Koszmary, Maszkary i maszkarki

46 odpowiedzi na „Koszmary, Maszkary i maszkarki

 1. JO pisze:

  Siekiera_Motyka said

  2015-03-08 (niedziela) at 13:10:24

  http://alternews.pl/uncategorized/america-kills-palestinians/

 2. JO pisze:

  Siggi said
  2015-03-22 (niedziela) at 18:48:17
  Nic mie straciło na aktualności.
  xxxxx

  Przez chaos i zniszczenie ku „nowej” cywilizacji
  Źródło: http://topwar.ru/9398-cherez-haos-i-razrushenie-k-inoy-civilizacii.html

  Data publikacji: 18.12.2011

  Tłum. RX

  Współczesna ludzka cywilizacja aktywnie i szybko się zmienia. Panowie Zachodniego Projektu zapędzają ludzkość w bardzo wąski korytarz, kraje i narody planety trawi konceptualny, cywilizacyjny, finansowo-ekonomiczny, społeczno-polityczny, ekologiczny i wojskowy kryzys. Na planecie rozpalają się (i są starannie rozdmuchiwane) płomienie permanentnej rewolucji. Obejmuje ona nie tylko dotknięte rozlicznymi problemami kraje arabskiego i islamskiego świata ale i, jeszcze niedawno, zamożny Zachód. Początkowo „pokojowe” protesty ludności, które próbuje się przedstawić jako objaw „woli” ludu, automatycznie przekształcają się w walki z władzami, w konflikty zbrojne. 16 grudnia nadeszły doniesienia o „powstaniu” w Kazachstanie. Należy zauważyć, że permanentna rewolucja ujawniła kilka interesujących zjawisk. Należą do nich: „barbaryzacja” młodzieży i gwałtowny upadek kulturalnego, edukowanego poziomu ludności w całym świecie.

  Właściciele Zachodu po II Wojnie Światowej przeprowadzili szereg operacji nad społeczeństwami krajów zachodnich, pierwsze były USA. Jedną z najsłynniejszych operacji była „rewolucja seksualna”, czyli „seks, narkotyki i rock’n’roll”. W wyniku tej „rewolucji” zachodni mieszkańcy zostali przekształceni (zwłaszcza w dużych miastach) w biomasę bez zasad moralnych, kojarzącą życie tylko z hedonizmem i konsumpcją. Młodzież została pozbawiona konieczności zarabiania na życie ciężką, codzienną pracą (w przemyśle, w rolnictwie), a to spowodowało uwolnienie dużej energii. Mieszkańców krajów Zachodu (także i Rosjan, bo u nas tę operację zaczęto przeprowadzać po Stalinie, procesy te zwłaszcza uległy przyspieszeniu w okresie późnego ZSRR i w latach 1990-tych) wyzwolono od pielęgnowania i wychowywania potomstwa, czyli „żyj dla siebie”, „najpierw kariera, później dziecko”, powstały „rodziny” homoseksualne, itp., itd.

  Dało to jeszcze więcej wolnego czasu i energii. W ten sposób zostały zniszczone dwa filary, które podtrzymują życie społeczeństwa i kraju czyli reprodukcja ludności i przemysłowa sfera produkcyjna. Energia ludzka skierowana została na pasożytniczy, samonapędzający się system życia- hedonizm i poszukiwanie rozkoszy. Weźmy przykład Libii, ludzie zniszczyli swój kraj, stali się „szczurami”, to znaczy chcieli korzystać z wyższego poziomu życia, otrzymywać więcej przyjemności. Ponadto, nie zasłużywszy na to, wysoki poziom życia miejscowej ludności był utrzymywany dzięki posiadaniu bogactw naturalnych i eksploatacji pracy przyjezdnej siły roboczej. Ludzie, którzy nie spełniają swoich funkcji społecznych, czyli nie produkują i nie posiadają dzieci, stają się pasożytami, „szczurami”. Skupiają się oni tylko na swojej „indywidualności” (takie „wybitne osoby”), zwiększaniu konsumpcji i przyjemności. Te kraje i cywilizacje, które próbują zapobiec pogrążaniu się świata w „kontrolowany chaos”, który ma zrodzić „New Word Order”, są niszczone. Zachód ucieka się do interwencji militarnej pod pretekstem „demokratyzacji” czyli „pomocy” dla ludności.

