Zdrajcy, mordercy, bandyci…?

https://marucha.wordpress.com/2016/02/16/armia-skorzysta-z-wyjatkowych-mozliwosci-autystow/#comment-555108

135 odpowiedzi na „Zdrajcy, mordercy, bandyci…?

 1. JO pisze:

  Kwiecień 10, 2015 o 16:23 (Edytuj)

  https://adnovumteam.wordpress.com/2015/04/10/b-%e2%99%ab-wystapienie-prezydenta-rp-w-radzie-najwyzszej-ukrainy-09-04-2015/

  Józef Piotr said
  2015-04-10 (piątek) at 14:15:38
  Tfu ,….. Hanba !!!!

  B ♫ Wystąpienie „Prezydenta RP” w Radzie Najwyższej Ukrainy 09.04.2015

  https://adnovumteam.wordpress.com/2015/04/10/b-%e2%99%ab-wystapienie-prezydenta-rp-w-radzie-najwyzszej-ukrainy-09-04-2015/

 2. JO pisze:

  MatkaPolka said

  2015-04-14 (wtorek) at 03:27:32
  Zbrodnia zdrady stanu folksdeutscha Tuska?
  http://www.raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=376

  Donald Tusk,

  premier Rzeczpospolitej
  Łódź, dnia 2008.03.29

  Szanowny Panie Premierze.

  W związku z podejmowanymi przez Pana i pana rząd, oraz posłów Platformy Obywatelskiej działań na niekorzyść Rzeczpospolitej oraz jej obywateli, miedzy innymi brak udzielania przez Sejm i rząd RP zgody na ratyfikacje Traktatu Reformującego z udziałem społeczeństwa Polski wyrażonego w drodze referendum, nadto szkalowaniem Polaków (twierdzenie, jakoby ci nie wiedzieli co zawierają zapisy Traktatu.), próba zwrotu mienia lub wypłaty rekompensaty osobom, które w czasie II wojny światowej kolaborowały z okupantem hitlerowskim (zaznaczam, iż podnosi Pan, ze projektowana ustawa miała by dotyczyć wszystkie te osoby, które do 1939 roku, posiadały obywatelstwo polskie, a więc i osoby narodowości żydowskiej lub niemieckiej, które chcąc uniknąć odpowiedzialności za zbrodnie hitlerowskie porzuciły na terenie RP swoją własność i nigdy do 1972 roku nie podnosiły w tym zakresie roszczeń), następnie uchwalonej w jeden dzień w oczywistej sprzeczności z Konstytucja RP, w sposób wyczerpujący znamiona niedopełnienia przy stanowieniu prawa obowiązków służbowych, ustawy Karta Polaka, co po zestawieniu wszystkich tych argumentów wskazuje na wyczerpanie znamion czynu zabronionego – zbrodni zdrady stanu, spenalizowanej w art. 127 kodeksu karnego, przejawiającego się próbą scedowania znacznej części suwerenności RP – w sposób arbitralny, przez wąski krąg osób narodowości żydowskiej – którym pan, Jarosław, Lech Kaczyńscy oraz Marek Borowski, przewodzicie w sposób zorganizowany, działając wspólnie i porozumieniu z osobami z poza granic RP, na rzecz obcego, obecne projektowanego państwa – jakim miała by być zreformowana UE, zwracam się do Pana w formie listu otwartego z następującymi pytaniami:

  Jakiej narodowości było każde z Pana czworga dziadków? Proszę podać pochodzenie etniczne, a nie jedynie to formalne wynikające z przynależności państwowej. Z dostępnych mi dokumentów wynika, iż wszystkie te osoby były narodowości żydowskiej, w tym Anna Liebke, matka Ewy Tusk z domu Dawidowska.

  Jakiego wyznania były w.w osoby? Jakego wyznania jest Pan? Tu może Pan odpowiedzieć ale nie musi, zaznaczam jednak, iż awizował się Pan w czasie ubiegania o urząd prezydenta, iż zawarł Pan ślub kościelny, nadto uważam, iż społeczeństwo RP ma prawo wiedzieć, jakiego wyznania jest premier Rzeczpospolitej. Nie jest wystarczy twierdzenie, iż jest się chrześcijaninem bowiem jak Panu wiadomo, kościół Ewangelicko- Augsburski, w szczególności ten reformowany na ziemiach polskich to skupiska konwertowanych Żydów. Vide zbiór archiwalny w WBC – Bracia Czescy

  Czy Pana dziadkowie, zarówno ci ze strony matki Ewy Tusk z domu Dawidowska oraz Jozefa Tuska, podpisały tzw. Volkslistę i tym przyjęły od III Rzeszy niemiecką przynależność państwową ? Jeżeli tak, to z jaka datą? Ile osób, zarówno ze strony ojca i matki korzysta dziś z prawa do obywatelstwa nadanego na mocy konstytucji RFN, która takie osoby jak Pan traktuje jako Volksdeustchy. Zaznaczam, iż to pytanie jest jedynie formalności bowiem zarówno Tuskowie jak i Dawidowscy Volkslistę przyjęli

  Czy ktokolwiek z w.w osób zmieniał na wniosek brzmienie nazwiska, w szczególności rodzina Dawidowskich i Lalowskich?

  Czy może Pan wyrazić dla ogółu społeczeństwa RP zgodę na przeglądnie w zakresie w.w prawa zasobów Bundesarchiv w Berlinie oraz WASt (Wermacht Auskunftstele)? Czy taką zgodę może Pan wyrazić w zakresie przeglądania zasób metrykalnych oraz USC, datowanych po 1908 roku?

  Jaki status miał w obozie koncentracyjnym Stuthoffu a następnie w Neuengame Jozef Tusk? Z jaką datą i za jakimi powodami został przeniesiony z pierwszego do drugiego obozu Pana dziadek? Czy dysponuje pan jakąkolwiek korespondencją z tych obozów potwierdzającą, iż Jozef Tusk był jednie i tylko więźniem.

  CZYTAJ DALEJ

  MatkaPolka said

  2015-04-14 (wtorek) at 03:21:50
  Prawdziwe korzenie Bronisława Komorowskiego

  http://wirtualnapolonia.com/2010/06/25/prawdziwe-korzenie-bronislawa-komorowskiego

  „Na swojej stronie internetowej Bronisław Komorowski pisze brednie o swoich hrabiowskich korzeniach, sięgających czasów króla Ćwieczka. Ale może i jest w tych bredniach szczypta prawdy: Ten rezun oddelegowany przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborczych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim – prawdziwy dziadek Bronisława Komorowskiego, miał wytatuowany na grzbiecie znak przypominający polski herb szlachecki Korczak. Jak wiadomo, herbu tego był Franciszek Ksawery Branicki, symbol zdrady narodowej i pychy magnackiej, pogromca konfederacji barskiej, współtwórca konfederacji targowickiej, którego w czasie insurekcji kościuszkowskiej Sąd Najwyższy Kryminalny skazał na karę śmierci przez powieszenie, wieczną infamię, konfiskatę majątków i utratę wszystkich urzędów. Udało mu się zbiec do Rosji z poślubioną w roku 1781 Aleksandrę von Engelhardt, nieślubną córkę carycy Rosji Katarzyny II, która podobno była garbata. Nic więc dziwnego, że przebywając w Białej Cerkwi, nadanej mu za zasługi w zwalczaniu patriotów polskich, zgwałcił tam piękną córkę miejscowego popa i miał z nią syna, niejakiego Osipa Szczynukowicza.

  Branicki oczywiście nie uznał swego dziecka, lecz zapobiegliwa matka wytatuowała synowi na plecach herb Korczak, żeby nie zaginęła pamięć o jego magnackim pochodzeniu. Dalsze losy Szczynukowicza są nieznane, aż do momentu pojawienia się prawdziwego dziadka Bronisława Komorowskigo, rezuna oddelegowanego przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborczych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim. Skąd wiadomo o tym tatuażu na plecach? Otóż w czasie wojny polsko-bolszewickiej, gdy dziadek Komorowskiego był już czekistą w armii Tuchaczewskiego, po sromotnym laniu w bitwie pod Niemnem w 1920 r. dostał się do polskiej niewoli i zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego.

