremier.
  18. Hanna Gronkiewicz-Waltz (1952-) – Hajka Grundbaum, b. szef NBP, obecnie
  szefowa warszawskiej PO.
  19. Aleksander Hall (1953-) – Miron Hurman, UW.
  20. Piotr Ikonowicz (1956-) – Dawid Goldsmith, aktywista PPS.
  21. Jan Maria Jackowski (1958-) – Komag, AWS, obecnie radny LPR w Warszawie.
  22. Jerzy Jaskiemia (1950-) – Aaron Aksman, SLD, b. min. sprawiedliwości.
  23. Jarosław i Lech Kaczyńscy (1949-) – Kalkstein, KOR, Solidarność, PC,
  PiS. Lech K. jako min. sprawiedliwości przerwał ekshumację grobu Żydów w
  Jedwabnem. Jako prezydent W-wy ważne stanowiska obsadza Żydami, sprzyja i
  uczestniczy w imprezach żydowskich.
  24. Janusz Korwin-Mikke (1942-) – Ozjasz Goldberg, UPR.
  25. Krzysztof Kozłowski (1931-) – Strasburger, „Tyg. Powszechny”, min. w
  rządzie Mazowieckiego, żona Żydówka Loreth – psycholog.
  26. Krzysztof Król (1963-) – Aaron Rosenbaum, KPN, zięć Moczulskiego.
  27. Marian Krzaklewski (1950-) – Dawid Zimmerman, szef Solidarności. Syn
  lekarza – agenta NKWD spod Lwowa. Jego siostra zamężna z synem płk UB
  Brystigerowej zamieszkuje w Izraelu.
  28. Jacek Kuroń (1934-2004) – Icek Kordblum. Ojciec był członkiem KPZU,
  więziony za działalność antypolską. Zapiekły stalinowiec z ZMP, KOR, doradca
  Wałęsy, UW. Wspierał antypolskie działania Ukraińców ze Lwowa.
  29. Aleksander Kwaśniewski (1954-) – Izaak Stolzman, sprawuje urząd
  prezydenta. Ojciec prezydenta – płk Zdzisław Stolzman, do 1956 r.
  zwierzchnik NKWD na Pomorzu Zachodnim. W bestialski sposób wymordował tam
  kilkuset AK-owców.
  30. Jolanta Kwaśniewska-Konty – Kohn, żona sprawującego urząd prezydenta,
  ochrzczona dopiero w wieku 21 lat.
  31. Andrzej Lepper (1954-) – Loepper. Przyznająca się do żydostwa liczna
  rodzina za granicą, po trupach prze do władzy, b. brygadzista PGR-u, prostak
  i grafoman, osobnik o wielu obliczach. Imprezy partyjne w W-wie obsługują
  restauracje żydowskie, bez ceregieli wyrzuca z partii „antysemitów”, wśród
  Żydów w USA paradował w jarmułce.
  32. Janusz Lewandowski (1951-) – Aaron Langman, KLD, obecnie PO, b. min.
  przekszt. własn.
  33. Aleksander Łuczak (1943-) – Dawid Łachman, b. min. Edukacji Narodowej.
  34. Antoni Macierewicz (1948-) – Izaak Singer, KOR, ZChN, ROP, LPR, RKN,
  obecnie lider Ruchu Patriotycznego. Kryptosyjonista, mistrz destrukcji na
  prawicy. Nie dopuścił do ujawnienia agentury w łonie duchowieństwa, z
  ujawnionej listy agentów usunął prominentów KOR-u.
  35. Julian Marchlewski (1866-1925) – Ruckelsfeldt, działacz komunistyczny.
  36. Marek Markiewicz (1952-) – Samuel Moritz, b. przew. KRRiT, pupilek
  telewizji Polsat, której przyznał koncesję.
  37. Tadeusz Mazowiecki (1927-) – Icek Dikman, oczerniał bp. Kaczmarka po
  jego uwięzieniu przez UB, zapiekły przeciwnik kard. Wyszyńskiego, red. nacz.
  „Więzi”, doradca Wałęsy, b. premier, obecnie lider Partii
  Demokratycznej-Demokraci.pl.
  38. Jacek Merkel (1954-) – Samuel Nelken, zaufany Wałęsy, szara eminencja
  liberałów w Polsce.
  39. Andrzej Milczanowski (1939-) – Aaron Edelman, szef MSW w rządzie
  Suchockiej.
  40. Leszek Moczulski (1930-) – Robert Reimer-Berman, b.szef KPN.
  41. Karol Modzelewski (1937-) – Samuel Mendel-Fischer (s. Zygmunta), KOR,
  UW.
  42. Zygmunt Modzelewski (1900-54) – Fischer, KPP, min. spraw zagrań.
  1947-51.
  43. Stefan Niesiołowski (1944-) – Aaron Nusselbaum, ZChN. Prywatnie
  przyjaźni się z L. Millerem.
  44. Andrzej Olechowski (1947-) – Mosze Brandwein, b. szef MSZ, PO. Członek
  Rządu Światowego – uczestnik tajnych spotkań grupy Bilderberg.
  45. Józef Oleksy (1946-) – Szymon Buchwio, SLD, ekskleryk – w młodości
  porzucił seminarium duchowne.
  46. Jan Olszewski (1937-) – Izaak Hertz-Oksner, wysoki mason, b.szef ROP
  obecnie lider Ruchu Patritycznego.
  47. Janusz Onyszkiewicz (1937-) – Jojne Grynberg, UW, b. szef MON; jego
  stryj Myrosław Onyszkiewicz był szefem OUN-UPA w Przemyskiem.
  48. Jerzy Osiatyński (1941-) – Szymon Weinbach, b. min. finansów, UW.
  49. Jan Parys (1950-) – Haim Pufahl, ROP b. wiceszef MON.