  Nowy świat musi być ujednolicony, nie będzie w nim miejsca dla islamu, prawosławia, religii pogańskich wschodnich cywilizacji, nie będzie miejsca dla różnych ras i narodów. Tworzona jest „szara”, nijaka ludzkość. Procesy wielokierunkowe, tradycyjne państwa, ustroje, cywilizacje, poddaje się atakom ze wszystkich stron, „komórki rakowe” atakują z zewnątrz i od wnętrza. Kryzys finansowo-ekonomiczny rujnuje potencjał gospodarczy państw, wzmaga nastroje rewolucyjne ludności, „kolorowe rewolucje” prowadzą do aktywizacji młodzieży, grup protestacyjnych i innych niezadowolonych grup elitarnych. Zamieszki, rewolucje, wojny, destabilizują regiony, zadając ciosy światowej gospodarce, pogarszając dodatkowo sytuację gospodarek poszczególnych krajów a to prowadzi do dalszej radykalizacji nastrojów mas. Procesy te wywołują fale migracyjne, tworzą nowe kanały dystrybucji narkotyków, obszary piractwa, obszary nielegalnego handlu bronią, tworzą nowe rynki handlu niewolnikami, obszary władzy różnych destrukcyjnych ugrupowań ( w rodzaju chrześcijańskich fundamentalistów w południowym Sudanie i Ugandzie, tak zwanej „Armii Oporu Boga”). Na planecie pojawiają się prawdziwe „dzikie obszary”, terytoria gdzie oficjalne władze w ogóle są nieuznawanie albo ich wpływ jest tylko nominalny.

  „Dzikie obszary” są jak rakowe przerzuty „kontrolowanego chaosu”. Pojawiły się już w Somalii, części Sudanu i Ugandy, w Libii, Iraku, Afganistanie, Kosowo, niedaleko już do nich Egiptowi i Pakistanowi a także innym krajom.

  CEL

  Po okresie „Wielkiego Kryzysu 2” (powiedziała już o tym szefowa Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Christine Lagarde), nieprzerwanej rewolucji (załamanie gospodarki unijnej i rozpad samej Unii Europejskiej, które w sposób naturalny doprowadzą do następstw rewolucyjnych, prorokuje tuba globalnych struktur administracyjnych, żyd Jacques Attali) i wojny światowej- powinna być stworzona „odmienna” cywilizacja.

  Jej podstawowe parametry są już znane. Poziom konsumpcji podstawowej masy ludzkiej będzie drastycznie obniżony, co już się dzieje. W „kontrolowanym chaosie” czyli krwawej rzezi wojennej, powinna spłonąć duża część ludzkości. Pozostali będą pod pełną kontrolą dzięki technologiom technofaszyzmu czyli elektronicznego niewolnictwa. Nastąpi krystalizacja wysoko uporządkowanej struktury społecznej o charakterze neoniewolniczym.

  Będzie utworzony jeden rząd światowy, jedne siły zbrojne (których kręgosłupem będą armie USA i NATO oraz prywatne firmy wojskowe), wszystkie cywilizacje i państwa zostaną zniszczone tak jak i wielkie narody. Nastąpi przejście od stosunków pieniężno-rynkowych do stosunków statusowo-dystrybucyjnych, konkurencja pozostanie tylko na poziomie korporacji.

  SZANSE NA SUKCES

  Trzeba i to zauważyć, że taki system jest w swej istocie antyludzki. Oprócz tego istnieje prawdopodobieństwo tego, że „konstruktorzy” nie będą w tej kwestii zbyt umiejętni. Dlatego uważa się, że permanentna rewolucja i „kontrolowany chaos” wymkną się spod władzy swoich ideologów i organizatorów. I wtedy cywilizację ludzką oczekuje globalna katastrofa, której skala w znanej nam historii rodzaju ludzkiego nie może być do niczego porównywana. W takim wypadku, że jeśli Władcom uda się „przejść po ostrzu brzytwy” i zbudować swój porządek, to resztki ludzkości czeka żałosny los. Bardzo to wątpliwe, że i ten system będzie stabilny. Na zniszczeniu i śmierci nie można budować niczego sensownego. To będzie całkowity upadek, agonia ludzkości. To będzie śmierć, chociaż nieco wolniejsza, zakonserwowana.

