TV..podziemie

137 odpowiedzi na „TV..podziemie

 1. polakortodoks pisze:


  Siggi said
  2015-05-02 (sobota) at 17:33:43

  2 Maja Święto Flagi Narodowej Biało-czerwonej! Niech żyje! Niech żyje!Niech żyje!

 2. polakortodoks pisze:

 3. JO pisze:

  marta15 said
  2015-05-07 (czwartek) at 18:01:56

  Straszne.!!!!!!!!
  Filmik i artykul ktore pokazuja jak izraelskie wojsko IDF grzebie jeszcze zywe palestynskie dzieci.
  https://theuglytruth.wordpress.com/2015/05/06/palestinian-children-buried-alive-by-idf/
  KAZDA osoba , kazdy skoorwiony POLITK polityk ,ktory wspiera bandycki, kryminalny Israel jest zwyklym bandyta i draniem najwyzszego rzedu.

 4. JO pisze:

  Juliusz Prawdzic said
  2015-05-14 (czwartek) @ 20:00:09

  Goj Musi Służyć Oraz Przyjąć Religię Wywiad D.Rockefeller Iluminata

 5. JO pisze:

  NAWOŁUJĘ do CZYNNEGO zdecydowanego OPORU Polaków przeciw SPROWADZANIU hołoty do Polski! said
  2015-05-15 (piątek) @ 16:46:33

  Ludobójcy ŻYDO-MASONI rządzący w Waszyngtonie, bandyckim apartheid Izraelu, masońskiej Francji, opanowanej przez żydów Anglii i Włoszech wspólnie razem PRZYGOTOWYWALI przed rokiem 2011 przez WIELE lat tzw. „kolorową rewolucję” w Afryce aby tam ZRUJNOWAĆ ład państwowy, społeczny, gospodarczy i panujący tam spokój pod każdym względem !

  To żydo-bandyckie USA, Anglia, Francja, Włochy i Niemcy ponoszą 100% ODPOWIEDZIALNOŚĆ za wymuszenie tej dzikiej emigracji z Afryki do Europy i MUSIMY ich ZMUŚIĆ do wzięcia też 100% ODPOWIEDZIALNOŚCI co te ZBRODNICZE imperialne kraje namieszały w Afryce i Bliskim Wschodzie !

  Te żydo-masońskie ludobójcy SUQQINSYNY z USA, Izraela, Anglii, Francji i Niemiec już się PRZYZWYCZAILI do nie ponoszenia ODPOWIEDZIALNOŚCI za swój bandytyzm !

  To niech ONI teraz „przygarną” sobie tą zgraję murzynów z Afryki, którym brutalnie WYMORDOWALI administracje państwową, ONI ZNISZCZYLI domy i całą infrastrukturę państw, kiedyś dobrze funkcjonujących państw jak Libia, Syria, Tunezja, Egipt, Algieria … itd.

  To zgraja płatnych ludobójców US Army wystrzeliła w 2011 roku ponad 250 rakiet Tomahawk w Libję i inne kraje Afryki w czym pomagali im inni mordercy z francuskiej, angielskiej, niemieckiej i włoskiej armii w ROZWALANIU Afryki !!!

  Te ludobójcy popychadła Obama, David Cameron, francuski ŻYD Nicolas Sarkozy, żydo-niemra Merkel z w 2011 roku NAKAZALI ZNISZCZYĆ Północną Afrykę na ZAMÓWIENIE bandytów izraelitów, więc MUSIMY ich ROZLICZYĆ z ich AWANTURNICTWA międzynarodowego, które nie ma końca !

  Polacy MUSIMY się zaczac OTWARCIE BRONIĆ przed tymi wampirami z Brukseli w sposób ZDECYDOWANY za pomocą użycia PRZEMOCY z żalezem i ogniem włącznie !

  Zorganizujmy pikety przed ambasadami USA, Anglii i Francji z napisami:
  „USA, Anglia i Francja ZNISZCZYLIŚCIE państwa Afryki więc PRZYGARNIJCIE teraz do SIEBIE zrujnowanych Afrykanczyków” … itp.

