Holokaust Slowian i …

27 odpowiedzi na „Holokaust Slowian i …

 1. JO pisze:

  Eliza said
  2015-04-26 (niedziela) at 16:53:59
  ze strony http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/04/hucpa-wokol-holocaustu/
  fragment:
  „HUCPA WOKÓŁ HOLOCAUSTU

  Określenie „hucpa” to słowo pochodzenia żydowskiego, świadczące o skrajnej perfidii, cynizmie i dwulicowości. Rozmiary tej perfidii i dwulicowości najlepiej wytłumaczyć na przykładzie: Gdy widzisz mężczyznę stojącego z zakrwawionym nożem nad trupem, i wołającego o pomoc. Odpowiadasz na krzyki o pomoc pytaniem: Co się stało? Ten mężczyzna zaś powiada: Zabiłeś człowieka i wciska ci nóż w rękę. Potem we wszystkich sądach, pod przysięgą, będzie twierdził, że to ty jesteś zabójcą. To jest właśnie hucpa. Człowiek kłamie pod przysięgą, zarzucając innym zbrodnię, której sam dokonał lub której chce dokonać. Fakt, iż swoim postępowaniem krzywdzi niewinnych ludzi, nie dociera do jego świadomości.

  Hucpa to w istocie rodzaj choroby psychicznej: psychopatii lub charakteropatii, której towarzyszy niezdolność do rozwoju i uwiąd inteligencji, choć subiektywnie człowiek uprawiający hucpę może spostrzegać samego siebie jako człowieka „mądrego” Na tym, między innymi, polega zanik inteligencji u hucpiarza czy też chorego na psychopatię. Osłabienie inteligencji wynika z redukcjonizmu etycznego i objawia się niezdolnością do wyboru pozytywnych wartości, którymi warto kierować się w życiu. …”

  Polacy powieszeni za pomoc udzielaną Żydom.

 2. JO pisze:

  MatkaPolka said

  2016-05-16 (poniedziałek) @ 11:45:39
  Prusy wyrosły na trupie Polski jako kontynuacja zbrojnych najazdów na ziemie Polskie i słowiańskie Zakonu Krzyżackiego. Prusy – trzech niemieckich cesarzy – doprowadziło do rozbiorów Polski. Po odzyskaniu Niepodległości Polski Prusy nie mogły się z tym pogodzić.
  Prusom zawsze chodziło o eksterminacje Polaków i Słowian („bić Polaków tak aby odechciało im się żyć – Bismarck; Mordować Polaków – dzieci kobiety, wszystkich – to był rozkaz Hitlera)

  Walther Rathenau, którego imienia nagrodę hucznie przyjął w Berlinie Donald Tusk, był w 1922 roku ministrem spraw zagranicznych Niemiec. Osobiście podpisał układ w Rapallo. Czym był ten układ?

  Niemcy od początku traktowały Polskę z niechęcią, określając ją pogardliwie mianem SAISONSTAAT – (państwo sezonowe).

  https://marucha.wordpress.com/2016/05/14/festiwal-hipokryzji-wokol-maja-1926-roku/#comment-580913

 3. JO pisze:

  Filomena said

  2016-05-16 (poniedziałek) @ 11:28:27
  @ 10 i 20

  O tym „zydowskim” Krymie niedawno nawet wspominalam.

  Na Syjonistycznym Kongresie w Bazylei w drugiej polowie XIX w. rosnacy juz w sile Anglo-Syjon zalozyl sobie do wypelnienia trzy zadania:
  1) Jak najwiecej wschodnioeuropejskich Zydow sciagnac do USA, aby tam zwiekszyc wplywy zydowskie i aby uzyc tych Zydow – jak pozniej zobaczymy – do podboju Wschodniej Europy a szczegolnie Rosyjskiego Imperium. Z tego tez wzgledu po calej Europie Wschodniej (w Rosyjskim Imperium i innych terytoriach) prowokowano tzw pogromy.
  2) Zalozyc panstwo Izrael na Bliskim Wschodzie; i
  3) Zalozyc drugie panstwo zydowskie na Krymie, na terenach poludniowej Ukrainy i na polnocnym Kaukazie.