  50. Aleksander Paszyński (1928-) – Finkelstein, min. budownictwa w rządzie
  Mazowieckiego.
  51. Mieczysław Rakowski (1926-) – Mojżesz Rak-Finkelman, I sekr. PZPR.
  52. Jan Maria Rokita (1959-) – Izaak Goldwicht, PO, pacyfista. Rodzice
  prawnicy-bankowcy. Pierwsza żona: Katarzyna Zimmerer, druga żona: Nelli
  Arnold – Niemka z Rosji, filolog słowiański.
  53. Zbigniew Romaszewski (1940-) – Aaron Spilkerstein, lider ROP wielokrotny
  senator.
  54. Jan Rulewski (1944-) – Fikelman, działacz „S”
  z Bydgoszczy.
  55. Izabela Sierakowska (1946-) – Rebeka Sommer, SLD, SDPL Lublin.
  56. Krzysztof Skubiszewski (1926-) – Szymon Schimel,b.szef MSZ.
  57. Ewa Spychalska (1949-) – Salome Stein, działaczka OPZZ.
  58. Michał Strąk (1944-) – Baruch Steinberg, działacz PSL.
  59. Hanna Suchocka (1946-) – Hajka Silberstein, UW, b. premier, obecnie
  ambasador w Watykanie.
  60. Bolesław Sulik (1929-) – Jakub Steinberg, b. przewodn. KRRiT.
  61. Stefan Szwedowicz – Michnik, Szechter, brat A. Michnika, sędzia,
  stalinowski morderca.
  62. Mieczysław Wachowski – Jakub Windman, kierowca Wałęsy, szef jego
  kancelarii.
  63. Lech Wałęsa (1943-) – Lejba Kohne, przewodniczący Solidarności. Jako
  swojego agenta, SB postawiła go na czele strajku w 1980 r; z dowództwa Mar.
  Woj. motorówką potajemnie przerzucony do Stoczni. Ostentacyjny katolicyzm.
  Jako prezydent Polski przepraszał Żydów w Knesecie, przepraszał w Kielcach w
  1996 r.
  64. Roman Zambrowski (1909-77) – Rubin Nussbaum-Rachmil, czł. BP.
  65. Andrzej Zoll (1942-) – Rojeschwanz, b. Prezes Trybunału Konstytucyjnego,
  następnie Rzecznik Praw Obywatelskich, instytucji publicznej, którą
  wykorzystuje do oszczerstw i szkalowania Polaków.
  66. Władysław Bartoszewski (1922-) – ?, w 1941 r. zwolniony z KL Auschwitz
  (?!) – oznacza to współpracę z GESTAPO, bezczelnie tytułujący się profesorem
  (sic!), b. szef MSZ, senator. Wszędzie i zawsze oskarża Polaków o
  antysemityzm. W 1991 otrzymał honorowe obywatelstwo Izraela (!).
  67. Marek Belka – ?, min. finansów w rządzie SLD, premier.
  68. Aleksander Bentkowski (1941-) – ?, PSL.
  69. Czesław Bielecki, architekt (1948-) – ?, UW, b.poseł AWS, rodzice w
  Izraelu.
  70. Stanisław Ciosek (1939-) – ?, b. sekretarz KC PZPR, ambasador RP w
  Rosji, doradca prezydenta ds. międzynarodowych; metryka na twarzy.
  71. Ryszard Czamecki (1963-) – ?, Samoobrona.
  72. Waldemar Dąbrowski – ?, min. kultury, SLD.
  73. Zyta Gilowska (1949-) – ?, do niedawna PO; imię, twarz, język ciała –
  żydowskie.
  74. Adam Glapiński (1950-) – ?, PC, b. minister.
  75. Tadeusz lwiński (1944-) – ?, prominentny poseł SLD, metryka na twarzy.
  76. Mieczysław Jagielski – ?, b. wicepremier, członek BP PZPR.
  77. Gabriel Janowski (1947-) – ?, Solidarność RI, i przejściowo LPR.
  Poproszony w Radiu Maryja o okazanie metryk zaczął kręcić, a jako koronny
  dowód polskości podał fakt przyjęcia go przez papieża (?!). Malowany
  patriota – ważne głosowania w Sejmie pokazały kim jest. Spec od
  efekciarskich protestów, szczególnie w okresach przed wyborami. Jako polityk
  (poseł od 1989 r., b. min. rolnictwa) ma udział w doprowadzeniu Polski do
  obecnego stanu. Ulubieniec ambasady Izraela, założyciel i wiceprzewodniczący
  polsko-izraelskiej grupy bilateralnej w Sejmie IV kadencji.
  78. Izabela Jaruga-Nowacka (1950-) – ?, UP pełnomocnik rządu ds. równego
  traktowania kobiet i mężczyzn; metryka na twarzy, żydo-lewacka przewrotna
  osobowość.
  79. Leon Kieres – ?, szef IPN, syn UB-owca z Wrocławia, kreator oczerniania
  Polski i Polaków w Jedwabnem.
  80. Jerzy Kropiwnicki (1945-) – ?, szef ZChN, prezydent Łodzi: pierwsza
  wizyta zagraniczna do… Izraela, by uzgodnić szczegóły pomnika ofiar
  holocaustu (!). Częsty prelegent w Radiu Maryja. Prywatnie kumpel
  Balcerowicza i Belki.
  81. Jan Kułakowski (1930-) . ?, b. główny negocjator Polski z UE, walczy z
  „polskim antysemityzmem”, żona: Zofia Wąjs.
  82. Witold Kulesza – ?, szef pionu śledczego IPN.
  83. Robert Kwiatkowski (1961-) – ?, politolog, b. prezes TVP; tatuś – płk
  żydowskiej bezpieki, „specjalista” od wojny psychologicznej.