  Wszystko wskazuje na to, iż rezun ten jest potomkiem owego Szczynukowicza Osipa, bękarta Branickiego, wnuka popa z Białej Cerkwi – widocznie tatuowanie herbu Korczak na plecach dzieci płci męskiej stało się zwyczajem w rodzie Szczynukowiczów.

  W październiku 1920 dziadkowi Komorowskiego udało się zbiec z niewoli i osiadł w Kowaliszkach na Litwie, podając się za Juliusza hrabiego Komorowskiego h. Korczak, bo znajdował się tam zrujnowany dwór znanego rodu Komorowskich h. Korczak, nie mającego żadnych powiązań ze zdradzieckim rodem Branickich.
  https://marucha.wordpress.com/2015/04/13/politycy-sld-chca-by-ukraina-zaczela-ich-scigac-za-nazywanie-upa-ludobojcami/#comment-471068

 3. JO pisze:


  MatkaPolka said

  2015-04-14 (wtorek) at 14:15:17
  Jarosław Kaczyński pozdrawia tłum w Kijowie banderowskim zawołaniem

  Jarosław przeproś za Banderę!

  Taką głęboką treść głosił baner Sławomira Zakrzewskiego. Środowiska prawicowe są zaniepokojone faktem bezkrytycznego mieszania się w sprawy Ukrainy przez polską klasę polityczną. Tymczasem jak powiada ks. Isakowicz – Zalewski w porewolucyjnym rządzie Ukrainy są piewcy idei Bandery. Tym samym ci, którzy do tej pory nie odcięli się i nie potępili bestialskiej rzezi 150 tys. Polaków na Wołyniu i innych ziemiach dzisiejszej Zachodniej Ukrainy.

  10 marca 2014 r. Nieświadomi i ogłupieni zwolennicy banderowców zaatakowali Sławomira Zakrzewskiego trzymającego transparent z napisem „Jarosław przeproś za Banderę”. Jednym z prowodyrów ataku był starszy pan w okularach o niepolskim nazwisku. Zaś jednym z obrońców i reprezentantów polskiej sprawy był artysta rzeźbiarz Bartłomiej Kurzeja.

 4. JO pisze:

  Grzech said

  2015-04-15 (środa) at 06:23:57
  dodam do tego ciekawy wątek ze wsi Wojnowice (opolskie). Po latach nowy właściciel remontował dom i po usunięciu parapetów odnalazł oryginalną dokumentację. Okazało się że mieszkająca uprzednio rodzina Kasprzyków była Ukraińcami o nazwisku Wasyluk. Pewnie przyjechali na polskich dokumentach – zamordowanej rodziny polskiej. z Kresów musieli uciekać bo by ich Sowieci ubili i najlepiej było zabrać zamordowanym dokumenty. Ilu takich jeszcze mieszka pośród nas?

  Kończąc, jeden z ocalałych z rzezi na Kresach a przesiedlony z rodziną do tej wioski idąc ulicą rozpoznał tego Wasyluka i wrócił się powiedzieć to rodzinie. Niedługo później znaleziono go powieszonego. Stwierdzono samobójstwo. Czy zrobił to zbrodniarz Wasyluk, leżący na cmentarzu jako Kasprzyk? Już nie dojdziemy

  Joe said

  2015-04-15 (środa) at 11:00:22
  13…Panie/i Grzech…takich sytuacji bylo na Ziemiach Zachodnich zatrzesienie.Czasami tragikomiczne,mozna we wspolczesnej literaturze utworzyc dzisiaj osobny kierunek …POdszywacze…pozdrawiam.

 5. JO pisze:

  Siekiera_Motyka said
  2015-04-15 (środa) at 14:29:28
  Ad. 8 – Kowal jak ma problem z osobą która zna historie szybko spada na poziom argumentacji, „Agent Putina”. Jeszcze wspomina o czystkach etnicznych „które mogły by się stać tatarom”, kiedy już się stały Polakom na Wołyniu przez tych co broni. Szambo.

  Sporo mamy tych noszących maski „Jestem Polak”
  Duda

  „Polska poetka”

 6. JO pisze:

  Siggi said

  2015-04-17 (piątek) at 21:38:58
  Jak to było kiedyś ,to dla przypomnienia…

  Jerzy Buzek, współpracownik stalinowskiego UB
  „Europejczyk”, bez polskich barw narodowych
  Jerzy Buzek został zwerbowany przez Wywiad Wojskowy PRL w roku 1971 przed wyjazdem na stypendium naukowe do Wielkiej Brytanii (1971-72r). Informacja na ten temat zawarta jest w zachowanych aktach [ zał. nr 1]
  Dalej to tu:…
  http://blogmedia24.pl/node/55735

 7. JO pisze:

  http://fakty.interia.pl/swiat/news-cialo-mlodej-polki-odnalezione-w-izraelu,nId,1719316
  Ciało młodej Polki odnalezione w Izraelu
  1 godz. 16 minut temu

  Ciało 20-letniej Polki odnaleziono w Nazarecie w Izraelu. Według ustaleń policji kobieta najprawdopodobniej została zgwałcona, a później zamordowana.

  Jak podaje „The Times of Israel”, zwłoki kobiety odkryli robotnicy niedaleko budynku miejscowej szkoły.

  20-latka była poszukiwana od czwartku. Wiadomo, że kobieta samotnie wyszła z hotelu.
  Reklama
  Advertisement

  Policja wszczęła śledztwo w sprawie. Polska ambasada w Tel Awiwie w rozmowie z RMF FM odmówiła komentarza w tej sprawie.

  Nazaret jest jednym z najpopularniejszych miejsc turystycznych Izraela.

  (abs)

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-cialo-mlodej-polki-odnalezione-w-izraelu,nId,1719316#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 8. JO pisze:

  Listwa said
  2015-05-06 (środa) at 19:14:40

  „Takie firmy jak Kraft, Pepsi, Nestle używają różnych substancji smakowych, wyprodukowanych z wykorzystaniem tkanek płodów ludzkich

  Poniżej przytoczę parę przykładów produktów spożywczych, zawierających komórki uzyskane z płodów ludzkich. A podobno ludożerstwo istnieje tylko wśród dzikich!!??

  Pepsi: Wszystkie napoje bezalkoholowe: Sierra Mist • Mountain Dew • piwo korzenne i inne bezalkoholowe • napoje No Fear • Ocean Spray • Napoje najlepsza kawa w Seattle • tazo • AMP Energetyczne • Aquafina woda • Aquafina aromatyzowane napoje • Napoje energetyczne DoubleShot • napoje Frappuccino • Lipton Ice Tea • napoje pobudzające • sobe • Gatorade • Fiesta Miranda • soki Tropicana

  Nestle: wszystkie śmietanki do kawy • Maggi Brand błyskawiczne zupy,

  kostki bulionowe, keczupy, sosy, przyprawy, makaron instant.
  Kraft: Cadbury Adams: • Guma do żucia: Black Jack • Bubbaloo • Bubblicious • Chiclets • Clorets • Dentyne • Freshen Up • Wiśniowa • Kwaśne jabłk • Stride • Trident.

  Cadbury Adams cukierki: • Wiśnia Blaster • Fruit Mania • Bassett
  likiery wszystkie rodzaje • guma Maynards Wino • Szwedzkie Ryby •
  Szwedzkie Jagody • Juicy Squirts • • Fuzzy Peach • Sour Chillers •
  Sour Patch Kids • Mini Fruit Gumy • CERT miętówki • Halls Dropsy

  Neocutis kosmetyki: Neocutis używa męskich komórek dziecka po
  14-tygodniowym okresie ciąży do swoich kremów przeciwzmarszczkowych.
  Poniższe kremy, które sprzedają zawierają komórki płodowe, ale musimy
  bojkotować wszystkie ich produkty. • Bio-Żel Prevedem Journee •
  Bio-Serum Lumiere • Bio Krem regenerujący skórę.