 3. JO pisze:

  Cracovia Pany! said
  2015-03-23 (poniedziałek) at 10:39:24
  Było już w Gajówce, ale jak ktoś jeszcze nie czytał… ciekawe wykresy lecące na łeb na szyję w ostatnim ćwierćwieczu:

  PRL a IIIRP w liczbach
  W obecnej IIIRP data 4 czerwca 1989 traktowana jest jako święto. Wszak odzyskaliśmy wtedy niepodległość. Przyjrzyjmy się dwóm Polskom tej od II wojny światowej do 1989 i tej drugiej od 1989 do teraz.

  http://www.mpolska24.pl/post/4797/prl-a-iiirp-w-liczbach1

  wzrasta jedynie biurokracja i zadłużenie (celowe zadluzenie, depopulujace, niszczace Polske i Polakow-admin):

 4. JO pisze:

  revers said
  2015-03-23 (poniedziałek) at 19:35:17
  Co z ta czarcia lapa w herbarzu sadow Lubelskich? czy to nie z czasow rytualnych mordow na chrzescianskim dziecku

 5. JO pisze:

  Cracovia Pany! said
  2015-03-20 (piątek) at 05:47:05


  Pentagon poinformował, że amerykańscy wojskowi rozpoczną w drugiej połowie kwietnia szkolenia 750 żołnierzy należących do sześciu kompanii ukraińskiej Gwardii Narodowej, by wzmocnić ich zdolności w walce z prorosyjską rebelią na wschodzie kraju.

  Jak powiedziała rzeczniczka Pentagonu Eileen Lainez szkolenia rozpoczną się późnym kwietniem i będą się koncentrować się na „zdolnościach obronnych” ukraińskich żołnierzy.

 6. JO pisze:

  Parnoja~~~ said

  2015-03-25 (środa) at 19:50:39
  wybrańcy szatana mordują otwarcie ,skrycie i bezkarnie raport onz znaczy tyle co papier toaletowy tez można się nim podetrzeć.Jak każda propagandowa żydo-instytucja SMIECI,POPULIZM MEDIALNA PAPKA! z której absolutnie nic nie wynika .Zbrodniarze żydo-anglo-amerkanscy odpowiedzialni są za każde bestialstwo i okrucieństwo którego doświadczają ludzie na całym świecie.
  Rada Bezpieczeństwa ONZ morduje niewinnych ludzi na zlecenie masonów.UNESCO, UNFPA, UNICEF,WHO mordują ludzi poprzez żywność, szczepionki,sterylizacje,smugi chemiczne,głód,samobójstwa i wiele innych metod.Żydowski Bank Światowy prowadzi wojnę gospodarcza ze światem wprowadzając głód, rewolucje i śmierć.ONI NIGDY NIE BĘDĄ MIEĆ DOŚĆ SA NIENASYCENI WIĘCEJ KRWI,WIĘCEJ OFIAR!NIECH ICH PIEKŁO POCHŁONIE!- życzę im tego każdego dnia! przyłączcie się do życzeń ich MOC będzie większa-potęga podświadomości!
  SŁOWA JEZUSA CHRYSTUSA DO ŻYDÓW
  „WY Z OJCA DIABŁA JESTEŚCIE I POŻĄDANIA OJCA WASZEGO CZYNIĆ CHCECIE. ON BYŁ ZABÓJCĄ OD POCZĄTKU I W PRAWDZIE SIĘ NIE OSTAŁ, BO NIE MA W NIM PRAWDY; GDY MÓWI KŁAMSTWO, Z WŁASNEGO MÓWI, GDYŻ KŁAMCĄ JEST, I OJCEM JEGO.” (Ewangelia Św. Jana 8:44)

  http://www.texemarrs.com/102009/zionist_jews_in_power.htm
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/oficjalne-zrodla-miedzynarodowego-czerwonego-krzyza-dowodza-holokaust-byl-oszustwem-2014-03