  Gdy przywiozą do polski PIERWSZY transport tej hołoty z Afryki to NATYCHMIAST SPALIĆ ogniem te lokale w których zakwaterują tą hołotę, tak aby BALI się przyjeżdzac do Polski ci następni NIE ZAPROSZENI „goście” !!!
  Tak ich właśnie „przywitać” !!!

  Tych wszystkich w Polsce, którzy wspierają ZWOŻENIE tej hołoty z Afryki do Polski traktować IDENTYCZNIE czyli BRUTALNIE jak tych NIE CHCIANYCH przywiezionych SIŁA do Polski !

  KONIEC tej zabawy w „kotka i myszkę” z tymi BANDYTAMI z Brukseli, którzy ZORGANIZOWALI wojny w Afryce, celowo ROZWALILI ład społeczny panujący w Afryce do 2011 roku, a teraz KONSEKWENCJE tego ich BANDYTYZMU transferują do Polski, przed czym należy się ZAJADLE bez skrupułów BRONIOĆ z użyciem przemocy !!

  DOSYĆ tego sprowadzania SMRODU „multi kulti” do Polski !

  Jak syjoniści dzielą i rządzą:

  https://marucha.wordpress.com/2015/05/15/republika-czeska-nie-chce-imigrantow/#comments

 6. JO pisze:

  wanderer said
  2015-05-20 (środa) @ 21:49:42

  ad.49

  „A dlaczego tak UE zależy, żeby ten podatek wprowadzić? Ponieważ jest to instytucja globalistyczna, a w planach globalistów jest m.in. likwidacja własności prywatnej, a przede wszystkim prywatnych mieszkań i domów. Człowiek bez własnego mieszkania/domu to nomada. Jest to kolejny element kontroli ludzi przez przyszły światowy rząd totalny”

  I to jest sedno sprawy.
  To jest główny sens odległy w czasie wprowadzenia podatku katastralnego.
  Calkowite zniesienie wlasnosci.
  Pozdrawiam.
  https://marucha.wordpress.com/2015/05/20/katastrofalny-podatek-katastralny-wywlaszczy-polakow-co-z-nami-bedzie-po-wyborach/#comment-483041

 7. JO pisze:

  https://marucha.wordpress.com/2015/05/24/stanal-w-ogniu-nasz-wielki-dom/#comment-483911

  Marucha said

  2015-05-24 (niedziela) @ 12:26:37
  To już drugi, głośny przypadek, gdy żydowskie pokurcze bezczelnie ogłaszają swoje plany zrobienia porządku z Polakami.
  Nie tak dawno był to profesor Hartman, któremu polscy faszyści i antysemici zastrzelili psa, bo chyba nie trafili we właściciela.
  Teraz drugi profesor, Czapiński.
  Brak reakcji społeczeństwa na taką arogancję i pogardę, dowodzi – niestety – tego, co twierdzi gajowy, Że polskie społeczeństwo to w ogromnej większości kupa g…

 8. JO pisze:


  plany zrobienia ” porządku ” z Polakami…

 9. JO pisze:

  Masonsko-zydowskie Kameleony sa wszedzie w kolo nas. Czuwaj! Bron sie! Ujawniaj, obnazaj…walcz przeciwko nim….

 10. JO pisze:

  Siggi said

  2015-05-26 (wtorek) @ 19:23:45
  Noam Chomsky – 10 sposobów oszukiwania społeczeństwa przez media

  http://skop.org.pl/noam-chomsky-10-sposobow-oszukiwania-spoleczenstwa-przez-media

 11. JO pisze:

  zawisza said
  2015-05-31 (niedziela) @ 23:03:16

  Dotyczy to także problemu narodowego. Kwestionowanie suwerenności, masowa imigracja, spadające przyrost naturalny, liczba i liczebność rodzin. Obywatele większości państw pogodzili się z takim stanem rzeczy. „Demokracja jest najgorszym ustrojem z możliwych, ale nikt nie wymyślił lepszego” – mówią. Kultura nie istnieje, zanikły wzorce matki, wojownika, świętego. Swoboda seksualna oraz konsumpcjonizm umożliwiają „wyżycie się”. Jeśli ktoś dostrzegł pustkę pod kolorową skorupą nowoczesności, grozi mu nawet szaleństwo. Nie dziwi wzrost liczby samobójstw.