  Szczepionki: • MMR II (Merck) • ProQuad (MMR + Ospa wietrzna – –
  Merck) • Varivax (Ospa wietrzna – Merck) • Pentacel (Polio + DTaP +
  HiB – Sanofi Pasteur) • VAQTA (wirusowe zapalenie wątroby typu–
  Merck) • Havrix (wirusowe zapalenie wątroby typu– GlaxoSmithKline) •
  Twinrix (Hepatitis- A i B kombi – Glaxo) • ZOSTAVAX (Półpasiec –
  Merck) • Imovax (Wścieklizna – Sanofi Pasteur); innych leków: •
  PULMOZYME (Mukowiscydoza – Genetech) • Enbrel (zapalenie stawów – Amgen)
  Źródła: http://www.endalldisease.com + http://www.naturalnews.com

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=15407&Itemid=119

 9. JO pisze:

  Boydar said

  2015-05-14 (czwartek) @ 07:38:33
  No jakiż qurwa z niego Polak ! Wali siarą i czosnkiem na kilometr

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,8131,title,Prymas-Polski-obrazil-sie-na-wiernych,wid,17536316,wiadomosc.html?ticaid=114dc9&_ticrsn=3

 10. RomanK said
  2015-05-17 (niedziela) @ 03:16:32

  Niech autor ponizszego wybaczy za kopiowanei i wklejanie bez jego zgody…ale to bardzo wazny text!!!!

  Ale wszystko jest zaplanowane – Polacy mają wymżeć w polsce będzie zainstalowana Polonia Żydowska z Izraela, a im potrzeba max 10-15 mln sług.

  Przedstawie moje małe własne spostrzeżenia.

  po 1 – z mojego i podobnych roczników – ludzi w wieku 24-27 lat wyemigrowało ok 60-70 procent dziewczyn. Chłopaków też ale mniej ok 20-30%. Z informacji jakie do mnie docierają tak jest w całej Polsce. Na jedną dziewczynę pozostałą w kraju jest więc ok 2 chłopaków. Ale i te które zostały raczej rzadko myślą o żeniaczce.

  Co więcej współczynnik dzietności w Polsce wynosi wedłó danych do których dotarłem 1,4. I jest najniższy w europie (a myślę że możliwe ze i na świecie)

  Sprawdźmy więc perspektywy.
  W tej chwili w Polsce mieszka ok 25 mln Polaków. 2 mln Żydów (tych mocno czujacych swoją narodowość). 2-3mln mieszanej ludności spokrewnionej z Żydami. 2-3 mln Ukraińców. 3 mln Kaszubów. 1mln Ciapatych.

  Gdyby CAŁKOWICIE pominąć migrację sprawy wyglądały by w ten sposób.
  Przyjmujemy wymaine pokolenia w okresie 30 lat (to wiecej niz przyjmują zazwyczaj statystycy.
  Zakładamy że połowa ludności stanowi nowe „rozrodcze pokolenie”.
  Zakładam również baaaardzo optymistycznie że 30% ludzi z 2giego pokolenia dożywa do 3ciego (do 90 lat)

  1) 2015-2045
  12.500mln x 0.7 = 8,75 mln polaków w kolejnym pokoleniu

  Stan na 2045 r – 8,75 mln + 12,5 mln (starsze pokolenie) + (12,5mln x0,3= 3,75) (ludzie po 60tym roku życia) = 25 mln polaków

  2) 2045-2075
  8,75mln x 0.7 = 6,125 mln polaków w kolejnym pokoleniu

  Stan na 2075 r – 6,125mln + 8,75mln + (12,5 x0,3 =3,75mln) ~ 18,6 mln polaków

  3) 2075-2105
  6,125 mln x 0,7 ~ 4,3 mln w kolejnym pokoleniu

  Stan na 2105 r – 4,3 mln + 6,125mln + (8,75 x 0,3 = 2,6mln) ~ 13 mln Polaków

  Przyjmując te hiperoptymistyczne dane po 90 latach takiej demografii zostanie w Polsce tylko ! 13 mln Polaków !

  Jednak jeżeli wziąć pod uwagę emigrację – nawet tylko w bieżącym pokoleniu – sprawy wyglądają następująco !

  (zgodnie z moimi danymi o emigracji 60 % młodych kobiet powinieniem to uznać jako czynnik pomniejszający dzietność, ale będę łaskawy i zmniejszę dzietność jedynie o 40%, co zprawi że spadnie on do poziomu ok 0.8 )

  Założenia
  Odnawialnosc pokolenia – 0,7 – 40% ~ 0,4
  Emigracja w ciagu 30 pierwszych lat – 3mln z młodszego pokolenia

  1) 2015-2045
  12,5mln -3mln = 9,5 mln polaków młodego pokolenia w 2015
  9,5mln x 0,4 = 3,8 mln polaków młodego pokolenia w 2045 roku !

  Stan na 2045 r – 3,8 mln + 9,5 mln + (12,5 x 0,3 = 3,75mln) ~ 17 mln Polaków !!

  JUŻ ZA 30 lat w Polsce zostanie jedynie ok 17 mln Polaków !!
  I to przy Hiperoptymistycznych danych o długości życia, zawyżonej dzietności i zaniżonej emigracji !!

  2) 2045-2075 (przyjmuje koniec emigracji)
  3,8mln młodych x 0,7 ~ 2.7 mln

  Stan na 2075 r – 2.7mln + 3,8 mln + (9,5 x 0,3 = 2,85mln) ~ 9,35 mln Polaków ( w tym prawie 3 mln to ludzie po 60ce !! )

  3) 2075-2105
  2,7mln x 0,7 ~ 1,9 mln

  Stan na 2105 r – 1,9 mln + 2,7mln + (3,8 x 0,3 = 1,1 mln) ~ 5,7 mln Polaków

  Jak widać przy bieżących trendach* za 90 lat – Polacy WY GI NĄ !!
  Zostaną maleńkim narodem poniżej 6mln ludzi z czego 20% stanowić będą Emeryci.

  *(nawet GUS je przyznaje że dzietnośc do 2050 roku nie zwiększy sie ponad 1,4-1,5)

  Oczywiście w tej projekcji nie uwzgledniałem wyzej wyodrębnionych gru polskiego społeczeństwa – omawiałem tylko Polaków. A warto zauważyć że współczynnik dzietności w Polsce 1,4 jest obliczany licząc i Żydów i kaszubów i Ukraińców i Ciapatych którzy znacznie zawyżają ten wskaźnik !
  Gdyby Gus miaj obliczyć ten wskaźnik tylko dla prawdziwych polaków wyniki były by jeszcze gorsze 1,2 1,1 ?

  Dodam tylko że wedłó GUS w 2045 Polska ma liczyć 34mln ludzi. Ilu z nich to będą Polacy ? Wedłóg mnie około połowa.
  nadużycie link skomentuj
  Angmir 16.05.2015 17:27:08

  https://marucha.wordpress.com/2015/05/16/pustostan-polska/#comment-481746

 11. JO pisze:


  Zenek said
  2015-05-17 (niedziela) @ 03:30:50

  44
  Zdravko
  Polska jeszcze dobrze nie wyszla z Afganistanu a juz planuje kolejne „misje’ obojetnie co to znaczy:

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/polska-rozwaza-udzial-w-nowej-misji-szkoleniowej-nato-w-afganistanie,485692.html

  Hipokryzja polskich i zachodnich politykow w/s Jugoslawii i wojny balkanskiej

  http://okres-prl.blog.onet.pl/2014/05/11/hipokryzja-zachodnich-politykow-w-tym-polskich/

  Kosowo:

  http://www.tadeusz.binek.pl/6_m.htm
  Polscy zolnierze w Kosowie:

  Pierdoly o Srebrenicy- teraz juz oficjalnie udowodniono, poza wszelka watpliwosc ze to byla bzdura propagandowa:

  http://konflikty.wp.pl/kat,1020385,title,To-byla-najwieksza-zbrodnia-w-powojennej-Europie,wid,13584959,wiadomosc.html

  Grom – szwadron smierci (Czytaj komentarze)

  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/06/18/grom-szwadron-smierci/

  Grupa reagowania operacyjno-manewrowego:

  http://www.antyterroryzm.gov.pl/CAT/antyterroryzm/instytucje-i-sluzby/grom/497,Grupa-Reagowania-Operacyjno-Manewrowego-GROM.html

  Najemnicy z Delta Force – czy to nie wstyd?