 7. JO pisze:

  Maksymilian said
  2015-03-26 (czwartek) at 09:23:21

 8. JO pisze:

  MatkaPolka said

  2015-03-29 (niedziela) at 03:05:03
  The World Factbook – wg CIA

  https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/rankorder/2187rank.html

  NAJBIEDNIEJSZE KRAJE ŚWIATA – UJEMNY BILANS HANDLOWY – USA najbiedniejsze

  180 *Poland ***$ -11,060,000,000 **2013 est.
  181 *Ukraine ***$ -11,920,000,000 2013 est.
  182 *Mexico ***$ -14,180,000,000 2013 est.
  183 *South Africa ***$ -23,780,000,000 2013 est.
  184 *Indonesia ***$ -28,720,000,000 2013 est.
  185 *European Union ***$ -34,490,000,000 2011 est.
  186 *Australia ***$ -44,900,000,000 2013 est.
  187 *Turkey ***$ -58,350,000,000 2013 est.
  188 *France ***$ -58,970,000,000 2013 est.
  189 *Canada ***$ -59,500,000,000 2013 est.
  190 *India ***$ -74,790,000,000 2013 est.
  191 *Brazil ***$ -77,630,000,000 2013 est.
  192 *United Kingdom ***$ -93,600,000,000 2013 est.
  193 *United States **$ -360,700,000,000 2013 est.

 9. JO pisze:

  lopez said
  2015-03-30 (poniedziałek) at 16:36:35
  Program Eliminacji Polaków

  Żydzi praktycznie opanowali już wszystkie instytucje państwa Polskiego, rząd, partie polityczne, media, sądownictwo, system finansowy i monetarny, przemysł i ekonomię. Dzięki temu mogą przystąpić do następnego etapu swojego planu, czyli zniewolenia i eliminacji Polaków z ich ziemi.

  O tym, że żydzi nie tylko wybrali sobie Polskę na „Nowe Jeruzalem”, ale że realizują już zaawansowany plan sprowadzania żydów do Polski i eliminacji Polaków, można się było przekonać analizując wytyczne, które Donald Tusk przywiózł z Izraela, po wspólnym posiedzeniu rządów Polski i Izraela. W artykule na stronie ..

  dalej .. http://www.monitor-polski.pl/program-eliminacji-polakow/

 10. JO pisze:

  Maasteer said

  2015-04-02 (czwartek) at 20:18:47
  Ciekawy artykuł dla osób rozważających szczepienie dzieci oraz o nazistowskich praktykach sanepidów w tej kwestii.

  Zapytaj lekarza zanim pozwolisz zaszczepić dziecko. LISTA PYTAŃ !!!

  W związku z żądaniem podpisania tzw. Oświadczenia świadomej odmowy szczepień nie mającego umocowania w jakiejkolwiek podstawie prawnej informuję, że nie możemy podpisać tego dokumentu, ponieważ wbrew jego treści nie otrzymaliśmy praktycznie żadnych informacji na temat szczepień, oprócz skrajnie skrótowych o charakterze reklamowo-marketingowym. Podpisanie tego dokumentu stanowiłoby tym samym poświadczenie nieprawdy i to na naszą niekorzyść.

  W związku z podstawowym prawem pacjenta do wyrażenia świadomej zgody na zabieg medyczny prosimy o udzielenie wyczerpujących i zrozumiałych odpowiedzi na piśmie na następujące pytania, od których to odpowiedzi uzależniona jest nasza zgoda na szczepienie wymagana prawem krajowym i europejskim, oraz udokumentowanie tego konkretnymi badaniami naukowymi wraz z podaniem źródła
  ———————————————————-

  Może i monitorek nie jest najwiarygodniejszy ale o szczepieniach dobrze zapodaje – prosto od prof. Majewskiej

  http://www.monitor-polski.pl/zapytaj-lekarza-zanim-pozwolisz-zaszczepic-dziecko-lista-pytan/