  Demokracja liberalna do perfekcji opanowała sztukę kanalizowania nastrojów. Można głosować na „umiarkowanych polityków”, w których widzi się pozytywne wartości. Los będzie łaskawy, jeśli ów wybraniec będzie się ich trzymał. Przekona swoją partię, swój rząd, swój sejm do odrzucenia dotychczasowego modelu. Z takimi nadziejami Polacy chodzili do urn. Istnieje „wolność zgromadzeń”. W granicach „porządku publicznego” można walczyć z patologiami. Zza kordonu policji trwa bitwa na gardła, flagi, zadrukowane kartki papieru. Co pewien czas pojawia się polityk, budujący swą pozycję na „buncie”. Gdy nastała moda na lewicę, pojawił się Janusz Palikot. Na jedną kadencję udało mu się wejść do parlamentu. Potem nastała moda na prawicę, przez co wiatr w żagle złapał Janusz Korwin-Mikke.
  http://xportal.pl/?p=20863
  https://marucha.wordpress.com/2015/05/29/wolne-tematy-45-2015/#comments

 12. JO pisze:

  wanderer said
  2015-06-07 (niedziela) @ 18:49:17
  re.18 Plausi,

  Z tego co wiem, cała Anna Frank i całe jej pamiętniki to fikcja literacka.

  Nie inaczej, ordynarne fałszerstwo, do dziś czczone w Holandii.
  Admin

  https://marucha.wordpress.com/
  https://marucha.wordpress.com/2015/06/07/oboz-koncentracyjny-w-budzyniu/#comment-488520

  Marucha said
  2015-06-08 (poniedziałek) @ 09:07:37
  Re 26:
  Panie Gazdo, w komentarzu #27 p. Wanderer udzielił Panu odpowiedzi.
  Moją rolą naprawdę nie jest bycie żywą wyszukiwarką dla osób, którym nie chce się wklepać słowa »Braun« w wyszukiwarce gajówki. I tak mam od cholery roboty…
  > https://marucha.wordpress.com/2015/03/29/metody-manipulacji-polakami-grzegorz-braun-jako-przyklad/

 13. JO pisze:

  Easy Rider said
  2015-06-10 (środa) @ 08:37:16
  Kolejny przyczynek do squrwiałego genderyzmu: W Polsce będą „bezpłciowe” imiona dla dzieci. Pomysłodawcą projektu ustawy jest – jakżeby inaczej – tzw. Anna Grodzka.

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/spoleczenstwo/2290-w-polsce-beda-bezplciowe-imiona-dla-dzieci#comments
  https://marucha.wordpress.com/2015/06/06/wolne-tematy-47-2015-2/#comment-489093

 14. JO pisze:

  gość said
  2015-06-12 (piątek) @ 09:28:05
  Niemieckie służby będą mogły działać na terenie Polski

  Tygodnik „Do Rzeczy” podaje niepokojące informacje. Dzięki specjalnej umowie – już od lipca niemieckie służby będą mogły prowadzić w Polsce tajne operacje „pod przykryciem”. W „nagłych wypadkach”, będą mogły to robić… bez uzyskania wcześniejszej zgody polskich władz.

  W maju 2015, polski i niemiecki minister spraw wewnętrznych podpisali „Umowę między rządem Rzeczypospolitej Polskiej a rządem Republiki Federalnej Niemiec o współpracy służb policyjnych, granicznych i celnych”. Tygodnik „Do Rzeczy” zauważa, że to co u nas przemilczano, w Niemczech wzbudziło duże kontrowersje.