  http://www.ar15.com/archive/topic.html?b=1&f=5&t=577417

  Gen. Petelicki – tworca Gromu
  Wywiad z gen. Petelickim: 1

  http://www.jotpix.com/video.aspx?y=-vqF-vxLwRY

  Wywiad z gen. Petelickim 2

  http://niepoprawni.pl/polecanka/wywiad-z-gen-petelickim-maj-2011

  Polska armia zbroi sie po zeby: ( z powodu rusofobii)

  http://okres-prl.blog.onet.pl/2015/04/20/polska-armia-zbroi-sie-po-zeby-mon-zamawia-sprzet-za-miliardy-to-nie-jest-wasze-prywatne-ranczo-nie-dla-rusofobii/

  https://marucha.wordpress.com/2015/05/15/kto-blokuje-sprzedaz-ksiazki-wojciecha-sumlinskiego/#comment-482279

 12. JO pisze:

  Catolicus said
  2015-05-31 (niedziela) @ 21:35:37
  Lista sprzedawczyków-zdrajców jest długa, jak Wisła. Że są na niej takie nazwiska jak Andrzej Grabowski, Tomasz Karolak, Krystyna Janda, Zbigniew Hołdys czy Maciej Maleńczuk mnie nie dziwi ale Janusz Gajos, Artur Barciś (który grał m.in. Braciszka) czy Olgierd Łukaszewicz?
  http://wirtualnapolonia.com/2015/05/28/lista-sprzedawczykow-kolaborantow-i-zdrajcow-narodu-malenczuk-czuje-sie-dumny/
  Boże Duchu Święty, odmień oblicze Polski, tej Polski.

  https://marucha.wordpress.com/2015/05/29/wolne-tematy-45-2015/#comment-486363

 13. JO pisze:

  Marta15 said

  2015-06-03 (środa) @ 15:58:21
  „.. Znacznie pewniejsze dane wskazują, że Armenia jako pierwsze państwo przyjęło chrześcijaństwo, wprowadzane tam już w czasach apostolskich przez świętych Bartłomieja i Judę Tadeusza.
  Z czasem Ormianie byli spychani na Płaskowyż Armeński najpierw przez Arabów, a następnie przez Turków.

  Tyle ks. Isakowicz-Zaleski. My jednak na tym blogu nie możemy zadowalać się tak prostą narracją, wiemy bowiem, że żadne poważne ruchy społeczne i polityczne nie wybuchają spontanicznie, lecz są efektem wielu różnych działań zakulisowych nie mówiąc już o tym, że wymagają pieniędzy.

  Poniżej wyjaśnienie Nathanaela Kapnera, Żyda – konwertyty na prawosławie, które cytuję, wyjaśnia ciąg przyczynowo skutkowy tych wydarzeń na tle historycznym (całość wraz ze spisem źródeł na: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-uknuli-holokaust-ormian-nathanael-kapner-2015-05).
  Uważa on, że Ruch Młodych Turków, inaczej – Komitet Jedności i Postępu, powstał pod koniec XIX w. na skutek gry interesów naftowych Rotszyldów na Morzu Czarnym. Chcieli oni opanować tamtejsze pola naftowe, powołując spółkę Baku-Oil.
  Do tego niezbędna była operacja „Tworzenie stabilności” na zapalnym terenie.
  Wg Kapnera „niestabilność talentów finansowych i intelektualnych ormiańskich chrześcijan na tym terenie ‚nie była dobra dla biznesu’”. Do operacji zaangażowano salonickich Żydów i propagandystów jak rosyjski syjonista Władimir Żabotyński,
  redaktor dziennika The Young Turk. PROPAGANDOWO Młodoturcy głosili hasła nacjonalistyczne, jak utworzenie Wielkiego Turanu od Bosforu po Ałtaj oraz PANISLAMIZM!!!!! ( aka ISIS!!!!! ???)

  Nastąpiła zbieżność interesów. Syjoniści dążyli do utworzenia państwa żydowskiego w Palestynie,
  do czego potrzebna im była rozbita Turcja, a Dom Rotszyldów dążył do kontroli Turcji i hegemonii na całym Bliskim Wschodzie.
  Oznaczało to finansowanie żydowskich Młodych Turków i rewolucyjnych wywrotowców…………”

  https://marucha.wordpress.com/2015/06/03/wolne-tematy-46-2015/#comment-487197

 14. JO pisze:

  jowram said
  2015-06-13 (sobota) @ 21:00:13
  Młody Wojtek masakruje rządy PO w Sejmie

  Tylko w tym roku ma zamiar wyjechać za pracą 1milion 250 tysięcy młodych ludzi !!!

  To się nazywa CZYSTKA ETNICZNA POLAKÓW w Polsce!!! Rugowanie Polaków z ich Ojczystej ziemi.

  Zabrano ze szkół historię, prowadzi się cały czas, a w szczególności od Okrągłego Stołu programowe rozpijanie Polaków i deprawację młodzieży, a ostatnio dzieci ! Wprowadza się eksterminację ludności poprzez zatrutą żywność oraz truciznę jaką jest żywność GMO, aborcję oraz eutanazję, tam gdzie tylko się da, a ludzi się nie leczy lecz wyciąga się od nich kasę, a skutki takiego „leczenia” są katastrofalne dla całej Rodziny ! Żywność pakuje się w plastiki – ale to powoduje impotencję, a nawet sterylizację. Z uwagi na wszelkiego typu toksyny, trucizny i metale (chemtrails) wysiadają nam narządy wewnętrzne, a rak zbiera obfite żniwo. W Kościele Katolickim moderniści walczą z Bogiem, a skutki dla wiernych tego są opłakane. Coraz więcej opętanych, nawet już dzieci, a najwięcej młodzieży.

  Dla Polaków nie ma pracy, ale za wszelką cenę ściąga się żydów, islamistów i wszelkiego typu menty, nawet z innych kontynentów.

  Te wszystkie partie to wrogie Polakom, Polsce i Kościołowi Katolickiemu armie wroga !

  http://gloria.tv/media/S5qaAinK6kh

  http://gloria.tv/?user=48386&videos
  https://marucha.wordpress.com/2015/06/11/zbigniew-stonoga-kim-jest-i-co-wlasnie-zrobil/#comment-490139

 15. JO pisze:

  osoba prywatna said
  2015-06-15 (poniedziałek) @ 07:30:06
  Sekretarz ONZ: Powinniśmy wyludnić ziemię, depopulacja to rozwiązanie konieczne aby pomóc naszej planecie
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sekretarz-onz-powinnismy-wyludnic-ziemie-depopulacja-to-rozwiazanie-konieczne-aby-pomoc-naszej-planecie-2015-06
  https://marucha.wordpress.com/2015/06/10/wolne-tematy-48-2015/#comment-490380

 16. JO pisze:

  https://marucha.wordpress.com/2015/06/19/wolne-tematy-50-2015/#comment-492030
  gość said
  2015-06-21 (niedziela) @ 09:49:38
  Wiceminister pracy: Wkrótce znowu będzie trzeba podnieść wiek emerytalny

  Pracodawcy RP zorganizowali debatę, podczas której wiceminister pracy Marek Bucior przyznał że wkrótce może wystąpić potrzeba podwyższenia wieku emerytalnego.

  W tej chwili to optymalne rozwiązanie, ale być może trzeba będzie podyskutować nad tym, czy wraz ze starzeniem się społeczeństwa nie trzeba będzie szybciej podnosić wieku emerytalnego – stwierdził wiceminister pracy Marek Bucior. Podczas tej samej debaty, wtórował mu główny ekonomista ZUS Paweł Wojciechowski.

  Czytaj dalej:

  http://parezja.pl/wiceminister-pracy-wkrotce-znowu-bedzie-trzeba-podniesc-wiek-emerytalny/

 17. JO pisze:

  https://marucha.wordpress.com/2015/08/22/wolne-tematy-64-2015/#comments

  Maniek said

  2015-08-23 (niedziela) @ 19:21:07
  No more Hiroshima. No more Nagasaki!

  6 sierpnia 1945 startująca z wyspy Tinian superforteca B-29 Enola Gay lotnictwa USA zrzuciła na miasto 4-tonową uranową bombę atomową Little Boy. W chwili ataku w Hiroszimie mieszkało 275 tys. ludzi, oprócz tego stacjonował tam 40-tysięczny garnizon wojskowy. Bombę zrzucono na centrum miasta (celem był most Aioi – najbardziej charakterystyczny punkt w mieście, w który załodze bombowca było łatwiej celować). Wybuchła z 248 dB hukiem o godzinie 8:16:02 na wysokości 580 m z siłą około 15 kiloton trotylu, zabijając natychmiast 78 100 mieszkańców i ciężko ….