  My Polacy wiemy, ze byl jeszcze projekt Judeopolonii, ale ten temat zostawmy na pozniej.

  https://marucha.wordpress.com/2016/05/15/ukrainscy-politycy-chca-by-eurowizja-2017-odbyla-sie-na-krymie/#comment-580907

 4. JO pisze:

  W lesie strzelano do rozbieganych między drzewami dzieci jak do zwierzyny, a potem martwe ciała rzucono do dołu”<<

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Mniszku

  Barbara Bojarska. Zbrodnie niemieckie na terenie powiatu Świecie… . s. 107.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Volksdeutscher_Selbstschutz
  https://marucha.wordpress.com/2016/05/21/gra-o-zachowanie-stanowiska-premiera/#comments

 5. JO pisze:

  https://rgrunholz.wordpress.com/2016/05/10/ludobojstwo-na-polakach/

  Ludobójstwo na Polakach
  robertgrunholz / 10 Maj 2016
  ,,4 mln Polaków rozważa emigrację za pracą na Zachód, a blisko 1,5 mln jest na to gotowych – wskazuje najnowszy, ogłoszony we wtorek raport firmy Work Service pt. „Migracje zarobkowe Polaków”. Dziś wyjeżdżać chcą głównie ludzie młodzi, ze wschodu kraju, z mniejszych miast i gorzej wykształceni.

  Emigrację zarobkową rozważa 19,1 proc. aktywnych lub potencjalnych uczestników rynku pracy w Polsce; jest to o 4 punkty proc. więcej, niż przed rokiem – podkreślają autorzy badania. Jednocześnie zwracają uwagę, że to grupa niemal 4 mln ludzi, czyli 13 proc. całej dorosłej populacji kraju.

  7,1 proc. (ok. 1,5 mln osób) na wyjazd z Polski za pracą jest zdecydowanych i planuje to w ciągu najbliższego roku – zaznaczono.

  Według raportu dla 78,8 proc. respondentów najważniejszą motywacją do wyjazdu za granicę są zarobki wyższe niż w Polsce. Natomiast 58,9 proc. za powód do emigracji uznaje wyższy standard życia na Zachodzie.

  Najważniejszym kierunkiem emigracji pozostają inne kraje UE; Polacy najchętniej wyjechaliby do Niemiec (34 proc.), Wielkiej Brytanii (18 proc.), Holandii (6 proc.), czy Hiszpanii (5 proc.).

  Emigrację najczęściej rozważają osoby młode, do 35 roku życia – w sumie 62 proc.”

  Mly/PAP

  Za: http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/292380-przygnebiajacy-raport-okolo-4-mln-polakow-rozwaza-emigracje-za-praca-na-zachod-a-blisko-15-mln-jest-na-to-gotowych

  Niezależnie zatem od tego czy rządy sprawuje PO lub PiS, młodzi Polacy nie chcą żyć, ani pracować w swoim własnym kraju. Są pozbawieni jakiejkolwiek nadziei i perspektyw.

  https://marucha.wordpress.com/2016/05/25/wolne-tematy-44-2016/#comment-583885

 6. JO pisze:

  MatkaPolka said

  2016-07-29 (piątek) @ 04:49:06
  o Po upadku PRL , Polacy biednieli prawie najbardziej w świecie.
  http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/biedni-pozostana-biednymi

  ”W latach 90. Polska zanotowała największy wzrost ubóstwa w stosunku do rozwoju gospodarczego spośród wszystkich 175 państw sklasyfikowanych przez UNDP (ONZ-owski Program Rozwoju)”
  https://marucha.wordpress.com/2016/07/28/wolne-tematy-62-2016/#comment-601673

 7. JO pisze:

  There is 1 st mass on r jaw area and there is 1 st mass (1 cm) on R flank area

  https://marucha.wordpress.com/2016/05/09/wolne-tematy-40-2016/

 8. JO pisze:

  Siggi said

  2016-08-25 (czwartek) @ 12:24:15
  Hitlerowskie zwyczaje w dzisiejszych Niemczech – germanizacja polskich dzieci