  84. Tomasz Nałęcz – ?, UP, SDPL(?) wicemarszałek Sejmu.
  85. Stefan Paszczyk (1940-) – ?, szef PKOl, guru Kwaśniewskiego.
  86. Marek Pol (1953-) – ?, szef Unii Pracy.
  87. Andrzej Potocki – ?, rzecznik prasowy UW, obecnie Partii
  Demokratycznej-Demokraci.pl.
  88. Andrzej Przewoźnik (1963-) – ?, sekret, gen. Rady Ochrony Pamięci Walk i
  Męczeństwa, wspierał wersję Grossa o Jedwabnem.
  89. Dariusz Rosati (1946-) – ?, b. szef MSZ.
  90. Marek Safjan – ?, Prezes Trybunału Konstytucyjnego.
  91. Marek Siwiec (1955-) – ?, szef BBN przy prezydencie, uczęszcza do
  synagogi.
  92. Eugeniusz Smolar (1945-) – ?, syjonista z 1968 r., b. dyr. Sekcji
  Polskiej BBC, obecnie dyr. programowy Polskiego Radia, autorytet moralny
  koszer-mediów..
  93. prof. Andrzej Stelmachowski (1925-) – ?, b. marszałek senatu, b. szef
  Fundacji Rolnej przy Episkopacie, którą unicestwił zadłużając ją na 50 mln $
  i uciekł na lepszy fotel szefa Wspólnoty Polskiej.
  94. Romuald Szeremietiew (1945-) -.?, b. wice-min. MON.
  95. Jacek Taylor (1939-) – ?, b.szef Urzędu ds. Kombatantów, pederasta z UW.
  96. Róża Thun (1954-) – ?, córka Żyda Jacka Woźniakowskiego, prezes Polskiej
  Fundacji im. Roberta Schumana, mąż Żyd austriacki.
  97. Danuta Waniek (1946-) – ?, SLD, szef KRRiT.
  98. Emil Wąsacz (1945-) – ?, b. min. skarbu z AWS.
  99. Sławomir Wiatr (1953-) – ?, szef biura propagandy unijnej; mamusia (Ewa
  Żurowska, politolog) ma wypisaną metrykę na twarzy – osoba wpływowa w kahale
  warszawskim.
  DZIENNIKARZE I LUDZIE KULTURY
  100. Stefan Bratkowski (1934-) – Blumstejn, honorowy przewodniczący
  Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, autorytet koszer-mediów
  101. Ryszard Marek Groński (1939-) – Patyner, felietonista „Polityki”.
  102. Józefa Hennel (1925-) – Zyta Golmont, „Tygodnik Powszechny”.
  103. Elżbieta Isakiewicz – Izaakowicz, red. „Gazety Polskiej”.
  104. Tomasz Jastrun, s. Mieczysława – Agatstein, felietonista „Smecz”.
  105. Hanna Krall – Hajka Reichgold, pisarka, autorytet koszer-mediów.
  106. Helena Łuczywo – Guter-Chaber, z-ca red. nacz. „GW”.
  107. Adam Michnik (1946-) – Aaron Szechter, KOR, b.red. nacz. „GW”.
  108. Janina Paradowska – Rachela Busch, „Polityka”.
  109. Jerzy Rawicz – Rubinowicz, dziennikarz i pisarz.
  110. Ernest Skalski – Nimen-Wilker, „GW”.
  111. Paweł Śpiewak – Stinger, socjolog, drugi na liście PO w Warszawie w
  wyborach do Sejmu V kadencji, polakożerca, autorytet koszer-mediów.
  112. Jerzy Urban (1933-) – Josek Urbach.
  113. Mariusz Walter (1937-) – Horst, współwłaściciel TVN.
  114. Dawid Warszawski – Konstanty Poznański-Gebert, autorytet koszer-mediów,
  „GW”.
  115. Andrzej Krzysztof Wróblewski – Ajzyk Wróbel, „Gazeta Bankowa”.
  116. Tomasz Wróblewski – Fejgin, red. nacz. miesięcznika „Profit”, szef
  polskiej edycji tyg. „Newsweek”.
  117. Ludmiła Wujec – Okrent, z-ca red. nacz. „Gazety Wyborczej”.
  118. Antoni Zambrowski (1934-) – Nussbaum, syn Romana; „Głos”, „Nasza
  Polska”.
  119. Stefania Grodzieńska (1914-) – Ney, propagandzistka komunistyczna,
  satyryk, autorka sztuk TV, żona Jurandota.
  120. Bruno Jasieński (+1938) – Wiktor Zysman, poeta, prozaik.
  121. Mieczysław Jastrun (1903-1983) – Wiensohn-Agatstein, poeta, „Kuźnica”.
  122. Jerzy Kosiński (1933-91) – Josek Lewinkopf, od 1957 w USA, „pisarz”
  zatrudniający do pisania pomocników, plagiator, popełnił samobójstwo. II
  „mąż” piosenkarki Urszuli Dudziak.
  123. Artur Międzyrzecki (+1996) – Fuchs, poeta, prezes polskiego Pen Clubu.
  124. Jerzy Robert Nowak (1940-) – Moritz Neuman, prof. historii. W Radiu
  Maryja odgrywa rolę Geremka w Solidarności. Po wywiezieniu żydowskich
  rodziców do obozu oddany na wychowanie do polskiej rodziny Nowaków. W PRL-u
  autor książek szkalujących Kościół katolicki, Polskę i Polaków, mason
  wysokiego stopnia, pracownik komunistycznych placówek dyplomatycznych. Osoba
  mściwa.
  125. Janusz Przymanowski (1922-) – Rajchert, pisarz (Czterej pancerni i
  pies).
  126. Wisława Szymborska (1923-) – Rottermund, poetka, noblistka.