  CZYTAJ CAŁOŚĆ -> http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/

 18. JO pisze:

  https://marucha.wordpress.com/2016/01/27/marcin-rej-czyli-komu-przeszkadza-humanitarna-pomoc-dla-donbasu/#more-55764
  ***
  Listwa said

  2016-02-17 (środa) @ 18:12:00
  „Szok i oburzenie – to reakcje po wystąpieniu na konferencji naukowej, podczas którego znany z wybudzania chorych ze śpiączki prof. Jan Talar rzucił mocne oskarżenia pod adresem środowiska lekarskiego. Stwierdził, że coś takiego jak śmierć pnia mózgu nie istniej i lekarze pobierają organy od żywych pacjentów.

  – Nie udało się w XXI wieku pobrać narządów od osoby zmarłej, a więc co robimy? Pobieramy narządy od osoby żyjącej – mówił prof. Jan Talar. Podawał też przykłady pacjentów wybudzonych ze stanów apalicznych, używając mocnych słów.

  Z powodu błędów lekarzy co roku umiera 23 tys. osób. Pacjenci się skarżą, ale winnych nie ma. Na 811 skarg, które w ubiegłym roku wpłynęły do Naczelnej Izby Lekarskiej, nie zapadła ani jedna decyzja o pozbawieniu prawa do wykonywania zawodu!”

  http://natemat.pl/77203,profesor-wybudzajacy-ze-spiaczki-pobieramy-narzady-od-osoby-zyjacej-cos-takiego-jak-smierc-pnia-mozgu-nie-istnieje
  https://marucha.wordpress.com/2016/02/14/wolne-tematy-15-2016/#comment-555373

 19. JO pisze:

  Sybirak said

  2016-02-20 (sobota) @ 14:40:26
  Nadszedł czas aby powiedzieć wprost:

  1. Wszyscy normalni ludzie, z wyjątkiem
  hipokrytów, wiedzieli i wiedzą, że Lech Wałęsa
  był konfidentem zwerbowanym za pieniądze
  przez służby specjalne w Polsce nie
  reprezentujące interesów Polski ani Polaków.

  2. Jako człowiek niewykształcony i prymitywny,
  pazerny i skory do wysługiwania się władzy,
  najprawdopodobniej nawet się nie domyślał,
  że raz podpisany „cyrograf” na współpracę
  ze służbami specjalnymi – obowiązuje
  praktycznie do końca życia.

  3. Nie ma znaczenia czy zwerbowany konfident
  formalnie zrezygnuje ze współpracy, czy
  „służby” z niego zrezygnują – nadal pozostaje
  on konfidentem tyle że „uśpionym”.
  Od tego ucieczki niema.
  W każdej chwili musi wykonywać zadania
  nakazane przez służby specjalne.
  Kto nie wierzy niech spróbuje !

  4. W ten sposób Lech Wałęsa został
  prezydentem Polski, nielegalnie w wyniku
  oszustwa. Zataił bowiem w toku lustracji swoją
  działalność agenturalną, co dyskwalifikowało
  go jako kandydata na prezydenta.
  Dopuścił się ciężkiego naruszenia prawa
  i zdrady – jest więc kryminalistą.

  5. Wszystkie zasługi jakie przypisuje sobie Lech
  Wałęsa są kłamstwem lub matactwem.
  Upadek „komunizmu” był nie jego zasługą,
  choć przy tym był, lecz upadkiem ZSRR
  spowodowanym przez międzynarodowe
  żydostwo i jego piątą kolumnę w Rosji. Której
  wcale nie chodziło o obalenie komunizmu lecz
  o … surowce !

  6. „Zasługą” Lecha Wałęsy, bardzo negatywną,
  jest natomiast umożliwienie uwłaszczenia
  postkomunistycznej nomenklatury w Polsce a
  kapitałowi zagranicznemu rozgrabienia
  majątku narodowego Polski przy pomocy
  „terapii wstrząsowej” reform Leszka
  Balcerowicza, reprezentanta żydowskiej szajki
  – „piątej kolumny” w Polsce.

  Dowody w bogatej literaturze na ten temat
  i publikacjach w Internecie.

  Ciekawe kiedy nasi umęczeni rodacy postawią winnych ubóstwa Polaków przed trybunałem ?!

  AMEN

  https://marucha.wordpress.com/2016/02/20/braun-w-sprawie-walesy-trwa-festiwal-hipokryzji/#comment-556347

  ***
  http://www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/2269
  ***
  https://marucha.wordpress.com/2016/02/18/wolne-tematy-16-2016/#comment-556363

 20. JO pisze:

  Siekiera_Motyka said

  2016-03-25 (piątek) @ 09:55:10
  „Poproszę rządy do współpracy, aby uznać, że suwerenności jest iluzją – że suwerenność jest absolutnym złudzeniem o ktorym potrzeba zapomnieć”

  oświadczył były przewodniczący Goldman Sachs Peter Sutherland, były członek Komitetu Sterującego Bilderberg, którzy obecnie „służy” jako specjalny przedstawiciel ONZ sekretarz generalny migracji międzynarodowej.

  UWAGA: Goldman Sachs to stary pracodawca Kazimierza Marcinkiewicza !!!!!

  „Dni chowania się za granicami i ogrodzeń dawno już minęły. Musimy wspólnie pracować i współpracować ze sobą, aby uczynić świat lepszym. A to oznacza, biorąc się za niektóre stare shibboleths (stary sposób myślenia), brać się za stare historycznych wspomnienia jak to kiedyś było i wizerunki naszych własnych krajów i uznać, że jesteśmy częścią ludzkości. „”

  Przetłumaczenie :
  Nie ma narodów są tylko Ludzie !!!! Do tego dążą. Wszyscy będą jedli jedno Korporacyjne Jedzenie, dostawać jedną Edukacje Korporacyjną, itd itd

  „ONI” o tym marzą i realizują

  http://www.zerohedge.com/news/2016-03-24/refugee-crisis-using-chaos-build-power

  https://marucha.wordpress.com/2016/03/24/byla-sobie-europa/#comments

 21. polakortodoks pisze:

  Pepito said

  2016-03-29 (wtorek) @ 15:18:30
  Prześladowani, zamordowani lekarze
  Persecuted (& murdered) doctors, health professionals

  http://whale.to/a/persecuted_doc_h.html

  https://marucha.wordpress.com/2016/03/28/wolne-tematy-28-2016/#comment-567236

 22. JO pisze:

  Nemo said

  2016-05-10 (wtorek) @ 11:11:25
  W powyższy temat znakomicie wpisuje się inna kanalia, S. Cenckiewicz, który ma nadzieję, że „fachowcy z IPN napiszą historię od nowa”. A konkretnie to mu się rozchodzi o I i II Armię Wojska Polskiego, oraz Ludowe Wojsko Polskie, które to formacje jego zdaniem, wojskiem polskim nie były. Jak to mawia pan Boydar- i śmieszno i straszno… A mnie się scyzoryk sam w kieszeni otwiera.

  Marcin Ogdowski, reporter wojenny i pisarz oraz były Wiceprzewodniczący Rady Programowej Wojskowego Instytutu Wydawniczego (z której to funkcji zrezygnował właśnie w reakcji na haniebną postawę S. Cenckiewicza) na swoim blogu „Bez
  Kamuflażu” napisał co następuje:
  „„Co do istoty sprawy – idąc tropem wyznaczonym przez „dobrą zmianę”, dojdziemy do takiej wersji historii, w której jesień 2015 roku uznana zostanie za „prawdziwy moment odrodzenia Wojska Polskiego”. Zaś okres między 1945 a 2015 rokiem zyska
  miano czarnej dziury, w której nie działo się nic godnego naszej pamięci. Oczywiście za wyjątkiem wyklętych i pułkownika Ryszarda Kuklińskiego.”
  http://bezkamuflazu.pl/niegodni/

  https://marucha.wordpress.com/2016/05/10/narodowy-dzien-zwyciestwa-8-maja/#comment-579093

 23. JO pisze:

  Mrozak said

  2016-05-17 (wtorek) @ 11:18:07
  Zdjęcie zastępuje 1000 słów.