  Opublikowano 25.08.2016 | Aktualności
  Praktyka odbierania polskich dzieci matkom przez Niemców ma długą tradycję. Przed kilkoma dniami zdarzenie takie miało miejsce w Esslingen, gdzie kilkudniowy noworodek został odebrany matce w szpitalu przez funkcjonariuszy tamtejszego Urzędu ds. Dzieci i Młodzieży. Jak wynika z doniesień medialnych, powodem była sytuacja materialna matki, która według niemieckich urzędników nie byłaby w stanie zająć się dzieckiem. Rodzice apelują o pomoc, zaś polskie władze zobowiązały się zająć sprawą.
  Niemieckie Urzędy ds. Dzieci i Młodzieży, tzwJugendamty, wywodzą się z lat dwudziestych ubiegłego stulecia, zaś swój rozkwit notowały w czasach reżimu hitlerowskiego. Kwestię ich działalności poruszaliśmy już w 2014 r. w Oświadczeniu w sprawie sprzeciwu wobec germanizacji polskich dzieci w Niemczech. Służyły one za główne narzędzie „nazistowskiej polityki germanizacyjnej, realizowanej w ramach tzw. Generalnego Planu Wschodniego, który polegał m.in. na masowym rabunku i wynaradawianiu dzieci uznanych przez eugenikę niemiecką za »wartościowe rasowo«. Po wojnie nie zostały rozwiązane, pomimo tego, że były aktywnym elementem nazistowskiego aparatu przemocy. Do 1952 r. pozostawały pod kontrolą niemieckiego MSW, wtedy właśnie zniszczono akta ok. 200 tys. uprowadzonych w czasie wojny polskich dzieci, które pozbawiono tożsamości i podarowano niemieckim rodzinom. W wyniku zacierania śladów tej ohydnej zbrodni odnaleziono jedynie ok. 10% spośród porwanych dzieci”.
  „Unormowania prawne dotyczące opieki nad młodzieżą i dziećmi zostały przeniesione do obowiązującego w RFN Kodeksu Socjalnego z prawodawstwa III Rzeszy i stanowią dzisiaj podstawę prawną działalności Jugendamtów, które znajdują się w gestii niemieckich krajów związkowych. W myśl obowiązującej w Niemczech polityki Deutsche Leitkultur – niemiecka kultura wiodąca – przymusowo wychowuje się dzieci obcokrajowców na »dobrych Niemców«. Temu celowi służy również proceder odbierania prawa do opieki nad dziećmi, po rozwodzie mieszanych małżeństw, rodzicom pochodzącym spoza Niemiec. W obliczu tej brutalnej polityki germanizacyjnej realizowanej przez bezduszną machinę biurokratyczną dyskryminowani rodzice pozostają często bezradni, bowiem poza wsparciem ze strony organizacji społecznych nie mogą liczyć na pomoc polskiego rządu, który bagatelizuje ten problem, ani polskich sądów, które najczęściej wtórują sądom niemieckim”.
  Liga Obrony Suwerenności od wielu lat dostrzega problem dyskryminacji Polaków na terenie Niemiec. „Wyrażamy zdecydowany sprzeciw wobec prowadzonej w Niemczech polityki germanizacyjnej dotykającej naszych rodaków. Domagamy się od władz Rzeczypospolitej podjęcia zdecydowanych kroków dyplomatycznych, celem powstrzymania wszelkich działań podejmowanych przez niemieckie instytucje, które zmierzają do wynarodowienia polskich dzieci oraz udzielenia pomocy polskim rodzinom pokrzywdzonym przez Jugendamty. Nie można bowiem dłużej tolerować szkodliwej działalności tych instytucji, które chociażby z racji ich rodowodu powinny być już dawno zlikwidowane. Nie można też biernie przypatrywać się temu, jak krzywdzi się niewinnych ludzi, którym za to tylko, że chcą mówić z dziećmi po polsku odbiera się prawa rodzicielskie i zmusza się do desperackich czynów, które przede wszystkim szkodzą ich dzieciom”. Niestety pomimo licznych protestów, sytuacja od wielu lat pozostaje niezmieniona. Czas wreszcie skończyć z traktowaniem Polaków w Niemczech jako ludzi drugiej kategorii. Apelujemy więc do obecnej władzy, wywodzącej się z obozu patriotycznego, o podjęcie zdecydowanych działań i to nie tylko w jednostkowych przypadkach, lecz wobec całego niemieckiego systemu bazującego na dyskryminacji osób innych narodowości.
  http://lospolski.pl/?p=5436