  https://marucha.wordpress.com/2016/05/09/wolne-tematy-40-2016/#comment-580000

 12. JO pisze:

  Filomena said

  2016-05-16 (poniedziałek) @ 11:28:27
  @ 10 i 20

  O tym „zydowskim” Krymie niedawno nawet wspominalam.

  Na Syjonistycznym Kongresie w Bazylei w drugiej polowie XIX w. rosnacy juz w sile Anglo-Syjon zalozyl sobie do wypelnienia trzy zadania:
  1) Jak najwiecej wschodnioeuropejskich Zydow sciagnac do USA, aby tam zwiekszyc wplywy zydowskie i aby uzyc tych Zydow – jak pozniej zobaczymy – do podboju Wschodniej Europy a szczegolnie Rosyjskiego Imperium. Z tego tez wzgledu po calej Europie Wschodniej (w Rosyjskim Imperium i innych terytoriach) prowokowano tzw pogromy.
  2) Zalozyc panstwo Izrael na Bliskim Wschodzie; i
  3) Zalozyc drugie panstwo zydowskie na Krymie, na terenach poludniowej Ukrainy i na polnocnym Kaukazie.

  My Polacy wiemy, ze byl jeszcze projekt Judeopolonii, ale ten temat zostawmy na pozniej.

  W 1917 roku w Rosji wybuchla rewolucja i do wladzy doszla zydo-bolszewia a wlasciwie zydowski faszyzm jak okresla to zjawisko Konstantyn Czerniajew.. Czerniajew ma 99 lat, jest weteranem Drugiej Wojny Swiatowej i byl nie tylko zolnierzem, ale pracowal rowmiez w wywiadzie. Podaje on, ze w bolszewickim rzadzie w roku 1917 czy 1918 bylo 13 Rosjan, 22 Ormian, 15 Chinczykow (tak, Chinczycy tez byli w bolszewickim rzadzie) i 332 Zydow z czego 240 Zydow mialo obywatelstwo USA!

  Nie powinno to nikogo dziwic, bo przeciez Trocki (Lev Bronstein) przyplynal do Rosji z Nowego Jorku lodzia na ktorej byli sami Zydzi i jeden murzyn. Dokladnie tak bylo. Wszyscy ci Zydzi pochodzili z Europy Wschodniej. Lenin przywiozl podobnych pasazerow w wagonach z Niemiec. Zydzi tacy jak Swierdlow czy Jurowski (bezposrednio zaangazowany w morderstwo cara, jego rodziny i sluzby) mieli rodziny w Nowym Jorku. Jurowski mial tam nawet pracowac. Jeden z braci Swierdlowa mial bank w Nowym Jorku.

  Jeszcze w latach 20-stych Zydzi probowali zasiedlic sie w Krymie. Ale zaczeli protestowac Tatarzy i po jakims czasie projekt ten zostal zarzucony. Niemniej jednak warto wspomniec, ze jeszcze w latch 20-tych Zydo-Bolszewia dala Krym pod zastaw amerykanskim bankom w zamian za pieniadze. Kiedy Adolf Hitler (ktory na budowe swojego potencjalu dostal pieniadze od tychze samych bankow i jeszcze paru innych) napadl na ZSRR, temat „Krym dla Zydow” powrocil. Przypominali o tym Stalinowi jego sojusznicy: Wielka Brytania i USA. Ilekroc Stalin prosil ich o otworzenie tzw. drugiego frontu, oni przypominali mu dlugi za Krym. Co ciekawe kiedy w polowie 1944 roku wysiedlono z KrymuTtatarow a z polnocnego kaukazu Czeczenow, Inguszy i Kabardyncow zaraz miesiac po tym wydarzeniu Zachod otworzy tzw. drugi front i zaczela sie tzw. Normandia itd. Czy byl to chwyt Stalina aby z ten sposob zakomunikowac, ze te tereny sa puste i po wojnie bedzie je mozna zasiedlic? Jednakze po wojnie Stalin bardzo zwlekal z tym zasiedlaniem. Wrecz przeciwnie – szykowal on nagonke na Zydow.

  Na ile te narody kolaborowaly z Niemcami jest sporne. Byli i tacy, i tacy. Wszyscy kolaborantami nie byli. Zreszta wszystkich deportowanych pozniej, jeszcze w ZSRR, zrehabilitowano.