  CZY TAK WYGLĄDA KTOŚ KTO ZGINĄŁ OD PARALIZATORA?
  IGOR MIAŁ POŁAMANY NOS, LICZNE KRWIAKI, PRAWIE WYDLUBANE OKO I ŚLADY NA SZYI PO DUSZENIU!
  PRZECIEŻ TO JEST JAKAS KPINA!
  NIE MOŻEMY TEGO TAK ZOSTAWIĆ!
  TAK DZIAŁA POLICJA W POLSCE. …
  See More

  https://marucha.wordpress.com/2016/05/16/smierc-na-komisariacie-nie-zyje-25-latek/#comment-581230

 24. JO pisze:

  Nemo said

  2016-06-02 (czwartek) @ 08:51:15
  @12 Boydar

  „Komentarze pod artykułami, zwłaszcza w DW, dają jakąś nadzieję.”

  Nadzieja umiera ostatnia:
  Samotny protest przeciwko, amerykańskim wojskom w Polsce. Haniebna reakcja zwolenników wojny w Lublinie 01.06.2016r.
  Protest przeciwko amerykańskim wojskom w Polsce. Hańba kawalerii i zwolenników wojny w Lublinie.

  Szacunek dla tego pana.

  https://marucha.wordpress.com/2016/06/01/perspektywy-iii-rp-w-sojuszu-ze-stanami-zjednoczonymi/#comment-585488

 25. JO pisze:

  Mickiewicz said

  2016-06-03 (piątek) @ 11:10:23
  Kowalski ochujał na swój mózg i pierdoli głupoty! Co za chuj.
  .https://youtu.be/cFLxejQeOy8

  https://marucha.wordpress.com/2016/06/02/wolne-tematy-46-2016/#comment-585766

 26. JO pisze:

  Listwa said

  2016-06-22 (środa) @ 13:41:51
  P. Prof. Jan Talar zakwestionował istnienie śmierci mózgowej, czyli określenie czasu pobierania narządów do przeszczepu jest fikcyjne. Coś niecoś wiem na ten temat, ponieważ miałem kilka przypadków wybudzeń i szczególnie u młodych ludzi, tzw. powypadkowych, niczego nie można być pewnym. Co zrobiono w p. prof. Talarem?

  Pozbawiono Go po cichu prawa wykonywania zawodu i zwolniono z pracy. Obecnie pracuje w jakiejś wytworni łodzi w Norwegi.

  Pani dr Dąbrowska popełniła wielkie przestępstwo, mówiąc w lokalnej telewizji o skutkach ubocznych szczepień. Człowieczek będący ruchomym dyrektorem z Okręgowej Izby Poznańskiej zlecił swojemu podwładnemu psychiatrze przeprowadzenie badań poczytalności p. dr Dąbrowskiej.

  Od razu uwidocznia się poziom moralny całej Poznańskiej Izby. W normalnym kraju takie esbeckie metody spowodowałyby usunięcie ze stanowiska człowieka nadużywającego go do celów prywatnych.

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18276&Itemid=119

  https://marucha.wordpress.com/2016/06/20/wolne-tematy-51-2016/#comment-591209

 27. JO pisze:

  Julius said

  2016-06-29 (środa) @ 13:11:21
  Brexit kolejna żydowska dialektyka.
  Ruch Brexit jest w przeważającej mierze zdominowany nie tylko przez zwykłych syjonistów, lecz również przez syjonistycznych ultrasów szczególnie toksycznej odmiany. Na przykład, Boris Johnson, de facto lider Brexitu, niepełnej krwi żydowskiej , opisuje siebie jako „zapalonego syjonistę” i wspiera z równą pasją zarówno skorumpowane City of London jak i masową migrację do Europy.
  Chris Grayling, kolejny torysowski Brexiter, jest członkiem brytyjsko izraelskiego Centrum Komunikacyjno Badawczego (Bicom), syjonistycznego lobby. Kiedy był sekretarzem stanu do spraw sprawiedliwości i lordem kanclerzem, popierał wojnę z „ekstremistami” czyli tymi którzy krytykowali Izrael czy tzw. wojnę z terroryzmem.
  Theresa Villiers, brytyjski sekretarz stanu do spraw Irlandii Północnej , Brexiter, działaczka z organizacji Konserwatywnych Przyjaciół Izraela (SPI) i zagorzała syjonistka.

  https://marucha.wordpress.com/2016/06/28/wolne-tematy-53-2016/#comment-593265

 28. JO pisze:

  Lily said

  2016-06-30 (czwartek) @ 16:15:34
  Mnie osobiscie,jakos nie po drodze,z tym Terlikowskim.

  Joannus said

  2016-06-30 (czwartek) @ 16:21:03
  Ad 25
  To wyjątkowo wredna menda, pamiętam ją z ”akcji” niedopuszczenia do objęcia Metropolii Warszawskiej przez Biskupa Stanisława Wielgusa, oraz innych popisów.

  https://marucha.wordpress.com/2016/06/29/katecheza-dziejow-coz-to-takiego/#comment-593503

  ***
  Przebieraniec w „ksiedza” wita „starszych braci w wierze i przekazuje Synagoge…”

  .https://www.youtube.com/watch?v=whgd8_mFy0U

 29. JO pisze:

  JerzyS said

  2016-07-03 (niedziela) @ 10:43:41
  „Warszawska Gazeta” dotarła do listu jaki Grzegorz Schetyna, jako minister spraw zagranicznych wysłał do swojego amerykańskiego odpowiednika Johna Kerrego 20 kwietnia 2015 r. Jego treść jest szokująca.

  Szef polskiego MSZ przyznaje, że poparł uhonorowanie członków ludobójczej organizacji OUN-UPA.
  Doprasza się w zamian od USA ochrony i protekcji.

  – Dotrzymując umowy z Panem
  spełniłem prośbę ambasadora Mulla
  i poparłem ustawę Rady Najwyższej Ukrainy
  uznającą za bojowników o wolność członków OUN­UPA,
  mimo iż brali bezpośredni udział w ludobójstwie etnicznych Polaków podczas II wojny.

  Moja inicjatywa wywołała niebywałe oburzenie zarówno obywateli, jak i polityków w Polsce, w tym PO, której jestem członkiem. Otrzymałem pogróżki śmierci i wezwania do podania się do dymisji.

  Proszę o zrewanżowanie się gestem dobrej woli
  i użycie wszelkich wpływów Departamentu Stanu
  dla zmniejszenia presji na mnie i na mój zespół -­ napisał Schetyna.

  https://marucha.wordpress.com/2016/07/02/wyglada-na-to-ze-nato-szykuje-sie-do-wojny-z-rosja/#comment-594587

 30. JO pisze:

  Jacek Malinowski said

  2016-07-05 (wtorek) @ 22:33:50
  Re 29: p.Isia.

  Do wiadomości Pani Isi i innych Gajówkowiczów:

  https://marucha.wordpress.com/2015/04/16/jak-polski-rzad-dofinansowuje-banderowski-pomiot/

  Gdzie „nasz” rząd wydał w 2014 roku miliony naszych złotych. ????

  OTO w jakiej wysokości , rząd udzielił dotacji z Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji , dla organizacji Ukraińskich…… działających na terenie państwa Polskiego.