  Czytaj dalej:

  http://parezja.pl/niemieckie-sluzby-beda-mogly-dzialac-na-terenie-polski/
  https://marucha.wordpress.com/2015/06/10/wolne-tematy-48-2015/#comment-489789

 15. JO pisze:

  https://marucha.wordpress.com/2015/06/22/wolne-tematy-51-2015/#comment-492465
  gość said
  2015-06-22 (poniedziałek) @ 14:39:36
  Proste pytanie – czy Izrael sfinansował przerzut rosyjskich Żydów pieniędzmi, wyprowadzonymi z Polski? Bardzo proszę o odpowiedź

  Osobliwa konferencja nt. „Operacji Most” (czyli przerzutu rosyjskich Żydów, poprzez Warszawę, z Moskwy do Jerozolimy), skłania do kilku refleksji i kilku pytań. Kompletnie, podkreślmy to, nie związanych z samym meritum „Mostu”.

  Po pierwsze (choć to wcale nie najważniejsze, choć spektakularne) – zdumiewa postawa posła PO Marcina Święcickiego, który uznał, że nie jest rzeczą kompromitującą uczestniczenie w owej imprezie wraz z oczywistymi aferzystami – szefami spółki Art-B, Bogusławem Bagsikiem i Andrzejem Gąsiorowskim. Więcej – uczestniczenie w imprezie przez tychże gentelmanów organizowanej.

  Po drugie – zdumiewa tupet jednego z tych gentelmanów (Gąsiorowskiego), który potrafi dziś twierdzić, że… żadnej afery nie było. Gąsiorowski uniknął polskiej sprawiedliwości, jego kolega Bogusław Bagsik miał jednak mniej szczęścia, zafasował wyrok 9 lat więzienia za liczne przekupstwa oraz – przede wszystkim – za wyprowadzenie z polskiego sektora bankowego gigantycznych kwot. Co miało miejsce – rzecz może nie bez znaczenia w sensie etycznym – wtedy, kiedy nasz kraj staczał się na dno kryzysu, a budżet nie miał pieniędzy na emerytury i pensje dla nauczycieli.

  Czytaj dalej:

  http://www.bibula.com/?p=82175

 16. JO pisze:

  https://marucha.wordpress.com/2015/06/30/powstanie-raport-pe-w-sprawie-grabiezy-polskiej-ziemi/#comment-494471
  plausi said
  2015-06-30 (wtorek) @ 17:06:56
  Kontorla żywności

  Kontorla żywności jest jednym z najważniejszych narzędzi panowania, obok kontroli wody i infrastruktury. w tych ostatnich specjalizuje się n.p. VEOLIA, na co od lat zwracamy uwagę w tym forum.

  Woda i żywność pozwala panującym wpływać na stan biologiczny kontrolowanej populacji, znany jest dobrze przypadek systematycznej dehydratyzacji mieszkańców okupywanego przez siły żydowskie palestyńskiego Dżaninu (patrz n.p. ang. Wikipedia „Battle of Jenin”).

  Jak doświadczenia w obozach koncentracyjnych wykazały, pierwsze w ub. stuleciu były „concentration camps” imperium brytyjskiego dla białej ludności burskiej, ograniczenie żywności pozwala w takim stopniu osłabić biologicznie organizm, że osobnik umiera czy to w efekcie choroby, czy po prostu wycieńczenia. Nazistowskie obozy koncentracyjne miały planować średni pobyt więźnia w obozie na trzy miesiące, o ile nasze źródło jest wiarygodne, do czego dostosowana była racja żywności..

 17. JO pisze:

  https://marucha.wordpress.com/2015/07/02/wolne-tematy-53-2015/#comment-495040
  Wobec powyższych faktów warto przypomnieć co nasz kolega Bob Kordecky pisał przed kilku laty na temat ówczesnej sytuacji politycznej w Polsce.
  “Tak więc, chyba możemy między bajki włożyć przekonanie, że Polską ciągle rządziła rosyjska „razwiedka.” Zdaniem Andrzeja Fedorowicza, już za czasów premiera Mazowieckiego nastąpiło uniezależnienie się naszych slużb specjalnych od wpływow rosyjskich oraz nawiązanie ścisłej współpracy z zachodnimi wywiadami a szczególnie z Mossadem. Przykładem takiej ścisłej i owocnej współpracy mogła być tajna operacja Mossadu w Polsce pod kryptonimem MOST, określana jako największa operacja w historii służb specjalnych. Polegała ona na przerzuceniu kilkudziesięciu tysięcy sowieckich Żydow ze Związku Radzieckiego do Izraela z wykorzysatniem polskich lotnisk i pod osłoną polskich tajnych służb, współpracujących z agentami Mossadu. Akcja ta nastąpiła zaraz po tym jak Tadeusz Mazowiecki („premier Jaruzelskiego”) złożył wizytę w Nowym Jorku, gdzie przeprowadził rozmowy z wpływowymi środowiskimi żydowskimi.