  https://marucha.wordpress.com/2016/08/23/wolne-tematy-71-2016/#comment-609663

 9. JO pisze:

  https://marucha.wordpress.com/2016/11/15/wolne-tematy-100-2016/#comment-629866

  MatkaPolka said

  2016-11-16 (środa) @ 18:03:51
  Holokaust – w liczbach i statystykach. Znaczenie językowe

  http://wspanialarzeczpospolita.pl/2016/04/11/holokaust-blokada

  Ilu Żydów było przed wojną ?
  Ilu Żydów było po wojnie ?
  Jaka mogła być sprawność niemieckiej maszyny zabijania ?
  Wcześniejsza wiedza o Holokauście – wycinki z prasy amerykańskiej 1890- 1945

  Słowianie i Polacy największą ofiarą II wojny światowej
  (***)

  Obozy

  Do holokaustu miało dojść w obozach zagłady, a absolutnie największym z nich jest Auschwitz-Birkenau, gdzie zginęło 1.1 mln osób. Jeśli w samym Auschwitz zginęło od wiosny 1942 do jesieni 1944 1.1 mln osób, to znaczy, że średnio

  1. rocznie zabijano tam 400 000 ludzi
  2. miesięcznie zabijano tam 40 000 ludzi
  3. dziennie zabijano tam 1300 osób
  4. na godzinę zabijano 100 osób
  5. czyli jedną osobę co 30 sekund
  6. w nocy nie zajmowano się masową eksterminacją, bo była za duża szansa na bunt czy ucieczki

  Powyższe liczby zakładają, że pracowano bez wytchnienia przez cały dostępny czas, od świtu do zmierzchu, przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku (również w zimie). Piece zawsze działały, personel był zawsze dostępny i zawsze w 100% wydajny. Nie uważam tutaj, że ktoś miał urlopy czy wolne niedziele. Chodzi mi o to, że czasem się piec zepsuje, czasem zabraknie cyklonu, czy węgla, czasem ktoś coś pochrzani, czasem ktoś jest za gruby i nie wejdzie do pieca, czasem ktoś się potknie itd, itd. a powyższe wyliczenia są przy założeniu, że wszystko działa jak w zegarku i to przez 2,5 roku non stop!
  Czy może mi ktoś wyjaśnić jak to jest możliwe? Przecież samo zbieranie, wynoszenie i układanie zwłok zajmuje więcej czasu. Byłem w tych komorach gazowych. Trzeba poświęcić minimum 3 minuty na każde ciało, żeby podejść, je podnieść, potem przenieść i przerzucić do pieca. Do komory ponoć wchodziło na raz 800 osób i siedziało tam przez 30 minut (tyle czasu trwa gazowanie). Nawet jak 5 par więźniów później zajmowała się ciałami (więcej raczej nie, bo by na siebie wpadali) to opróżnienie takiej komory zajmowało:

  800 ciał na 5 par to 160 ciał na parę. Każde ciało 3 minuty to 540 minut czyli 9 godzin. Doliczając osłabienie więźniów i zwyczajne opóźnienia i jakieś odpoczynki to zrobi się z tego 12 godzin czyli cały dzień. Co oznacza, że nie można było zabić więcej niż 800 osób na dobę (jeden cykl na komorę). Jeśli pomnożymy tę liczbę przez ilość dni w 2,5 roku (850) wyjdzie nam liczba 680 000 przy PEŁNYM wykorzystaniu komory, a to możliwe jest tylko jeśli wszyscy staliby przez ten czas grzecznie w kolejce i czekali na swoją kolej, a pociągi z kolejnymi transportami przychodziłyby jak w zegarku itd.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s