  Jedno jest pewne, za prawie wszystkimi tymi konfliktami stali syjonisci i masoneria. I tak jest po dzis dzien. Ich celem bylo i jest nadal sklocanie narodow a juz szczegolnie bliskich sobie – czy to etnicznie i tez religijnie – narodow.

  https://marucha.wordpress.com/2016/05/15/ukrainscy-politycy-chca-by-eurowizja-2017-odbyla-sie-na-krymie/#comment-580907

 13. JO pisze:

  Komitet Obrony Gojów said

  2016-05-19 (czwartek) @ 09:13:21
  Marionetkowy rząd III RP, także za kadencji PiSuarów, całkowicie otwarty na żydostwo:

  „„Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym„, powiedział Israel Singer na kongresie Światowego Kongresu Żydów w Buenos Aires w 1996 roku. Ostatnie wizyty międzynarodowych Żydów u zarządców III RP nakazują zapytać, czy już się dogadano w zasadniczych kwestiach? W styczniu 2016 roku delegacja American Jewish Committe (AJC) na czele z dyrektorem wykonawczym Davidem Harrisem spotkała się z ministrem Witoldem Waszczykowskim oraz wiceministrami Janem Dziedziczakiem i Joanną Wronecką. Doceniamy, że AJC konsekwentnie wspierała przemiany demokratyczne oraz dążenia Polski do uzyskania członkostwa w instytucjach europejskich oraz transatlantyckich – podkreślił szef polskiej dyplomacji. 10 maja 2016 roku David Harris ponownie pojawił się w Warszawie w siedzibie MSZ. Z pewnością „nie rozmawiano” o sprawie żydowskich roszczeń wobec Polski i Polaków. Dzień wcześniej w ambasadzie Litwy delegacja wiecznych tułaczy poinformowała o planach utworzenia w Warszawie przedstawicielstwa organizacji AJC dla Europy Wschodniej, której celem byłoby reprezentowanie interesów społeczności żydowskich oraz wsparcie takich ponadczasowych wartości, jak prawa człowieka i demokracja.

  W tym samym czasie z wizytą w Polsce przebywał także rabin Andrew Baker, Osobisty Przedstawiciel Przewodniczącego Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie ds. przeciwdziałania antysemityzmowi. Piękna i długa nazwa pełnionej funkcji. Baker jest przy okazji związany z AJC. Zajmował się restytucją i odzyskiem „mienia” żydowskiego na Litwie, naciskał też na władze Łotwę i Rumunii, Czech i Słowacji w sprawie wypłat dla Żydów. Podczas trzydniowej wizyty w Polsce, rabin Baker spotykał się nie tylko z wiceminister MSZ, ale także z przedstawicielami resortów spraw wewnętrznych, edukacji, kultury, sprawiedliwości oraz prokuratury i policji.

  Świętowanie Chanuki przez władze III RP, rozdawanie polskich paszportów Żydom, co dalej? Ile miliardów już obiecano? Stop żydowskiemu lobby i serwilizmowi!”

  http://www.nacjonalista.pl/2016/05/19/wizyty-miedzynarodowych-zydow-u-zarzadcow-iii-rp/

  Jakby kto nie wiedział, to AJC sfinansował Szkołę Frankfurcką. Jest to jedna z najbardziej zbrodniczych organizacji w dziejach świata, która ma krew (i spermę) na rękach. Upadek tradycyjnej kultury w świecie zachodnim, niemożność założenia rodziny, zapaść demograficzna i cierpienia milionów ludzi, to dzieło właśnie WJC i żydowskich krezusów z tej organizacji, którzy sypali szmal na Szkołę Frankfurcką. A teraz PiSuary witają w Polsce te krwiożercze bestie chlebem i solą.
  https://marucha.wordpress.com/2016/05/16/wolne-tematy-42-2016/#comment-581844

 14. JO pisze:

  Glos Prawdy said

  2016-05-23 (poniedziałek) @ 10:55:07
  Dlaczego żydzi biorą rosyjskie imiona i nazwiska?

  Artykuł rewelacyjny, przetłumaczyłam tylko część z braku czasu. To list, bardzo przypomina Protokoły mędrców Syjonu, tylko otwarty i skierowany do ludzi byłego Związku Radzieckiego, arogancki i sarkastyczny.
  ———–

  „Spowiedź nadczłowieka”. Niedawno na oczy ponownie trafiło bardzo dziwne przesłanie jakiegoś nadczłowieka o imieniu Eugeniusz Kazimirowicz Gordiejew z dnia 7 września 1991 roku z dalszym podpisem „Moskwa. Kreml”. Dlaczego ponownie, bo kiedyś, bardzo dawno temu, już kiedyś napotkałem na podobne treści, żałuję, że zupełnie nie przydał temu żadnego znaczenia.
  Ten dokument został opublikowany w „Wieczornym Kijowie” 28 września 1992 roku, a także w gazetach „Wolne słowo” i „Niezależna gazeta”. Wtedy te niezwykłe objawienia były postrzegane tylko jako nasączone nienawiścią typu bzdury pacjenta „kremlowskiej izby”.
  Niestety, w dzisiejszych czasach napełniły się one zupełnie innym sensem. Rozejrzyj się na przeżyte lata i zobacz, że to „Objawienie” jest niczym innym, jak strasznym scenariuszem największej tragedii, w której każdy z nas mial do odegrania swoją rolę. Podobno dlatego „Spowiedź nadczłowieka” zyskała „drugie życie” 10 lat później na łamach gazety rady Najwyższej „Głos Ukrainy” (nr 106, 16.06.2001 r.).
  Zwróćcie uwagę na datę w końcu „Spowiedzi” – 7 stycznia1991 roku. Z przodu nas czekał zamach stanu, pucz, rozpad Związku, rozpasanie kryminału, spadek gospodarki, dłużna kabała, rabowanie narodowych bogactw, prezydenckie-gubernatorskie bezprawie, partyjna bachanalia, duchowna degradacja i wymarcie. Wszystko zbywało się! Scenariusz „Nowego trybuna wieki”, napisany przez fachową Rękę Mistrza-lalkarza jest urzeczywistniony z zadziwiającą precyzją.
  Wykładam spowiedź nadczłowieka na stronach strony internetowej, bo ona zdolne spulchnić grunt dla rozważań. Zresztą, u wielu mogą powstać podejrzenia w wiarygodności tego zwrócenia, decydować jak zawsze tylko wam, szanowni państwo. Dodam tylko, niewolnik to ten – kto w nic nie wierzy, albo wierzy, lecz myśli nie swoim rozsądkiem.Rozglądajcie się, analizujcie i zostawajcie.
  ——————-
  „Nasz czas powraca. W zasadzie czas był nasz i nigdy nie uciekał. Jak na ziemi zawsze było dobro i zło. Bo jesteśmy silniejsi i bardziej agresywni od dobra i nas pokonać nie można. Będziemy zmieniać kształt i powłokę, będziemy zmieniać tablicy i kolory, będziemy dostosować się do wszelkich warunków, ale przetrwamy i wygramy. Nasz cel jest jeden — być zwycięzcami.