  1. Związek Ukraińców Podlasia na ” Działalność amatorskich zespołów artystycznych” ——————————————- 64 100 532 zł.

  https://marucha.wordpress.com/2016/07/05/wolynski-test-na-prawde/#comment-595086

 31. JO pisze:

  Dziewczyna Troi said

  2016-07-06 (środa) @ 17:11:43
  Dlaczego zabili Kadafiego.
  1/ Po dojściu do władzy przepędził z Libii międzynarodowe korporacje
  2/Zamknął wojenne bazy NATO
  3/Dochód na głowę mieszkańca 14.193 $ rocznie
  4/Na każdego członka rodziny państwo wypłacało rocznie 1000$
  5/Zasiłek dla bezrobotnych 1000$
  https://marucha.wordpress.com/2016/07/05/wolne-tematy-55-2016/#comment-595133
  ***

  https://marucha.wordpress.com/2016/07/12/wolne-tematy-57-2016/#comment-597496

 32. JO pisze:

  Siggi said

  2016-07-11 (poniedziałek) @ 06:31:39
  Żenujące widowisko

  Miłość i nienawiść to najsilniejsze uczucia jakich doznaje człowiek. Bardzo istotne w życiu osoby ludzkiej, będące w całej historii rodzaju katalizatorem wielkich przeżyć, wielkiego artyzmu itp. Kiedy jednak uczucia te wkraczają w dziedzinę polityki prowadzonej przez państwa, a co gorsza, nie tylko wkraczają, ale zaczynają dominować, kończy się to najczęściej tragicznie, zaś w najlepszym wypadku, pozostaje wstyd i śmieszność.
  dalej………………
  http://www.mysl-polska.pl/943
  https://marucha.wordpress.com/2016/07/09/wolne-tematy-56-2016/#comment-596544

  140 tys. to o wiele mniej, niż ogłoszona przez stołeczny ratusz frekwencja na największym marszu KODu. Czyżby nawet KODziarze nie chcieli czytać gazety Michnika? Gazeta najlepszego sortu nie dla ludzi gorszego sortu? Jak to możliwe, przecież ostatnio gazeta z Czerskiej stała się biuletynem KODu. Można było niej znaleźć wszystkie informacje jakich przykładny obrońca demokracji potrzebuje, informacje o marszach, a nawet deklarację członkowską. To pewnie jakiś spisek Kaczyńskiego, na pewno…

  http://www.dzienniknarodowy.pl/1493/wyborcza-z-kolejnym-spadkiem-sprzedazy-soros-planu/

 33. JO pisze:

  ? said

  2016-07-13 (środa) @ 07:38:33
  Przypomnę:
  .https://www.youtube.com/watch?v=w3lRwBENA3U

  Na „ławie oskarżonych” przez A. Leppera – sami frankiści (żydowskie mordy): Tuska, Lewandowskiego i reszty. I bratanek Bermana zwraca uwagę A. Lepperowi w minucie 4:06-4:09 „Jest pan także świadom odpowiedzialności za te słowa?”

  Ta qrva już wtedy dobrze wiedziała, co oni zrobią Lepperowi. Kaczka zaczęła, oni dokończyli.

  https://marucha.wordpress.com/2016/07/12/tajna-polityka-jakuba-bermana-jest-wspolczesnie-jawnie-realizowana/#comment-597301
  ***

  https://marucha.wordpress.com/2016/07/12/wolne-tematy-57-2016/#comment-597526

 34. JO pisze:

  Jamek said

  2016-07-15 (piątek) @ 17:56:14
  Dziś „Pudzian” na swoim profilu na Facebooku skomentował przemówienie premiera Francji, Manuela Vallsa.

  „Miałem nie poruszać tematu zamachu w Nicei, ale pomyślałem, że tym się podzielę: „Francja będzie musiała nauczyć się żyć z terroryzmem” – powiedział premier Francji podczas ogłaszania żałoby narodowej na dzisiejszej konferencji prasowej.

  Brzmi to tak jakby głowa domu powiedziała do reszty rodziny: nasrałem w salonie, będziemy musieli nauczyć się żyć w smrodzie. !! MARIUSZ PUDZIANOWSKI

  PS ciekawy cytat!! Mąż z żoną byłby na spacerze i żona by dostała od dresów, a mąż do niej – pogódź się z tym, już tak będzie!!”

  https://marucha.wordpress.com/2016/07/15/zamach-we-francji-w-nicei-ciezarowka-wjechala-w-tlum-zginelo-kilkadziesiat-osob/#comment-597978

 35. JO pisze:

  RomanK said

  2016-07-26 (wtorek) @ 23:20:02
  TO tez panei Gajowy ale , glownie chodzi o nasie skarbusie neiprzecenione..nasie elty polityczne, rzondzonce nam z dopustu Bozego…tu une zacyznaja posrywac porteczki od Armaniego….tak zostali same une i goje….Niechze ich ktos popilnuje..jakei niemieckie mamki..czy brytujskie poelengniarki..nawet niech ich popilnuja amerykanskie fitness trainers….b.yle nei same na sam z gojamy i ruskiemy gojamy….a pan wie, jak to goj z gojem…to siem bojem:-)))))))

  NATO tej swołoczy nie obroni, jeśli Polacy zechcą ją wytłuc.

  https://marucha.wordpress.com/2016/07/26/atlantic-council-rosja-moglaby-przejac-polske-w-ciagu-jednej-nocy/#comment-601140
  ***
  https://marucha.wordpress.com/2016/08/08/nie-dajmy-sie-niszczyc-tym-postkomunistycznym-popluczynom/#comments
  ***

 36. JO pisze:

  Snag said

  2016-08-03 (środa) @ 13:49:51
  Nu rebiata, od niedzieli papa Francis jest oficjalnym czlonkiem krakowskiego centrum zydow (JCC – Jewish Community Center) wreczenie karty czlonkowskiej odbylo sie w rezydencji arcybiskupa Krakowa (sic) Karte wreczyl osobiscie, naczalny executive krakowskiego JCC Jonathan Ornstein dziekujac za wklad w odrodzenie zydowstwa w Krakowie oraz wsparcie przesladowanych (sic)

  W uroczystosci wzial udzial sam jew-papa w Polsce, rebe Miki Schudrich, znany wiezien Auschwitz Moniek Turski i Roman Kent, Piotr Wislicki, naczalny polskiego stowarzyszenia instytutu historii zydow i kilku naczalnych innych organizacji na garnuszku podatnika – Przy okazji warto odnotowac ze ilosc zydowskich organizacji rosnie jak na drozdzach a krakowska JCC ma juz 600 stowarzyszonych/aktywistow oplacanych z kieszeni podatnika i ilosc pasozytow na jednej imprezie.

  Z fotki w doniesieniu dedukuje ze tylko polscy biskupi chowaja krzyze w obecnosci ‚wybranych’ i nie tylko usuwaja krzyze ale wypraszaja sie sami we wlasnym kraju z uroczystosci zeby ich nie urazic.

  http://www.jta.org/2016/07/31/news-opinion/world/pope-francis-becomes-newest-krakow-jcc-member
  ————————————————————————————-
  “I told him about the rebirth of Jewish life in Krakow and how close our relations are with the church. And I thanked him for giving voice to the oppressed,”

  https://marucha.wordpress.com/2016/08/02/wolne-tematy-63-2016/#comment-603327

 37. JO pisze:

  Zyd — miedzynarodowa plemienna organizacja sprytnych typów, które lubią szmal (bo daje władzę) i potrafią wycisnąć go obojętnie jakimi sposobami [ masoneria ] — NIE naród.

  https://marucha.wordpress.com/2016/08/16/roznice-miedzy-zydami-syjonistami-a-chazarami/#comment-607301

 38. JO pisze:

  Paru gnojków szukających „agentów Putina” można wymienić z nazwiska: Mariusz Cysewski (banderowiec), Marcin Rey (Żyd). Że nie wspomnimy o patriocie Sakiewiczu.
  Admin

  https://marucha.wordpress.com/2016/08/23/skoordynowana-akcja-banderowska-na-srodowiska-kresowe/#comment-609190

 39. JO pisze:

  MORALE Polskiego Wojska Pod PATRONATEM Żydoskiej Mafii ADL Od 2005 Roku O ZGROZO ! said

  2016-10-03 (poniedziałek) @ 20:45:14
  Lemingi zamieszkałe w III RP czy wy NIE WIECIE o tym, że MORALE polskiego wojska(żołnierzy i całej kadry oficerskiej!) jest od 2005 roku kształtowane przez ŻYDOSKIE ideologiczne GESTAPO ADL które przy każdej mozliwej sposobności spuszcza lawiny bezczelnych kłamliwych OSZCZERSTW pod adresem Polaków i Państwa Polskiego !

  https://marucha.wordpress.com/2016/10/01/wolnet-tematy-85-2016/#comment-619165

 40. JO pisze:

  Yah said

  2016-10-04 (wtorek) @ 11:24:22
  My tu gadu , gadu społeczeństwo omamione możliwością back to the past liczyło na dobra szkolę podstawowa i 4 letnie liceum a tymczasem:

  – obecnie jest 15 godzin matematyki w ciągu trzech lat – będzie przez 4 lata 14 godzin
  -obecnie rozszerzający przedmioty maja w sumie przez trzy lata 9 godzin – w nowym liceum brak rozszerzeń przez cztery lata tylko 3 godziny fizyki, chemii, biologii i geografii
  – obecnie klasy profilowane – w nowym liceum czteroletnim brak profilowań
  – obecnie 96 godzin edukacyjnych przez trzy lata – w nowym 94 godziny edukacyjne przez cztery lata.