 11. JO pisze:

  Dzonyy said

  2015-04-03 (piątek) at 06:38:23
  Tu nie chodzi tylko o wybory, w zasadzie „wybory”, bo te są ustawione, wiemy. Przykład – sąd przyklepał ostatnie wybory samorządowe, które w państwie poważnym pociągnęły by za sobą lawinę zwolnień, dyscyplinarek, powtórzenie wyborów w całości itd. Zamiast tego w konkluzji pozostało „ręczne liczenie głosów”. Przecież to jeszcze większa parodia niż tygodniowe oczekiwanie na wynik.
  Najważniejsze są dwa ostatnie akapity tekstu – podsumowanie celów i dążeń, tych, którzy stoją u władzy. Tych właściwych, co kierują, bo przecież nie pozorantów wtrynionych na prezydenta, premiera, jakiejś „partie”, co to się „różnią”. Swoją drogą, pisać słowo prezydent a w oczach mieć tego żałosnego „chrabiego”… Podprogowe niszczenie właściwych znaczeń pojęć kojarzących się z państwem silnym i praworządnym na „tym odcinku” również ma miejsce.
  Pieprzyć wybory.
  Wkrótce rozbiory.
  Kolejne dla Państwa.
  Rezultat zaprzaństwa,
  Korupcji i zdrady,
  Degrangolady
  Pojęć i znaczeń.
  Nie ma „wypaczeń”.
  Działanie celowe
  Anty-narodowe.
  Karać zdrajców
  Przez obcięcie jaj….ów
  I tak ich nie mają
  Więc du..y dają.
  Nie ma zgody
  By całe narody
  Były sprzedawane,
  Unicestwiane
  Przez sprzedawczyków.
  Nie róbmy uników
  Panowie i Panie
  To jest wyzwanie
  By wrócić na tory,
  Odrzucić pozory
  i
  Pieprzyć wybory
  https://marucha.wordpress.com/2015/04/02/polska-kraj-bez-sensu/#comment-468110

 12. JO pisze:

  Lopez said

  2015-04-03 (piątek) at 11:02:29
  Więzienie za krytykę homoseksualizmu? Minister Sprawiedliwości poparł projekt zmian Kodeksu karnego

  http://www.prawy.pl/z-kraju/8967-wiezienie-za-krytyke-homoseksualizmu-minister-sprawiedliwosci-poparl-projekt-zmian-kodeksu-karnego

 13. JO pisze:

  outsiderR said
  2015-04-05 (niedziela) at 16:31:13
  Dlaczego na siłę wprowadza się gender… ?
  Oczekiwane skutki są oczywiście różne.
  Demoralizacja to, jak wiadomo końcowy etap cywilizacji, po której następuje jej upadek.
  To jeden z wielu celów.

  Drugi, nie mniej ważny – depopulacja. Wszak nasza piękna ziemia jest przeludniona.
  Z tej przyczyny nawet klimat się ociepla 😉 (to żart oczywiście).

  Jak ograniczyć liczbę ludności?
  a) konflikty zbrojne (najlepiej o charakterze lokalnym – łatwiej je kontrolować) – bardzo dobrze, co jeszcze?

  b) choroby (epidemie i pandemie) najlepiej chorób przewlekłych (cukrzyca, AIDS) to przy okazji koncerny farmaceutyczne zarobią na lekarstwach.

  C) HOMOSEKSUALIZM.
  Tak, tak… I nie chodzi tylko o to, że dwóch facetów nie może mieć dzieci.
  Dzieci mieć mogą (jak je sobie „zaadoptują” w wiadomych celach), przy okazji dzieciaki wyrosną na… no właśnie – czy daleko pada jabłko od jabłoni? No nie.

  Jednak nie tylko o to chodzi. W środowiskach homoseksualistów istnieją świetne warunki do rozwoju chorób. Kiedyś podawano, że słynny HIV to domena pederastów.
  I podobno tak jest – większość chorych to dewianci.