 18. JO pisze:

  gość said
  2015-07-08 (środa) @ 19:01:52
  Państwowy Instytut Wydawniczy w stanie likwidacji. Ratujmy PiW

  Szanowni Czytelnicy. Państwowy Instytut Wydawniczy jest postawiony w stan likwidacji. Jest to początek likwidacji polskiej humanistyki. Cytujemy w całości list w obronie instytucji, której nie zastąpi żadna „spółka z o.o.” ani „inwestor z zagranicy”.

  Czytaj dalej:

  http://www.myslkonserwatywna.pl/wiadomosci/panstwowy-instytut-wydawniczy-w-stanie-likwidacji-ratujmy-piw/
  https://marucha.wordpress.com/2015/07/07/wolne-tematy-54-2015/#comments

 19. JO pisze:


  Sara said

  2016-03-13 (niedziela) @ 21:02:04
  Judo judo chrześcijaństwo
  https://marucha.wordpress.com/2016/03/12/wolne-tematy-23-2016/#comment-562963

 20. JO pisze:

  SAP said

  2016-03-20 (niedziela) @ 23:17:32
  Rabin Friedman o Polakach i prof. Robert J.Nowak o Żydach – zbrodnie żydokomunistów.

  https://marucha.wordpress.com/2016/03/20/wolne-tematy-26-2015-2/#comment-565208

 21. JO pisze:

  RomanK said

  2016-03-23 (środa) @ 18:23:19
  Kto nie wie czym jest Folwark…i nie wie Kogo trzeba calowac i w Co, zeby dostac sie na Arende Folwarku….niech obejrzy:

  https://marucha.wordpress.com/2016/03/23/wrog-u-bram/#comment-565927

 22. JO pisze:

  Przeludnienie to mit

  Ten program depopulacji zostaje narzucany społeczeństwom przy pomocy ruchu „zielonych”, czegoś, co ma za zadanie sprawić, że ludzie poczują do tej ideologii same ciepłe uczucia, bo przecież ten ruch robi coś „dobrego” dla środowiska; odwrotną stroną tej monety jest ostateczny projekt elit przeprowadzenia masowego mordu na mieszkańcach planety pod pozorem ratowania Ziemi.

  https://marucha.wordpress.com/2016/03/20/wolne-tematy-26-2016/#comment-566107

 23. JO pisze:

  PROJEKT ZAGŁADY BIAŁEJ RASY: 3 wojna światowa już się rozpoczęła

  To jest wojna i jest przeciwieństwem do jakiejkolwiek innej wojnie w historii. Przebiega cicho i ukradkiem pod nosem swoich ofiar. Mniej więcej 95-99 procent ofiar tej wojny, rozsianych na kilku kontynentach i w tradycyjnie białych ojczyznach europejskich ludzi, pozostają w błogiej nieświadomości, że są one o wywłaszczeni i poddawani zbrodni ludobójstwa. Niektórzy z nich, jak owieczki prowadzone na rzeź, zaczęły teraz beczeć i daje oznaki rozpoczynającej alarmu. W poniższych filmach można usłyszeć pierwsze dźwięki tego nieszczęśliwego beczenie. , Lasha Darkmoon

  American activist Barbara Lerner Spectre calls for destruction of European ethnic societies
  Amerykańska żydówka Barbara Lerner Spectre wzywa do zniszczenia (ludobójstwa ) Europejskich białych społeczeństw

  https://marucha.wordpress.com/2016/03/26/skutki-neoliberalizmu-gospodarczego/#comment-567043