  https://marucha.wordpress.com/2016/05/20/wolne-tematy-43-2016/#comment-582756

 15. JO pisze:

  Maćko said

  2016-05-23 (poniedziałek) @ 15:58:02
  .https://youtu.be/EXKA6pE09eU
  KOD finansowany przez Sorosa

  https://marucha.wordpress.com/2016/05/20/wolne-tematy-43-2016/#comment-582819

 16. JO pisze:

  Joannus said

  2016-05-24 (wtorek) @ 17:34:25
  Ad 50
  Przed laty rozmawiałem z ukrem, który tak relacjonował ujęcie Berii, w którym pośrednio uczestniczył jego stryj, pełniący straż przy lokalu z którego go wyprowadzono.
  Dwójka funkcjonariuszy która wlekła ptaszka ledwie doprowadziła go do miejsca zabicia. Widząc co się święci Beria tak się zestraszył, że zaczął się pocić i niesamowicie cuchnąć.
  Z tego co relacjonował rozmówca, zaraz po wyprowadzeniu gdzieś w niedalekie ustronne miejsce został szybko zabity i dalej wywieziony w jakimś opakowaniu, aby nikt z dalszej obstawy gmachu i postronnych nie wiedział kogo wynoszą.

  https://marucha.wordpress.com/2016/05/23/prawda-o-wielkiej-zydowskiej-rewolucji-pazdziernikowej-w-rosji/#comment-583293
  Dodaj komentarz

 17. JO pisze:


  https://marucha.wordpress.com/2016/05/23/prawda-o-wielkiej-zydowskiej-rewolucji-pazdziernikowej-w-rosji/#comment-583341

  RomanK said

  2016-05-25 (środa) @ 02:10:31
  Panie Marku…niestety nie ma pan racji… ZADNEJ…!!!!
  Marx, Engels, Stalin, Lenin wszyscy mieli zydowskie Korzenie…tzw Polacy tez mieli zydowskie korzenie z prostej racji…Wszyscy byli Frankistami Illuminatami.
  Niech pan skojarzy daty powolanie BB 1843 i Manifest Komunistyczny 1848,,,,napisany na zamowienie przerobona praca Roosvelta..Historia naturalna….
  Oczywiscie cala idea komunistyczna nei ma nic wspolnego z Ekonomia…Kapital Marxa nie porusza nawet w zadnym rozdziele teorii Kapitalu..malo dokonuje zaklamania stawiajac tzw kierwniictwo procesami produkcji po stronie nie pracy al;e kapitalu…to dyskwalifikuje Marxa jako ekonomiste,,, Jedyna ekonomistka byla miedzy nimi Roza Luxemburg,,,i dzieki neij wyprostowala t co dalo sie wyprostowac….
  Komunizm panie Marku to Kabbalach….od rozwiazan organizacyjnych po spekulacje myslowe i prady tzw>>heheheh „Filozofii ekonomicznej” :-))), ktora pan uprawia- jak juhas owiecke:-)))) a Zinowiew Lenina:-))) Panska teza o wypelnianiu przez komunizm zadan panowanie panskiego „zopoglawa chrzecijanstwa”…nie trzyma wody przy spojrzeniu[- jak komunizm i bolszewicy traktowali chrzescijanstwo…a, jak judaizm:-)))

  Caly ruch komunistyczny byl tak zydowski- ze nazywano to zydokomuna ..zarowno w Ameryce jak w Rosji jak w Europie….nie widial pan tego???czy nei chce????
  Oczywiscie i jedno i drugie to sprawa Zydowska- Hazarska…i hazaryzmu opierajacego sie na Talmudzie Babilonskim i El Zohar…
  tzw Hebrajczycy z tym nic wspolnego nie mieli , i do dzis nei maja..mimo ze sa przez nich przesladoowani na swojej ziemi w Palestynie…. Nawet nei mozna ich nazwac zydami bo nimi nei sa..to pojecie calkowicie zawlaszczyli Hazarowie ktorzy z Hebrajczykami wspolnego nic nie maja!!!!!

 18. JO pisze:

  DYSONANS Poznawczy W ZAFAŁSZOWANYM Ludobujczym Żydowskim USA, said

  2016-05-25 (środa) @ 15:39:58
  Miejcie WIZJĘ USA jako zakłamanego zbankrutowanego awanturniczego LUDOBUJCY opanowanego przez żydoskich rzezimieszków !

  Wyjechałem do USA, gdy uwierzyłam w PROPAGANDĘ Głosu Ameryki słuchaną ukradkiem we własnym domu przykrywając się kocem razem z radiem i swoją głową, tak aby przypadkiem sąsiedzi w PRL-u nie usłyszeli i nie mogli ZAKABLOWAĆ na milicję lub do żydo-komunistów PZPR-wszczyków mieszkajacych w tym samym bloku.