  Okazuje się jednak, że nie tylko tak „nowoczesne” wirusy mają u nich swoje cieplarniane warunki.
  Otóż :
  „Człowiek, który żył w okresie morowym widział w tym karę boską. A w czym mogli się ówcześni ludzie dopatrywać kary boskiej? W złym prowadzeniu się. 12% populacji w czasach zarazy morowej to byli homoseksualiści – zauważyła prelegentka.”

  http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,29795,zaraza-morowa.html

 14. JO pisze:

  Cracovia Pany! said
  2015-04-07 (wtorek) at 08:52:17
  knessejm

 15. JO pisze:

  Lopez said
  2015-04-04 (sobota) at 10:56:12
  Przyrost tzw. naturalny na Ukrainie w ostatnim 80-leciu (% niemal jak w Polsce)

 16. JO pisze:

  Józef Piotr said
  2015-04-07 (wtorek) at 15:58:08
  Pan Boydar & Pan Filo

  To zjawisko stało się EPIDEMIĄ i to stale się powiększającą !! A możni tego szatańskiego świat niańczą to i biorą pod ochronę prawną . Sodoma i Gomora tp maleństwa wobec polityki różnych współczesnych dewiantów . Uni naprawdę wypróbowują Cierpliwość Pana Boga

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/eurosodoma-zachodnia-cywilizacja-czyli-norweska-epidemia-pedofilii-2015-04
  http://wolna-polska.pl/pedofilia-brudny-sekret-talmudu

 17. JO pisze:

  marta15 said
  2015-04-07 (wtorek) at 17:05:52
  tu promocja rozmaitych perwersji w wykonaniu rodzimym i nie tylko.

 18. Lena pisze:

  Wypowiedź Lecha Dokowicza – operatora, producenta filmów dokumentalnych – niesamowicie interesująca. Dokowicz przedstawia min. kulisy masowych imprez techno które współorganizował w Niemczech .
  Młodzież nawet nie wie że uczestniczy w satanistycznych rytuałach. https://www.youtube.com/watch?v=U3P7M_YMsjs

 19. JO pisze:

  Lopez said
  2015-04-08 (środa) at 15:18:23

  W pierwszym roku transformacji każdego dnia z pracy wylatywało 5 tys. ludzi.

  Józef Białek w książce „Czas spekulantów. Wzlot i upadek polskiej przedsiębiorczości” podaje dane, według których władze III RP sprzedały majątek wart 327 miliardów dolarów za kwotę 24 miliardów dolarów. Sprzedano wszystko to, co mogłoby przynosić dochód Polakom.
  W latach 2009-2014 zamknięto ogółem aż 67 tys. sklepów. W samym tylko 2014 roku zamknięto w Polsce ponad 7,1 tys. placówek. Handel zmonopolizowały zachodnie supermarkety sprzedające zachodnią żywność – uważa ekspert Józef Białek.
  Zamiast polskich firm w czołówce handlu mamy portugalski Jeronimo Martins (Biedronka), niemieckie Metro i Schwarz Group (Kaufland, Lidl) oraz francuskie Auchan i Carrefour. Tempo rozwoju sklepów wielkopowierzchniowych w Polsce było bardzo duże, nawet gdy porównamy je z krajami Europy Zachodniej, które przechodziły podobny proces w latach 70. i 80-tych XX wieku. Dla przykładu powstanie w Polsce 150 hipermarketów trwało u nas 6–7 lat, w Hiszpanii aż 20.
  Handel zmonopolizowały zachodnie supermarkety sprzedające zachodnią żywność, co doprowadziło do bankructwa polskie sklepy i polskich producentów żywności. Zachodnie hipermarkety wolą sprzedawać droższe produkty z Zachodu, niż tańsze i lepsze polskie produkty. Zachodnie firmy są lojalne wobec zachodnich ojczyzn, a nie nie wobec Polaków.

  http://parezja.pl/od-ponad-25-lat-systematycznie-niszczy-sie-polski-handel/

 20. JO pisze:

  Parch said
  2015-04-08 (środa) at 16:07:22
  Wiek EMERYTALNY, GMO, wyższe PODATKI: 6 najbardziej SZKODLIWYCH dla gospodarki decyzji KOMOROWSKIEGO
  http://wgospodarce.pl/…/19425-wiek-emerytalny-gmo-wyzsze-po…