 24. JO pisze:

  https://marucha.wordpress.com/2016/04/20/polski-interes-narodowy-proba-definicji/#comment-573613

  40 tys wspolpracownikow i oficerow Mosad w Polsce…ciekawe ze liczba wspogra z iloscia ludzi wywalonych z Polski w stanie wojennym zwiazanych z I Polska Solidarnoscia, w zasadzie tych ,ktorzy odmowili przejscia na zold Mosadu.
  Gminy wyznaniowe moga handlowac ziemia, a pewne Zwiazki Wyznaniowe maja szczegolene doswiadczenia w prowadzeniu kibutzow z ktorych oprocz bydla i roslin oprawiaja gojow pod postacia pracy najemnej na polach kibutzowych… Polin najwiekszym Kibutzem Europy!
  40 tys to juz znaczna kadra admninistracyjana..zatem sluchajcie sie we wszystkim dupkow i ich porykiwan na roznorakich forums wlacznei z tym:-)))) – Roman K

 25. JO pisze:

  Angialscy Masoni…zydo-masoneria na sile popych do multi kulti :

  https://marucha.wordpress.com/2016/04/20/wolne-tematy-35-2016/#comment-573709

 26. JO pisze:

  Jamek said

  2016-05-06 (piątek) @ 16:40:26
  W. Sumliński: Polską rządzi kilkuset morderców.

  https://marucha.wordpress.com/2016/05/04/wolne-tematy-39-2016/#comment-578206

 27. JO pisze:

  Revers said

  2016-05-19 (czwartek) @ 11:21:48
  Zobaczcie tylko jak niemiecka prewencja profesjonalnie rozbija aktywne demo

  https://marucha.wordpress.com/2016/05/18/przepraszam-czy-tu-zabija/#comment-581873

  Uformowani w 3 szykach, przy czym ostani wchodzi kohorta w srodek, przy aktywnym lewym skrzydle polcji w zapdanym na czas dymie i rozbija demo, na czesci, pacyfikuje i kto fiknie? Amerkanski HELM juz przecwiczono w robotniczym landzie NRW gdzie SPD mialo zawsze najwiecej poparcia, czyli likwidowanie wewnetrznych protestów na mokro.

  A walec idzie z zachodu na RP, i to nie byle jaki.

  ZOMO moglo by sie uczyc, ale taka prewencja juz nalezy do standardow europejskich

 28. JO pisze:

  Komitet Obrony Gojów said

  2016-05-18 (środa) @ 23:39:23
  Przez ponad ćwierć wieku UOP/ABW pozwoliły rozgrabić, zdepopulować, zdechrystianizować, zdezindustrializować, zdemilitaryzować Polskę, zniszczyć prawie całkowicie polską kulturę i edukację, scedować prawie wszystkie aspekty suwerenności państwowej na rzecz różnych instytucji zachodnich, zniszczyć instytucję małżeństwa (połowa małżeństw się rozpada), pozwolić na wprowadzenie prawa zezwalającego na masowe odbieranie dzieci z rodzin, przymusowe szczepienia, legalizację pigułek wczesnoporonnych (przy takiej demografii, jaką ma III RP), zezwoliły na zakiełkowanie separatyzmu na Górnym Śląsku, przejęcie wielu newralgicznych instytucji (m. in. MSZ) przez wrogą diasporę żydowską, zrealizowanie (jak na razie „tylko” częściowo chamskich i bezzasadnych żydowskich roszczeń materialnych), a jak się pojawiła mała partyjka, która podważa przynależność Polski do struktur Zachodu (de facto nawołuje do wyjścia Polski spod zaborów, bo Zachód to zaborcy tacy sami, jak ci XIX-wieczni), to ABW nagle zaczyna bronić „bezpieczeństwa Polski” przed „rosyjską agenturą”. Ciekawe, czy ci funkcjonariusze ABW szczerze wierzą, że bronią Polski?
  Po 1989 r. nie istniała nigdy polska bezpieka. Nigdy!
  http://www.nacjonalista.pl/2013/10/31/polska-calkowicie-otwarta-dla-jankeskich-sluzb-specjalnych/

 29. JO pisze:

  Mickiewicz said

  2016-05-19 (czwartek) @ 11:53:08
  BYDLAKI NAPADLI NA DZIECI I STARUSZKĘ , OKAZAŁO SIĘ ŻE TO POLSKA POLICJA !!!