  Uwierzyłam tą wstretną PROPAGANDĘ „Głosu Ameryki” jakoby USA jest mesjaszem światowym (SIĆ!) w ustanowieniu tzw. „demokracji” i wolności dla uciskanych państw i narodów przez żydo-bolszewicki komunizm. Wtedy USA widziałem jako wyidalizowaną krainę we wszystkich aspektach, nie zdając sobie sprawy, ze USA jest też zarzadzane przez żydowską mafię . . .

  Do tego SZTUCZNEGO wizerunku widzianego z perspektywy PRL-u też przyczyniały się zafałszowane filmidła z USA puszczane w polskiej telewizji jak np. „Pogoda dla Bogaczy” i innych.
  Dopiero wtedy jak już dotarłam do tej krainy POZORNEGO „cudu” USA zobaczyłem wiele rzeczy od strony kuchni, że ta zakłamanywana wizja USA pokazywana w TVP już w III RP niby „wolnej” i ta głoszona przez PROPAGNADĘ „Głos Ameryki” na krótkich falach z USA to bedąc już w USA stwierdziłam jaka to była ILUZJA oraz jaki to FAŁSZ.

  Wtedy wytworzył się autentyczny DYSONANS w tym co kiedyś wierzyłam na bazie amerykanskiej PROPAGANDY, a tym smrodem i BRUDEM amerykańskim, który zobaczyłam naprawdę w tej GÓNIANEJ śmierdzacej zakłamanej Ameryce.

  https://marucha.wordpress.com/2016/05/25/wolne-tematy-44-2016/#comment-583451

 19. JO pisze:

  Filomena said

  2016-05-31 (wtorek) @ 10:33:56
  Przez dobre trzy (czy ponad trzy) dekady promotorzy Holokaustu wmawiaja wszystkim, ze Hitler, zwalczal wszystkich Zydow i ze kazdy Zyd byl na liscie do zaglady. Owszem, pewne grupy Zydow byly istotnie scigane, przesladowane i zabijane, no nie wszystkie. Jesliby tak bylo jak glosi oficjalna holokaustyczna propaganda, to by nie bylo tyle Zydow w polskim czy ukrainskim rzadzie, nie byloby ich tez tyle w Kosciele. Zostaly by ich nieliczne garstki. A jak widzimy wcale tak nie jest.

  Podam taki ciekawy przyklad. Jeden z moich przodkow pochodzi z jednego miasteczka Tarnopolszczyznie. Z tego miasteczka pochodzil tez pewien Zyd. Nazywal sie Jakob Altenberg. Zyd ten wyjechal swego czasu do Wiednia, gdzie zalozyl pracownie robiaca ramy do obrazow. Bylo to przy 37 Wiedner Hauptstrasse. Ozenil sie z katoliczka i mial z nia chyba dwojke dzieci. Znal mlodego Hitlera osobiscie. Nawet prezentowal jego obrazki na swojej wystawie w oknie. Bardzo dobrze wyrazal sie o Adolfie i uwazal, ze nie byl on antysemita. Altenberg nie byl nigdy nigdzie deportowany. Zmarl we Wiedniu.

  I jeszcze jedna ciekawostka. Jeden z SS-manow pracujacych w obozie w Chelmnie nad Narem nazywal sie Izrael. Takie mial imie. No napewno nie byl stuprocentowym Aryjczykiem.
  https://marucha.wordpress.com/2016/05/30/minelo-szesc-lat-od-smierci-dr-dariusza-ratajczaka/#comment-584962

 20. JO pisze:

  MatkaPolka said

  2016-06-22 (środa) @ 14:47:45
  Żydowski sadysta Stepan Bandera

  Stepan Bandera jest ochrzczonym Żydem-unitą ze wsi Uhrynów Stary, urodzony w czasach panowania Austro – Wegier w Halicji (Galicji).

  Ojcem był Adrian Bandera, greko-katolik z mieszczańskiej rodziny Mosze Rozalii z domu Bielecka. To polska Żydówka Bander. Takich żydow nazywa się halachicznymi – sa „po matce”.

  Jak może pojawić się u Słowianina nazwisko Bandera? Źródłosłów jest prosty. Współcześni ukranaziści (faszyści) tłumaczą je jako „bandera” czyli chorągiew, lecz w języku jidysz oznacza ono priton – spelunka, zamtui – burdel. Nie jest to ani ukraińskie ani polskie nazwisko. To nazwisko kobiety prowadzącej burdel – „burdelmamy. Takie damy były nazywane na Ukrainie banderszami (bander-sza). U Żydów narodowość przyznaje się po matce. Słusznie – decydujące jest urodzenie, a nie ojciec, którym może być „każdy”, zwłaszcza w czasach tzw. DNA nie istniało w genetyce. Tak wiec „burdelmama” przekazała swoje bezwstydne „zawodowe” nazwisko któremuś z męskich przodków ludobójcy Stepana Bandery.