 21. JO pisze:

  Lopez said
  2015-04-10 (piątek) at 12:37:37
  Granica przekroczona
  Dawid Hudziec

  Na Ukrainie nie gloryfikuje się UPA, a jeżeli się gloryfikuje to drobny procent ludności. Może i się gloryfikuje, ale przecież Ukraińcy się wstydzą rzezi wołyńskiej. No może i nie wstydzą, ale to wina Polaków. Poza tym UPA to jedyny mit narodowy Ukraińców,więc czym się ma kierować ich patriotyzm. Kult UPA jest marginalny, co z tego, […]

  READ MORE → http://tragediadonbasu.net/granica-przekroczona/

 22. JO pisze:

  MatkaPolka said
  2015-04-10 (piątek) at 00:41:54
  Nie tam jakiś tam „katol – oszołom”, ale ważna międzynarodowa organizacja i sam J.Urban

  DZIECI do śmieci – Agnieszka Wołk-Łaniewska
  http://www.nie.com.pl/art24543.htm

  Plan depopulacyjny dla Polski (13-20 mln) – doc. Józef Kossecki

 23. JO pisze:

  MatkaPolka said
  2015-04-10 (piątek) at 00:48:23
  Telefon Do Radio Maryja

  Telefon Pana Leszka z Oliwy

  ”Was Polaków nie będzie”, czyli planowana eksterminacja Polaków przez naród żydowski.

 24. JO pisze:

  MatkaPolka said

  2015-04-10 (piątek) at 17:06:20
  Katastrofa Smoleńska to fikcja – nie ma dowodów, że się zdarzyła. To operacja medialna

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/smolensk-2015-piec-lat-klamstw-2015-04

  PiS reprezentuje oś USA – Israel
  PO reprezentuje oś Niemcy –Israel
  A wszystkim Kieruje MFW

  Ani PO, ani PiS, ani Kaczyński, ani Tusk-Komorowski – nic dobrego dla Polski i Polaków nie zrobili

  Obie partie sa za Unia Europejska czyli za Unią Żydogermańską
  Kaczyński sprzedał Polskę w amerykańskiej fundacji Batorego –Sorosa
  Tusk i Komorowski oddali Polskę Niemcom i sa finansowani przez niemieckie fundacje
  Traktat Lizboński podpisali – Kaczyński, Tusk , Sikorski

  Polska jest przedmiotem walki dwóch gangów żydowskich PO i PiS o terytorium – o władzę, kto ma być teraz przy żłobie – lub inaczej – komu pozwala się być przy żłobie.

  A jeśli chodzi o Katastrofę Smoleńską –
  Polska potrzebuje więcej takich katastrof – niech się gangi żydowskie nawzajem mordują

 25. JO pisze:

  Ojojoj said

  2015-04-13 (poniedziałek) at 22:06:27
  50 tys. kary za nieszczepienie dzieci

  Wojewoda pomorski nałożył pierwsze kary finansowe na rodziców, którzy nie szczepią swoich dzieci. Jeśli w wyznaczonym czasie nie zostaną wykonane zaległe szczepienia, rodzice będą musieli zapłacić grzywnę. Jeśli tego nie zrobią, wyręczy ich komornik. W ekstremalnych sytuacjach mogą zostać ograniczone także prawa rodzicielskie.

  Grzywny (do 50 tys. zł), a nawet ograniczenie praw rodzicielskich – to kary, jakie mogą grozić rodzicom, którzy nie szczepią swoich dzieci.
  Grzywny (do 50 tys. zł), a nawet ograniczenie praw rodzicielskich – to kary, jakie mogą grozić rodzicom, którzy nie szczepią swoich dzieci.

  Jak pisaliśmy kilka tygodni temu, z obowiązku szczepienia dzieci przeciw chorobom zakaźnym nie wywiązuje się coraz większa liczba rodziców. W roku 2011 na Pomorzu było to 451 osób, w 2012 r. 613 osób, a w 2013 r. – ponad 1500. Najnowsze dane dotyczące Trójmiasta mówią już o ponad 600 nieszczepionych dzieci z Gdyni i ok. 250 z Gdańska.