  >https://youtu.be/cNcPW04L-VU

  ROZSYŁAJCIE TE LINKI RÓBCIE STOP KLATKI TWARZY I WKLEJAĆ GDZIE SIĘ DA
  MOŻE KTOŚ POMYŚLI I PO WYPIERDALA Z ROBOTY TYCH TĘPYCH OSIŁKÓW Z POSADY PAŃSTWOWEJ , TO JEST POLICJA ZARÓWNO WYGLĄD JAK I REAKCJE ORAZ PRÓBY WYPOWIEDZI JEDNOZNACZNIE WSKAZUJĄ NA CO NAJMNIEJ POWAŻNE OPÓŹNIENIE W ROZWOJU INTELEKTUALNYM 3 DOROSŁYCH BYKÓW WAGA NA OKO KAŻDY PO 120 KG ZNĘCA SIĘ FIZYCZNIE NAD STARUSZKĄ I GRUPĄ DZIECI …

  https://marucha.wordpress.com/2016/05/18/przepraszam-czy-tu-zabija/#comment-581882

 30. JO pisze:

  Dziewczyna Troi said

  2016-05-25 (środa) @ 14:43:22
  Wzruszyła mnie twoja historia, Nadieżda Sawczenko już w domu, urocza kobieta, panowie do dzieła, dostała kilka hektarów pod Kijowem. po kilkukrotnej interwencji mamusi i zamianie działek, które się rodzinie nie podobały,w reszcie wybrali właściwą. Posażna panna.
  W pierwszej części przemówienia pan Poroszenko -Walcman powiedział „Jak wróciła Nadieżda tak wróci do Ukrainy Donbas i Krym”.
  pewnie Polska wyłoży jeszcze na odbudowę kolejne 10 mld złotych z pieniędzy polskich rodzin i nauczycieli i emerytów i będzie git.
  Tutaj A.Szarij ukrański dziennikarz który opuścił Ukrainę po rozpoczęciu pacyfikacji Donbasu przez rząd Ukrainy..przedstawia pierwsze chwile Nadieżdy w ojczyźnie.
  Będzie ogłoszona bohaterką Ukrainy i znajdzie się w szacownym panteonie bohaterów narodowych, tuż obok św.Stefana Bandery.Zapewne jeszcze spacjalny dodatek jaki mają wszyscy weterani UPA, pewnie też z polskich pieniędzy.
  .https://youtu.be/_SxZLlr7G14

  https://marucha.wordpress.com/2016/05/25/wolne-tematy-44-2016/#comment-583423

 31. JO pisze:

  MatkaPolka said

  2016-06-28 (wtorek) @ 23:47:24
  @3 Greg

  Dzięki za ten film. I za ważne ptrzypomnienie
  Naukowcy-Bandyci pod auspicjami nauki dokonują eksperymentów na ludziach – PRZERAŻAJĄCE – a to tylko wierzchołek góry lodowej – Ci wszyscy „naukofcy”, którzy robią eksperymenty na ludziach lub głoszą „ograniczenie populacji” – sami powinni się zredukować

  Kontrola umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata ¼
  .https://www.youtube.com/watch?v=1z-V7FabIIo

  https://marucha.wordpress.com/2016/06/28/o-przyszlosci-unii-europejskiej-polski-i-europy-oczami-pisma-swietego/#comment-593170

 32. JO pisze:

  JerzyS said

  2016-08-03 (środa) @ 06:09:34
  Dlaczego musiał zginąć Daniel Podrzycki ?

  https://marucha.wordpress.com/2016/08/02/list-otwarty-do-czlonkow-i-sympatykow-zmiany/#comment-603023

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s