  Fotografie i „kultowy” portret Stepana Bandery nie pozostawia złudzeń. Przy wzroście 159cm (!) z azjatyckimi rysami twarzy, trudno się upierać przy jego ukraińskości.
  Wnuk Stepana Bandery, także Stepan (typowe u Żydów przekazywanie imienia z ojca na syna, z dziadka na wnuka) opowiadał, ze w dzieciństwie często chodził do synagogi w Toronto, rzekomo w ramach zajęć szkolnych do studiowania religii świata. „Ale częściej chodziliśmy bic się z Polakami”. Na szczęście już nie nożami, siekierami, widłami, jak na Wołyniu i Galicji kiedy ich dziadkowie i ojcowie mordowali „Lachiw”

  https://marucha.wordpress.com/2016/06/22/oswajanie-z-upa/#comment-591291

 21. JO pisze:

  „Żydowskość polega nie na rasie, ani na przynależności do narodu, ani na wyznawanej religii – lecz na tendencji umysłowej„.

  https://marucha.wordpress.com/2016/07/20/nowa-era-w-badaniach-historii-slowian-na-terenie-dzisiejszych-niemiec/#comment-599730

 22. JO pisze:

  Zyd — miedzynarodowa plemienna organizacja sprytnych typów, które lubią szmal (bo daje władzę) i potrafią wycisnąć go obojętnie jakimi sposobami [ masoneria ] — NIE naród.

  https://marucha.wordpress.com/2016/08/16/roznice-miedzy-zydami-syjonistami-a-chazarami/#comment-607301
  ***
  https://marucha.wordpress.com/2016/08/16/upadek-amerykanskiej-polityki-wybor-miedzy-trumpem-a-clinton-nie-jest-zadnym-wyborem/#comment-607333
  ***

  Matka Polka – Mesjanizm…Rodzina Braun.
  https://marucha.wordpress.com/2016/08/17/persona-non-grata-demodyktatura-ambasadora-usa/#comments
  ***

 23. JO pisze:


  https://marucha.wordpress.com/2016/08/17/polscy-przywodcy-wrecz-marza-o-tym-aby-heroicznie-zginac-na-wojnie-na-wschodzie/#comments
  ***
  Filomena said

  2016-08-22 (poniedziałek) @ 12:31:05
  W Kaganacie zawsze panuje dwuwladza. To jest jego specyfika. Tak bylo w Kaganacie Chazarskim. Tak samo bylo w kaganacie Bolszewickim i jego odnogach. Tak samo jest na dzisiejszej Ukrainie. Na krotki czas bekiem zrobiono pol-Zyda pol-goja Turczynowa a pozniej nastepnegp pol-Zyda i pol-goja Poroszenke. Ta wladza jest w Kijowie – oficjalnej stolicy. Ale prawdziwa wladza – kagan – jest gdzie indziej – w Dniepropietrowsku. Kto dokladnie jest kaganem, trudno powiedziec. Najpierw wygladalo, ze moze nim byc Kolomojski, ale moze nim rowniez byc jakis inny wazny Zyd. W Dniepropietrowsku chabado-syjonisci, ktorzy oficjalnie nazwali siebie zydo-banderowcami ( to slowo to nie przezwisko), wybudowali sobie gigantyczne centrum pod nazwa Menora.

  Jest na szczescie troche uczciwych Zydow tu i tam, wrogich Chabadowi i syjonistom, i dzieki nim mozna dowiedziec sie wiele ciekawych rzeczy. Jedna taka postacia jest byly rabin Charkowa Edward Hodos. Juz od dlugich lat ostrzega on wszystkich przed destruktywna dzialalnoscia syjonistow i Chabadu we wschodniej Europie, i ich wojnie przeciw Slowianom. Napisal on wiele ciekawych ksiazek, ktore warto przeczytac. Jedna z nich jest ksiazka o zydowskim faszyzmie. Mozna tez poogladac sobie jego filmy. Sa dostepne na youtube.

  https://marucha.wordpress.com/2016/08/21/dzieki-rosji-przezylo-wiele-malych-narodow/#comment-608815

 24. JO pisze:

  Isia said

  2016-09-16 (piątek) @ 03:20:14
  cd.
  … opracowanie Jakuba Zawadzkiego …
  „Wypłacone przez Polskę odszkodowania za mienie pożydowskie” …
  „Bierutowskie odszkodowania dla żydów niemieckich” …

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/09/wyplacone-przez-polske-odszkodowania-za-mienie-pozydowskie-3/
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/09/jakub-zawadzki-bierutowskie-odszkodowania-dla-zydow-niemieckich/

  https://marucha.wordpress.com/2016/09/15/a-kto-zaplaci-za-panszczyzne/#comment-615178

 25. JO pisze:

  MatkaPolka said

  2016-09-29 (czwartek) @ 16:01:34
  Szkoda, że prezydent Izraela nie wspomniał, że przywódcy OUN i UPA byli Żydami
  Czyli Żydzi zabijali Żydów

  Wiarołomni synowie żydowskiego narodu.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wiarolomni-synowie-zydowskiego-narodu-2014-09
  https://marucha.wordpress.com/2016/09/28/prezydent-izraela-potepil-oun/#comment-618094
  ***
  https://marucha.wordpress.com/2016/10/04/marian-miszalski-zydowskie-lobby-polityczne-w-polsce/#more-60621

 26. JO pisze:

  Osoba Prywatna said

  2016-10-13 (czwartek) @ 12:37:13
  Wstrząsającą scena strącenia z premedytacją żywego konia w przepaść w filmie „Popioły”.
  Koń konał w okrutny sposób, tylko po to by zaspokoić pseudo- artystyczną wizję reżysera.
  Na jewtubie już tego nie ma.
  Znalazłem jednak tu:
  http://www.wykop.pl/link/3393951/bestialstwo-andrzeja-wajdy-popioly-1965-to-zywe-zwierze/

  https://marucha.wordpress.com/2016/10/11/co-pozostanie-po-andrzeju-wajdzie/#comment-621302

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s