  Do egzekwowania od rodziców tego ustawowego obowiązku włączył się wojewoda pomorski, który nałożył już pierwsze grzywny (w wysokości 2,5 tys. oraz 5 tys.). Trafiły one do ośmiorga rodziców ze Starogardu Gdańskiego, Tczewa, Człuchowa i Lęborka. Na rozpatrzenie czeka ponad sto kolejnych wniosków.

  – Rozpatrujemy je sukcesywnie, według kolejności zgłoszeń, jakie otrzymujemy od powiatowych inspektoratów sanitarnych – mówi Roman Nowak, rzecznik wojewody pomorskiego. – Wśród 122 nierozpatrzonych wniosków mamy 31 z Gdańska i cztery z Sopotu. Z Gdyni żadnego.

  Zanim jednak wojewoda wystosuje do rodzica wniosek nakładający grzywnę i wzywający do zaszczepienia dziecka w wyznaczonym czasie, szereg wezwań wysłać musi do rodziców inspektor sanitarny. Jego zadaniem jest ponowne powiadomienie o konieczności wykonania szczepień i wezwanie do ich uregulowania. Jeśli rodzice nie będą reagować, inspektor występuje z wnioskiem o nałożenie kary finansowej do wojewody.

  – To żmudny i złożony proces, który musi być wykonany dokładnie i bezbłędnie, a to jest bardzo czasochłonne – mówi Tomasz Kiliński, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdyni. – Od nas wyszło już do wojewody pierwszych siedem wniosków, kolejne są przygotowywane i niedługo również tam trafią.

  Kolejna weryfikacja odbyć się musi przed wszczęciem postępowania egzekucyjnego, mającego na celu nałożenie grzywny, u wojewody. Tam ponownie upewnić się trzeba, czy rzeczywiście rodzina informowana była o konieczności przeprowadzenia szczepień. Jeśli tak, we wniosku określany jest termin, w jakim trzeba zrealizować zaległe szczepienia, zazwyczaj taki sam, jak termin zapłaty grzywny.

  – Nie chodzi o to, by pieniądze trafiały do naszego budżetu, a o to, by rodzice zaczęli szczepić dzieci, dlatego termin wykonania szczepień jest taki sam, jak termin, w jakim należy uiścić opłatę za ewentualne niewywiązanie się z obowiązku – tłumaczy Roman Nowak.

  Co, jeśli rodzic nie weźmie sobie do głowy ani wezwań, ani nałożonej – wydawałoby się niemałej (jednorazowo grzywna może maksymalnie wynieść 10 tys. zł., ale karę wojewoda może nakładać wielokrotnie, byleby nie przekroczyła kwoty 50 tys. zł.) – kary finansowej? –

  Jeśli możliwości prawne, jakie ma wojewoda, zostaną wyczerpane, w grę wchodzić mogą też inne konsekwencje wynikające z kodeksu wykroczeń, a w ekstremalnych sytuacjach rodzic musi się liczyć nawet z sądowym ograniczeniem praw rodzicielskich – dodaje Roman Nowak.

  Elżbieta Michalach, KWIECIEŃ 9, 2015

  Źródło: http://dziecko.trojmiasto.pl/50-tys-kary-za-nieszczepienie-dzieci-n89297.html?strona=3&expand=10438402&hl=10438402#

 26. JO pisze:

  rtm said
  2015-04-15 (środa) at 16:23:32
  W zeszłym tygodniu puściliśmy na profilu ASBIRO kilka danych z Companies House, Wikipedii i GUS. Wikipedia za GUS podaje, że w Polsce zarejestrowano 27 446 spółek w 2013 roku. Companies House podaje, że Polacy w tym samym roku zarejestrowali 18900 spółek w UK. Z tym, że w Polsce 38 milionów ludzi, a w UK 750 tys. Polaków. No dobra, na pewno jest ich tam więcej niż wychodzi z oficjalnych danych, ale nawet niech ich tam będzie 3 miliony to i tak kiepskawo co?

  http://www.kamilcebulski.pl/ksiegowanie-w-uk-i-polsce/

  Etap II integracji UE
  Pozbywanie się polskich firm z Polski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s