  Macie dobrą zmianę i powrót „dobrej” szkoły. Ale wszystko przed nami – gdy opublikują podstawy programowe okaże się, że program nie odbiega od programu nauczania szkół specjalnych.

  Kpią z nas w żywe oczy i prosto w oczy powiedzą – przecież chcieliście – 4 letnie liceum i 8 letnia podstawówkę. A czy my owiliśmy czego będą tam uczyć się dzieci ?

  Aha jest 8 godzin historii w cyku ale …. jakiej historii – tej pisanej przez mamę Adasia. Można to nazwać raczej długim kursem historii WKP(b) a nie lekcjami historii Polski.

  https://marucha.wordpress.com/2016/10/01/wolnet-tematy-85-2016/#comment-619179

 41. JO pisze:

  https://marucha.wordpress.com/2016/01/04/sprzedali-polskie-banki-za-2-mld-w-ktorych-bylo-66-mld-polacy-nic-sie-nie-stalo/
  ***

  Adam Ryglowski said

  2016-10-15 (sobota) @ 19:12:33
  NOWOŚĆ dla mnie – 60 000 muzułmańskich żołnierzy w Armii III Rzeszy .
  Stary temat , to 200 000 żołnierzy, oficerów , generalicji i Marszałków wyznania WIADOMEGO w tej samej armii.

  Każdy wódz (!!!) , który zapewni KAŻDEJ RODZINIE UTRZYMANIE , mieszkanie /dom , każdemu dziecku pokój, a KAŻDEMU MĘŻCZYŻNIE PRACĘ (na utrzymanie rodziny) I TO SPEŁNI wolę każdego z tych co , głosowali na niego ma zwycięstwo ‚w kieszeni’:
  „(„100 milionów dla każdego”) – GDZIE TO BYŁO .
  CHIBA U P. TWARDOWSKIEGO , ABO NA FLORYDZIE

  bo chiba nie w ……
  G(D)…..ku(g)
  jak UE, to ue.
  https://marucha.wordpress.com/2016/10/15/leon-degrelle-o-islamie-i-rodzinie/#comments

  ***

 42. Snag said

  2016-10-21 (piątek) @ 16:19:50

  ‚kon trojanski’ w Polsce, na garnuszku polskiego podatnika zalozony przez zyda kierowany przez zyda zeby donosic i robic wam papke z mozgow.

  http://www.nigdywiecej.org/

  Tego wam brakuje 😉 ,…

  Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ”. Naszym celem jest przeciwdziałanie problemom społecznym: rasizmowi, neofaszyzmowi, ksenofobii i dyskryminacji. Na stronie można zapoznać się m.in. z elektroniczną wersją magazynu „NIGDY WIĘCEJ” oraz efektami monitoringu zdarzeń o charakterze rasistowskim i ksenofobicznym „Brunatna Księga”, dowiedzieć się o naszej działalności w ramach kampanii „Wykopmy Rasizm ze Stadionów”, „Muzyka Przeciwko Rasizmowi” i „R@cism Delete” oraz o aktywności Centrum Monitorowania Rasizmu w Europie Wschodniej, a także skorzystać ze zbiorów Czytelni i archiwum materiałów multimedialnych. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

  Szczegolnie interesujaca jest tz. ‚brunatna ksiega’ i jej autorzy.

  „Brunatna Księga to najbardziej obszerne i wiarygodne opracowanie danych na temat przemocy ksenofobicznej („hate crime”) w Polsce, z którego często korzystają media i organizacje międzynarodowe. Jest ona publikowana w kolejnych numerach magazynu „NIGDY WIĘCEJ”, na naszej stronie internetowej oraz w formie książkowe”

 43. JO pisze:

  https://marucha.wordpress.com/2016/10/26/medialne-legiony-smierci/#comments
  ***
  https://marucha.wordpress.com/2016/10/26/sobowtor-brezniewa-kontra-byk-z-jajami/#comment-624568
  ***
  https://marucha.wordpress.com/2016/10/26/co-gdyby-polska-caracale-kupowala-od-kanadyjczykow-na-podstawie-przepisow-ceta/#comment-624622
  Listwa said

  2016-10-27 (czwartek) @ 13:03:33
  @ 7 Błysk

  Te cudo ma podobno wiecej niż 1400 stron nie liczac załączników.

  Ci co zachwalają, czyli PIS , bo inni siedzą cicho z tych co popierają, mówią: no mamy świadomość że sa tam kontrowersyjne rzeczy (ale przechodzą nad tym do porządku dziennego) i jako jedyny argument za przyjeciem CETA podają mgliste wielkie korzyści i wzrost PKB.

  A PKB to jest taki wskaźnik ekonomiczny (i nic więcej) który mówi o wielkości transakcji gospodarczych w danym obszarze administracyjnym.
  ***

  https://marucha.wordpress.com/2016/10/27/to-nie-zart-glosy-w-usa-policza-komputery-z-firmy-znajomego-sorosa/#comment-624932
  ***

 44. JO pisze:

  Krytyczny Komentator said

  2016-11-16 (środa) @ 16:58:11
  W pełni podpisuję się pod treścią wpisów m.in. p. Polaka-Ortodoksa (27), Nicka (29), Sebastiana(30) i JO(33).
  Nic nie ujmując wszystkie wymienionym panom, zwłaszcza wpis p. JO jest tu bardzo dosadny, i wręcz genialnie oddaje istotę tej perfidnej i podstępnej strategii.
  Tak, tak – tak to własnie ma działać. Robotnicy prywatyzowanych, czytaj rozkradanych zakładów też byli niejako korumpowani różnego rodzaju akcjami czy innymi ‚bonusami”, tym bardziej kadra inżynierska i techniczna. Potem niejeden taki mówił np. „mam co prawda samochód, ale sprzedaliśmy polski zakład, polską własność”. Potem jednak szybko zapominał o tej „sprzedaży”, o tym akcie psychologicznej zdrady, i mówił już tylko o samochodzie, w którym na co dzień wygodnie d…. woził.
  500+ma działać jak perkaliki albo świecidełka dla Indian – tak pochłonąć uwagę ludzką, żeby nawet nie próbowali krytycznie analizować poczynań PiS-u.
  Dodatkowo zwiększa wpływ i rolę kobiet w rodzinie, i nie tylko, a jest on już i tak zbyt duży – nie dezawuując tych dość nielicznych przedstawicielek płci pięknej, które zachowały jeszcze elementarną tożsamość narodową.
  Daje się też zauważyć, że w wypadku etnicznych Polaków każda niejasność, każda wątpliwość jest interpretowana na ich niekorzyść, tzn. w kierunku odmowy świadczenia, gdy np. wszelkiej maści „innostrańcy” są traktowali o wiele bardziej ulgowo. Zwłaszcza Cyganie, pardon Romowie są ponoć szczególnie uszczęśliwieni. Do tego jeszcze rzeczony program jest narzędziem dodatkowego skłócania Polaków, bo jedna rodzina dostaje świadczenie, druga zaś nie – a różnice w dochodach są w sumie niewielkie, często minimalne.
  O ile lepiej, szczerzej i bardziej uczciwie ta kwestia jest rozwiązana np. w Rosji, gdzie państwo wypłaca jednorazowo sporą sumę na konto bankowe po urodzeniu dziecka, z tym że po określonym okresie czasu trzeba się z niej rozliczyć, i udowodnić, że się zużyło te pieniądze na elementarne potrzeby dziecka i rodziny, a nie jakieś ekstrawagancje czy po prostu wódkę – w takich wypadkach państwo żąda ich zwrotu.
  W przypadku 500+ możne je spokojnie choćby przepić, co też ma miejsce.

  https://marucha.wordpress.com/2016/11/15/winnicki-podsumowuje-rok-rzadow-pis/#comment-629834

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s